Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Terminator Salvation

 

 

 

A filmben állítólag lesz egy fazon aki a múltból érkezett 2018-ba. Ezt támasztaj alá az új trailer eleje.

 

 

A tréler előtt a netre került termikről szóló vidióban is van pár másodperc ami az időutazgatására utalgathat. Abban pucéran támolyog.

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Basszus, csak úgy áradoznak a Gran Torinoról és nálunk csak majd másfél hónap mutatják be. ;)

Amúgy most néztem meg Eastwoodtól újra a Halálhágót, illetve a Szerelem hídját ( utóbbit természetesen párom nyomására. :P :P ) és az elsőn megint könnyesre röhögtem magam, a második meg tényleg...sniff....megható volt.

 

Ja és a további nyomásnak engedve, végignéztem a Mamma Miát is. :P Ugyan közel sincs a Muzsika hangjaihoz a kategóriájában, de azért még ha fogvicsorgatva is, de azért ki lehetett bírni :D

Nem tudom ugyan, hogy mit evett rajta a nép, de minden tisztelet a férfitársaimnak akik voltak bátrak és oldalbordáikat elkisérték a moziba :D:):P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én meg már a Benjamin Buttont várom, de nagyon. a Filmbuzis kritikus elvan ájulva tőle.[/url]

Nekem nagyon nem tetszett, lásd lentebb. Többet vártam tőle, és a befejezése is annyira semleges volt.

Bár lehet hogy csak rossz hangulatban néztem, és már bennem is volt pár szilveszteri folyadék.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

illetve a Szerelem hídját ( utóbbit természetesen párom nyomására. :P;) ) és az elsőn megint könnyesre röhögtem magam, a második meg tényleg...sniff....megható volt.

Szívem, A szív hídjai a címe, és igazából én kihagyhattam volna, láttam már, na de hát Te vagy a nagy Eastwood-rajongó :D:) Szóval nem kell rám fogni :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez a Benjamin Button engem is érdekel, de majd akkor nem várok sokat tőle, ha már valakinek itt nem tetszett ;)

Ma láttam a trailerét az Ausztrália előtt, és az bejött.

Húgival néztünk meg fent említett filmet. Nekünk tetszett, bár előtte inkább vegyes kritikákat olvastam (na jó, kb. hármat :P, abból is három a rosszabb vélemény felé hajlott), így aztán próbáltam nem sokat várni attól függetlenül, hogy már 2007 óta vártam ezt a filmet. Az eleje kicsit idegesítő volt, főleg, hogy a narrátor bennszülött kisfiú töri a szöveget, és Nicole Kidman meg pláne az idegeimre ment, de csak egy kis ideig. Utána oké volt az egész. Az igaz, hogy hosszú, és majdnem két sztori egy filmben, de szerintem jól megfért egyben az egész történet, egyáltalán nem éreztem egy percig sem, hogy elnyújtott volna, vagy akár egy percig is unalmas lett volna. Szó sincs erről. De azért egy nagyon pici hiányzott hozzá, hogy az év filmje legyen kedvenc rendezőmtől. No majd máskor :)

Ritkán osztályzok, mert nehezen tudok egy filmet beosztályozni, de erre legyen most 8/10.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Guy Ritchie új filmje engem is érdekel, még ha nem is láttam mindent tőle (főleg nem hempergőset :)). No majd a közeljövőben sort kerítek valahogy rá :)

 

Nézd meg mindenképp. Végre megint egy több szálon futó gengszter-vígjátékot csinált, nagyszerű szereposztással és kíváló dialógusokkal. :) A hempergőst én sem láttam, de sajnos a legutóbbi filmjét, a Revolvert igen. Na arra még én is azt mondom, hogy katasztrófa, elvakult Guy Ritchie-FAN-ként. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ennél még én is jobb filmet csinálok. :D Ez nem a török Star Wars véletlen?

 

De az...Szerencse hogy eddig nem tudtam erről...

 

Jaj de a török E.T-t az nagyon kész....Meg a Rambo is.

 

 

 

Csak saját felelősségre. Bár ez a török Rambo nagyon brutál gyerek ám :D :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Picit visszatérve a Terminator Salvation-os képekre, főleg John Connor katonai cuccos fotójára....

Szóval a világégés után hol készítik ezeket a speckó egyenruhákat? :D Az eddigi filmregényekben remekül leírják, hogy különböző posztóanyagokból, zsákokból csinálják maguknak a ruhákat, node ez a fekete cuccos azért elégé modern nemdebár? :D

Klasz amúgy a stukker is. :D Érdekes a gránátvető csőve. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Picit visszatérve a Terminator Salvation-os képekre, főleg John Connor katonai cuccos fotójára....

Szóval a világégés után hol készítik ezeket a speckó egyenruhákat? :D Az eddigi filmregényekben remekül leírják, hogy különböző posztóanyagokból, zsákokból csinálják maguknak a ruhákat, node ez a fekete cuccos azért elégé modern nemdebár? :D

Klasz amúgy a stukker is. :D Érdekes a gránátvető csőve. :D

 

Hát mivel Ő tudta h ez lesz, lehet eltemetett magának pár cuccost egy koporsóban, aztán szükség esetén kiásta. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.