Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Az alábbi effekt céget maga George Lucas is elismerte, hiszen az SW 3 munkálataiban is rendesen részt vettek.

A lényeg, hogy ez a társulat dolgozott az AVATAR-on is. Az egyik legfontosabb meló egyébként az övék.

 

Viszont ez annyira nem érdekes, de a cég oldalán találtam egy technikai videót, amiben még a Star Wars 3 lebutított effektjei láthatóak. Ezek még nagyon nyers felvételek, ezt még az ILM munkatársai jól telepumpálták minden földi jóval.

http://www.thethirdfloorinc.com/#home-4c51a9

Our Work majd egyből bejön az SW videó.

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt asszem megtaláltam a kedvenc weblapodat.

 

Itt aztán keresgélhetsz, hogy mely filmekben milyen fegyvereket használtak :)

 

Pl Terminator 2

http://www.imfdb.org/index.php?title=Termi...:_Judgement_Day

 

De máe AVATAR-ról is spekulálnak :)

http://www.imfdb.org/index.php?title=Avatar

 

Jó keresgélést a filmes adatbázisban :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Meg szeretem, ha együtt egy közösség várja izgatottan a filmet, egyedül nem az igazi.. :):P

Ezt pl. meg tudom érteni :D

Azt hiszem, én meg kezdek megkattanni filmek terén, mert valahogy idén semmit sem várok úgy igazán :) Ez gáz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A végső visszaszámlálás ma este 7-kor a FILM+ on!!!

 

A Csendes-óceánon járőröző Nimitz atommeghajtású repülőgép-anyahajót és a fedélzetén lévő repülőgépeket egy mágneses vihar magába szippantja. A Nimitz negyven évet utazik vissza az időben, s a legénység legnagyobb meglepetésére a japán invázió előtti napokba, Pearl Harborba érkezik. A hadihajó parancsnoka (Kirk Douglas) szembesül a hihetetlennel: a japán légierőre megsemmisítő erejű csapást mérve megakadályozhatja a történelmi tragédiát.

 

 

Nagyon jó film, tessék nézni :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mindenki legnagyobb örömére kitűzték a Transformers 3 premierjét. 2011 nyarára

http://www.variety.com/article/VR111800128...yid=13&cs=1

 

Már a második részben is atombrutál trafók amortizálják kicsiny bolygónkat. Hogyan akarja fokozni ezt Bay a harmadik részben???Jön majd az a bizonyos Unicorn , ami egy bolygó nagyságú robot, és lenyeli a Földet egészben? Ajh... :D :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fokozni nem kéne, csak valami épkézláb Transformershez való sztori.

Nem kell fokozni? Hát a Trafo filmek csak a fokozásról szólnak. A Bay filmek a fokozásról szólnak. Meg a jó verdákról, sok robbanásról és a csajokról, de azokat is egyre fokozva :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mindenki legnagyobb örömére kitűzték a Transformers 3 premierjét. 2011 nyarára

http://www.variety.com/article/VR111800128...yid=13&cs=1

 

Már a második részben is atombrutál trafók amortizálják kicsiny bolygónkat. Hogyan akarja fokozni ezt Bay a harmadik részben???Jön majd az a bizonyos Unicorn , ami egy bolygó nagyságú robot, és lenyeli a Földet egészben? Ajh... :D :D

Én úgy hallottam Bay pihenni szeretne egy kicsit a TF3 előtt. Ezek szerint nem engedik meg neki. :D

Unicron felbukkanása nem váratlan számomra. Tudtam, hogy előbb-utóbb eljutnak a legnagyobb nemezisig.

Unicron a trafóknál a "sátán" szerepét tölti be. A Transformerek teremtőjének antitézise. Bolygó nagyságú szuper robot, kedvenc hobbija más bolygók elpusztítása. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én úgy hallottam Bay pihenni szeretne egy kicsit a TF3 előtt. Ezek szerint nem engedik meg neki. :D

Unicron felbukkanása nem váratlan számomra. Tudtam, hogy előbb-utóbb eljutnak a legnagyobb nemezisig.

Bay ezt a 2. rész előtt mondta, és Unicron felbukkanása csak lehet, nem garantált, sőt, pillanatnyilag majdhogynem esélytelen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt hiszem, én meg kezdek megkattanni filmek terén, mert valahogy idén semmit sem várok úgy igazán :D Ez gáz.

Nem baj, így van esélye a kellemes meglepetéseknek. :D Néha az is jó!

Én a Felvér herceget vártam eddig leginkább, de a HP topikban olvasott negatív hírek már el is vették a kedvemet. :D

Viszont remélem, hogy menet közben azért megjön a kedvünk majd még egy-két alkotáshoz. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A lánc

 

Csekély három éves lemaradásomat pótoltam be ezzel azt hiszem. :D

Hihetetlenül jó film. :D Samuel papa nagyon jól nyomja a vén bluseos szerepét és persze pótnagybácsinak sem utolsó. :D Ez a Ricci csaj is remekül adta a ribancot. :D Igazság szerint anno az egész trailer teljesen mást sugallt a filmről, de piszok kellemesen csalódtam. :P

Ez a blues feeling nagyon illett az egészhez, Son House pár szavas kommentjével együtt. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem baj, így van esélye a kellemes meglepetéseknek. :D Néha az is jó!

Én a Felvér herceget vártam eddig leginkább, de a HP topikban olvasott negatív hírek már el is vették a kedvemet. :D

Viszont remélem, hogy menet közben azért megjön a kedvünk majd még egy-két alkotáshoz. :D

Ez igaz :D És mindig jöhet valami meglepetés-film, amit nem is vártunk, mert nem tudtuk, hogy lesz :P

 

Á, ne is mondd, még az az, amire azt mondhatnám, hogy várom, még ha nem is körömrágva az összes közül, de most már csak félve merek bizakodni :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

startrekpostereclipse.jpg

 

Race To Witch Mountain tréler

 

Sírva röhögős lesz. ;)

A "Planet 51"-ről is dobhatnának már valamit.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És ami még fontos

A CNN Time részlege konfirmálta az AVATAR büdzséjét. Már most több mint 300 millió dollár! Te jó Isten....

http://marketsaw.blogspot.com/2009/03/time...-of-avatar.html

 

És még a világrengető marketinghadjárat be se indult... ;):):P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Remélem, az ő érdekében, hogy bejön a tömegnek a film, és sokan megnézik, még talán úgy is nehéz lesz visszahozni ennyi pénzt. Ha most kezdenék el forgatni, tuti nem kapna zöld utat ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

T-1000 lúzer volt a javából. Cipőben egész jól el lehet boldogulnifolyékony nitrogén mellett, amúgy pedig tök látványos amikor egy pohárkányit kiöntenek belőle. Egyrészt minden cseppje gurul mint a higany, persze közben párolog, amíg nem öntik ki addig meg forr és úgy fröcsög mint valami különösen hideg leves. ((avagy egy félnapos tanulmányi kirándulás legfontosabb tapasztalata))

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az Avatar körül folyó események egyre gázabbak kezdenek lenni.Még egy kockát nem láttunk belőle de már forradalomról beszélnek.Hiszem ha látom.

 

Majd össze esel a sokktól , ha kijön az első Avatar előzetes ;)

 

De mindenesetre ezt ne lehessen forradalomnak nevezni?

Ezt írja a cikkben a marha szerencsés újságíró, aki már látott jelenetet a filmből

"I couldn't tell what was real and what was animated--even knowing that the 9-ft.-tall blue, dappled dude couldn't possibly be real. The scenes were so startling and absorbing that the following morning, I had the peculiar sensation of wanting to return there, as if Pandora were real."

 

Azért elég durva lehet az animáció, ha nem lehet megkülönböztetni a valóstól. Szerintem a WETA alázni fogja az ILM-t. Erre tippelek erősen.

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor lepődtem volna meg ha nem isteníti. ;)

Na most mond, szerintem az lenne forradalmi, ha odamenne egy nagynevű valaki, majd visszajönne és azt mondaná szomorú fejcsóválások közepette: "Cameron... ezt elb*sztad..."

 

Cameron jelzáloghitelt vett fel, vagy mi? :)

Ő nem, csak a stúdiók :P

 

T-1000 lúzer volt a javából. Cipőben egész jól el lehet boldogulnifolyékony nitrogén mellett, amúgy pedig tök látványos amikor egy pohárkányit kiöntenek belőle. Egyrészt minden cseppje gurul mint a higany, persze közben párolog, amíg nem öntik ki addig meg forr és úgy fröcsög mint valami különösen hideg leves. ((avagy egy félnapos tanulmányi kirándulás legfontosabb tapasztalata))

Ez most hogyan jött ide és mit jelent? :P

 

Azért elég durva lehet az animáció, ha nem lehet megkülönböztetni a valóstól. Szerintem a WETA alázni fogja az ILM-t. Erre tippelek erősen.

Valaki már most sem tudja. Vegyük az SW ep3-at, ismerek néhány embert, aki szerint minden CGI benne. Nem is tudom, ki dobálózott egyszer ilyenekkel... valami Darkoo nevű ipse. Nem ismered, Jake "Darkoo" Sully? :P

Vicc félre, szép ez a sok szöveg, amit azok írnak/mondanak, akik már láttak belőle képkockát, de... mi nem tartozunk közéjük, és az esetek nagy többségében ezek a "szerencsések", akik ilyen szépet és jót írnak egy csinos szerződés, vagy pofás összegért cserében mondják ezt a sok szép és jót. Már ez is a "világraszóló, rendhagyó reklámkampány része". Csak azt sajnálom, hogy nincs toborzás, mert egy nagyobb összegért cserébe én még a csillagokat is lehoznám az Avatarért, és már itt ültömbe dícsérni kezdeném. Jake, téged nem fizetnek ezért? Én a helyedben jelentkeznék Cameronnál, nehogy már ingyenreklámot csinálj neki :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.