Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Megtaláltam az utóbbi idők egyik legrosszabb filmjét.. Wanted.

Fájdalmas. Érzem hogy valami sérült legbelül.. :roll:

 

 

De láttam a Taken-t is, ami baromi jó volt. Rég nem láttam ilyen jó akciófilmet, nekem jobban tetszett mint a Bourne trilógia.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Qui-Gon Jinnként is rendesen osztotta az ellent, erről megkérdezhetsz bármilyen harci droidot :roll:

Az nem ugyanaz :) Hősünk itt úgy irtja az ellent, kézzel-fegyverrel és kínzással, ami azért eléggé kemény mennyiségben és tettben is :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pedig szerintem tök jó lett a Wanted. :) Igazi agyatlan hentelés. :)

 

Amúgy az én figyelmemet most a Felon keltette fel, ami már itt van DVD-n. :) Állítólag elég kemény börtönös film. :)

Méghozzá micsoda börtönös film volt!!!

Ki merem jelenteni, hogy műfajában talán a legjobb, már-már olyan érzésem volt mintha a Discoveryn nézném a hasonló témájú dokumentumfilmet amely a börtönök vad világával foglalkozik. Mind Stephen Dorff, mind pedig Val Kilmer talán élete legjobbját nyújtja ebben a filmben, pedig egy valamire is adó mozirajongó általában már csak legyint amikor nevük feltűnik a előzetesekben vagy plakáton. Magam se nagyon csíptem őket, Dorff ugye tiszta ZS-kategóriás filmekben szerepelt eddig, míg Val Kilmer nálam mindig az öntelt képével húzta ki a gyufát. Eddig.

Eskü, hogy jót tett neki ebben a filmben a kor és a kissé talán mackós testalkat, pedig még azért nincs abban a korban, hogy ennyire elhagyja magát. De itt valahogy az előnyére vált. Egy szó mint száz, ajánlom mindenkinek a filmet, ámbátor nem árt ha felkészül mindenki a nyomasztó hangulatra, mert az üli meg ezt a filmet. Emelett elég kegyetlen, brutális jelenetek vannak benne. De eddig talán ez a legjobb ilyen film, mely a börtönök világával foglalkozik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát ez nem jó hír.Kedveltem a csávó színészi játékát.

 

http://www.origo.hu/filmklub/20081029-joaq...ilmezestol.html

:)

Ugye ez nem komoly????? Egyik főkedvenc színészem, nagy kár lenne, ha nem játszana többet :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A hihetetlen Hulk

 

Nekem anno az első rész tetszett. Nem egy felejthetetlen kategória, de a történet és a színészek szerintem hozták a színvonalat és egy kicsit más volt, mint a többi képregényfilm. És a speciális effektek is igényesek voltak szerintem. De nyilván nem durrant akkorát, hogy mozicsemege legyen egy második rész. Mivel Edward Norton kapta a főszerepet, egyértelműen figyelmet érdemlő alkotássá vált (és hát John Hurt meg Tim Roth sem éppen rossz nevek).

Mindezek ellenére egy jóval egyszerűbb film lett az elődjéhez képest. Ezek a színészek jóval többet ki tudtak volna hozni ebből a témából. Ha jól értesültem Nortonnak is voltak balhéi a stúdióval, talán nem véletlen. A látvány persze jó, de hiányzik hozzá egy jó csavar, vagy valami meglepetés. Ami van, nem éppen ütős.

Ami viszont abszolút pozitív az a hang. DTS-ben valami iszonyat kemény. Ez azért sokat dob az élményen, főleg egy ilyen filmnél.

 

Összeségében: 10/6

 

(Nagyon várom a Sötét lovagot. Ha meglesz, összeeresztem a Vasemberrel és eredményt hirdetek magamnak az év filmje címben) :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Norton állítólag sokkal mélyebb szinten akarta volna hozni a karakterét. Sajna látszik is, hogy sokkal felszínesebb, mint a Bana által alakított szerep.

 

 

Én még három filmet várok idénre, oszt én is eredményt hírdetek. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mikor tíz éve ő szabta meg, a rendezővel összebalhézva, a filmje meg karaktere irányát, abból nagyon jó sült ki :D Nem a tehetség hiányzik belőle, hanem művészi szabadság, és a megfelelő téma :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Max Payne

 

Hát végre megnéztem, de hiba volt. Sokkal többet vártam tőle. Ez volt az a film amiben ennyi lehetőség volt, legalábbis a játékbókl kiindulva, de nem lett belőle semmi.

A történet iszonyat egyszerű, és már a 10. percben kiszámítható h ki a gonosz és ki nem, még akkor is ha nem játszottál vele.

A látvány szép, nekem bejönnek ezek a kékes feketés látványű filmek.

De igazából a színészi alakításokon sem látszik semmi különös, és amin nagyon ideges lettem, hogy az egész filmben kb 2 lövöldözés van, az is gázos, és nincs BULLETT-TIME...ááá, max 1x. Többnek kellett volna lenni, mint a mátrixban.

Jó az utolsó 10 perc már nézhető volt, de még az is baromság. Darabokra lövik, felrobban melllette egy emelet, de azért a végére túléli.Naná.

Az pedig hogy a drogot használták fel painkiller helyett...hát még elment. :)

Az utsó jelentből, credits után kiderül, hogy folytatásosnak szánják, talán ott már észbe kapnak.

 

5/10

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Max Payne
Én is megnéztem és engem se dobott fel. A látványon kívül tényleg nincs más erőssége.

A végefőcím után mi van?

Spoiler:

Én csak onnan gondolom hogy folytatni akarják hogy az autókázó vén szatyrot nem kapcsolták le.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.