Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Ráadásul erősködik a hsz-ekben, hogy neki mennyire igaza van. Tipikusan az a fajta, aki a trenddel szemben akar menni, és ettől érzi nagynak magát.

Ott a másik trend amit ő is követ. Múltkor már írtam némi véleményt ezekről a blogos okostojásokról. Iritálóak. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Huu ebben a videóban nagyon osztja az észt Cameron. Látszik mennyire vágja a témát, amit mond

http://marketsaw.blogspot.com/2008/11/its-...jon-landau.html

 

Én megnéztem a videót, és csak egy érdekesség az Avatarral kapcsolatban. A Na'vik saját nyelvükön beszélnek, így a film java része feliratos lesz, de még a felirat betűi is 3D-sek lesznek a hatás kedvéért, szóval király :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Kaméleont amúgy senki se nézte meg innen rajtam kívül?

Én kifejezetten nem akartam megnézni, mert a témája nem igazán érdekelt, de felkeltetted az érdeklődésemet, és mivel jó magyar filmet tényleg ritkán látni, talán mégis teszek egy próbát. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

TDK

 

 

Két Arc megjavul? Azzal a fejjel? :) Elképzelhetetlen. Ki ellen kellett volna vádat emelni? Gordon pedig Harvey temetésén beszélt.

 

 

 

 

Harvey az ellen a száz valahány bűnöző ellen emelt volna vádat.

De ha meghalt, akkor még mindig nem értem miért kente magára Batman a gyilkosságokat?

Ha Harvey halott, akkor a vádemeléseknek így is úgy is annyi.

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez a Kaméleon cím engem erősen emlékeztet egy Kaméleon (Pretender) című sorozatra, ráadásul múltkor láttam a cím kiírását, hát az echte Pretender volt, nem beszélve arról, hogy mindkettőben egy férfi van, aki mindig mást alakít. Ez kicsit megmosolyogtató volt számomra, még ha a történet gyökeresen eltér.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

TDK

 

Spoiler:

Revan. Batman nem a vádemelések miatt vette magára Dent bűneit. Az új főügyész is vádat emelhetett a foglyok ellen, Dent nem az Isten volt. Batman azért lett a sötét lovag, mert Dent a nép szemében a fehér lovag volt, a megtestesült jóság aki imádtak. Na most ha kiderül miket követett el a végén, akkor egy illúzióval kevesebb és sokan elvesztik azt a kis hitüket is. Épp ez volt Joker végső terve. Szóval Batman feláldozta magát azért, hogy az embereknek megmaradjon a hitük a jóban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

TDK

 

 

A forgatókönyvben az áll hogy Harvey-nak kitört a nyaka, és meghalt.

Nem nagyon fog már visszatérni.

 

 

 

 

A fenébe. Akkor mégis meghalt. Kár. Nem szeretem, ha egy szuperbűnözőt ilyen hamar kiiktatanak egy képregényfilmben. Kétarc elég nagy ellenfele Batmannek a képregénysorozatban, nem kellett volna megölni.

Azért remélem a Sötét Lovag hírneve tisztázódni fog a 3. részben.

 

 

SZERK: Revan! Használd a spoiler gombot! Donát az alább leírta hogyan lehet.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

TDK

 

 

Revan. Batman nem a vádemelések miatt vette magára Dent bűneit. Az új főügyész is vádat emelhetett a foglyok ellen, Dent nem az Isten volt. Batman azért lett a sötét lovag, mert Dent a nép szemében a fehér lovag volt, a megtestesült jóság aki imádtak. Na most ha kiderül miket követett el a végén, akkor egy illúzióval kevesebb és sokan elvesztik azt a kis hitüket is. Épp ez volt Joker végső terve. Szóval Batman feláldozta magát azért, hogy az embereknek megmaradjon a hitük a jóban.

 

 

 

Feltéve, ha a következő államügyész nem lesz korrupt. De van igazság abban, amit mondasz.

Én már azt is elképzeltem, hogyan lehetne innen folytatni a sztorit. A rendőrség hajtóvadászatot indít Batman ellen és felkérik Edward Nygmát, hogy derítse ki, ki is ő valójában?

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

http://www.aintitcool.com/node/39613

 

A Fox ügyvédei kicsinálják a Watchment... Bemutató se lesz márciusban... :P

Még egy ígéretesnek tűnő film oda?? :) Nem hiszem el, hogy a Fox fejesei nem veszik észre magukat :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már én is eljátszottam a gondolattal mi lesz a folytatásban. Szerintem Batman eltűnik a színről, és elharapódzik a bűnözés. Ekkor jöhet a képbe a Catwomen. :)

Az én kedvenc Batman ellenfelem Freez. Jó lenne, ha Nolan őt is feldolgozná. Már láttam egy pletykát, miszerint Vigo Mortensenre osztanák a szerepet. Tudom kacsa, de azért jö lenne, ha a Batman 4-re ő is színre lépne.

Remélem Catwoman nem Cher lesz. Raechel Weis jobb választásnak tűnik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az én kedvenc Batman ellenfelem Freez. Jó lenne, ha Nolan őt is feldolgozná. Már láttam egy pletykát, miszerint Vigo Mortensenre osztanák a szerepet. Tudom kacsa, de azért jö lenne, ha a Batman 4-re ő is színre lépne.

Remélem Catwoman nem Cher lesz. Raechel Weis jobb választásnak tűnik.

Robin helyett lehetne Nightwing ő már sokkal menőbb.

Meg aztán olyan sok Batman ellenfél van akit még nem láttunk. Anarchia, Vörös Karom, Man-Bat, Gyurmaarcú, Gyilkos Krok, Kalapos, Hasbeszélő, Órás...stb.

Majd úgy is meglátjuk mi lesz a folytatásban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A 2009-es nyári képregénymozik közül ott lett volna a Superman: Man of Steel, és a Justice League of America. Sajnos egyik sem valósult meg. Superman-nél a Warner újrakezdést akarnak, míg Bryan Singer rendező a Superman Returns-t folytatná. A Justice League-nél pedig Brandon Rough-t akarják Superman-nek, Christian Bale-t pedig Batmannnek. Routh talán még hajlana is rá, de Bale szerintem ha nem akar Robint a 3. részben akkor biztos nem játszana egy olyan filmben, amiben még több tucat DC szuperhőssel együtt kellene lennie.

És most a Watchmant is elvették a Warnertől. Nagyon egyedül maradnak Batmannel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Robin helyett lehetne Nightwing ő már sokkal menőbb.

Meg aztán olyan sok Batman ellenfél van akit még nem láttunk. Anarchia, Vörös Karom, Man-Bat, Gyurmaarcú, Gyilkos Krok, Kalapos, Hasbeszélő, Órás...stb.

Majd úgy is meglátjuk mi lesz a folytatásban.

Batman-nek nem lesz társa, ezt már Nolan is, és Bale is hatvanszor lenyilatkozta.

 

Freeze-nek szerintem 0% esélye sincs hogy bekerüljön, túl rajzfilmes a karaktere.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Batman-nek nem lesz társa, ezt már Nolan is, és Bale is hatvanszor lenyilatkozta.

 

Freeze-nek szerintem 0% esélye sincs hogy bekerüljön, túl rajzfilmes a karaktere.

Csak ötletek voltak. Persze jól tudom, hogy Nolan realisztikus stílusába nem illik bele Freeze. És én is jobban szeretem, ha Batman egyedül van.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bejelentették az Idő Kereke high-fantasy regényfolyam megfilmesítését!! :):):P

Az Universal vásárolta fel a jogokat. 2011-re beígérték az első részt A Világ Szemét.

De ez még nem minden! Egy cég bejelentette, hogy minden Idő Kereke könyvhöz és filmhez Pc játék készül, ezek mellett még fejlesztenek Idő Kereke MMO-t is!

Az Idő Kereke regényfolyam egy tolkien-i igényességgel kidolgozott ciklus. Ha jól megcsinálják letaszíthatja a Gyűrűk Urát is a fantasy filmek trónjáról.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.