Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Kicsit vissza kéne fogniuk az "arcukat" és úgy osztani a fenékkörbenyalásos véleményeiket, hogy a nagyközönségnek is dobnak ki némi mozgóképet.

Sajnos a sok hasonló körbenyaldosás miatt elfelejtjük, hogy van, ahol jogos is, szóval majd kiderül, hogy itt is csupán csak erről volt-e szó :D

 

Sigourney Weaver ocsmárolja, szídja, pocskondiázza az Avatart! A BSG és az ID4 elnökasszonya pedig kiáll mellette. :)

Lökött :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Komolyan mondom, te tuti jós vagy. Már nem először mondod meg olyanról a tutit, amiről semmit sem tudni... mi lenne, ha az ilyen kijelentésekkel megvárnád mondjuk a filmet?

Ez a filmet istenítőkre is igaz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sigourney Weaver ocsmárolja, szídja, pocskondiázza az Avatart!
Azért az durva hogy azt mondja hogy az Avatar-beli figurájánál hülyébb alakot még életében nem játszott. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody, szerintem azok istenítik, akik láttak belőle valamit. Mi mit tudunk eddig felmutatni? Semmit. Lehet persze szkeptikusnak lenni, de fölösleges, majd ha látunk valamit, akkor értékelünk, addig meg hadd áradozzon a sok bennfentes.

Nem is tudtam, hogy Jake már látott részleteket. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ja igen, Jake. Hát ő meg már most Hardcore, ráharap mindenre, ami Avatar. Szerintem ezért ne ítéljük el, hadd legyen egy picit "őrült", kell olyan is :)

Én nem ítélem el de azért ne mindenről az jusson már az eszébe. :D Vagy ha igen az az ő dolga, csak ne írjon be minden topikba valami avataros dolgot. :P

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mi lesz majd itt December után! :)

Inkább ki nem lesz itt December után, amikor az Avatar bevonul a történelembe, mint a világ legnagyobb filmes bukása :D

Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody, szerintem azok istenítik, akik láttak belőle valamit.

Pont ezt akartam én is írni :D

Jake meg nem a filmet minősíti, hanem marhára várja :D Ami különbség, és ne mondjátok, hogy egy-egy SW előtt nem hasonlóan vártátok a filmeket :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jake meg nem a filmet minősíti, hanem marhára várja :D Ami különbség, és ne mondjátok, hogy egy-egy SW előtt nem hasonlóan vártátok a filmeket :D

Én valahogy nem emlékszem, hogy egy Transformers, egy Gyűrűk Ura vagy egy Star Trek fórumba mindig hírdettem volna, hogy mennyire jó lesz a Star Wars Sith-ek. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hogy mit fog ő kapni majd tőlünk a mozi után ha csalódnunk kell a filmben.....! :D :D :D
Van erre egy frappáns 5letem, bár kicsit költséges, de mivel olvassa ezeket a sorokat, majd elmondom neked az őszi talin. (már ha lesz és tudsz jönni, ha nem akkor majd privátba elküldöm)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Van erre egy frappáns 5letem, bár kicsit költséges, de mivel olvassa ezeket a sorokat, majd elmondom neked az őszi talin. (már ha lesz és tudsz jönni, ha nem akkor majd privátba elküldöm)

Természetesen a legkülönfélébb "kivégzési" módszerekre vevő vagyok. :D :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkoriban sem volt ekkora ömlengés.
Azért nem véletlenül a legnagyobb topic az SW.hu-n a Sith-ek fóruma. Főleg úgy, hogy volt idő, mikor egy másik fórumon csevegtünk, mert nem lehetett oda írni hiba miatt :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Komolyan mondom, te tuti jós vagy. Már nem először mondod meg olyanról a tutit, amiről semmit sem tudni... mi lenne, ha az ilyen kijelentésekkel megvárnád mondjuk a filmet? Vagy ha ne adj isten tényleg jós vagy, kellenének az ötös lottó nyerőszámai.

 

Nem kell ehhez jósnak lenni.Te tudsz róla valamit?Láttunk pár kék emberfélét, nagyjából a storyt is tudjuk.Ezek alapján te elmész moziba?A semmitmondót így értettem.Semmit nem mond nekünk most.Kb emiatt nem érdekel az egész.

Más filmről meg nem igazán tudok amiről megmondtam volna a tutit előre.Illetve vélemyényként biztos.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez a filmet istenítőkre is igaz.

Teljes mértékben. Aki nem látta, az ne jelentsen ki róla semmit. Aki részletet látott, az meg csak a részletet istenítse vagy szidja, ne az egész filmet.

 

Akkoriban sem volt ekkora ömlengés.

Háááát... hónapokig töltöttük a napot a net előtt, bezsongtunk a trailer előtt, faltuk az interjúkat, zúztuk le a Hyperspace-es dolgokat. Ekkora ömlengés nem volt, inkább sokkal nagyobb.

 

Nem kell ehhez jósnak lenni.Te tudsz róla valamit?Láttunk pár kék emberfélét, nagyjából a storyt is tudjuk.Ezek alapján te elmész moziba?A semmitmondót így értettem.Semmit nem mond nekünk most.Kb emiatt nem érdekel az egész.

Tudok róla egyet s mást, de még így sem mondok róla semmit. Nem jelentem ki, hogy hű de f*sza lesz, vagy semmitmondó. És igen, ez alapján elmegyek moziba, mert én ennyit tudtam a Star Trekről (amiről te még annyit sem tudtál, mint én, aztán valahogy mégis bejött neked is :D ), az Indy4-ről, a Transformersről, sőt, a Star Wars és AVP epizódokat leszámítva minden filmről ennyit, vagy ennyit sem tudok, mikor beülök rá a moziba. Általában a trailert láttam, de a sztorinak sosem olvastam utána. Itt kb. a sztori körvonalát ismerem, és trailert nem láttam, de engem ez nem is zavar, főleg, hogy a TS esetében a teljes körű szórakozást akaratom ellenére a trailer elcseszte azzal, hogy lelőtte a film csattanóját. Szóval ha lesz trailer, untig elég az december elején. Minek zsongasson be egy film júliusban, ha hónapokkal később lesz. Többet meg nem is akarok tudni a filmről, és azt hiszem, az az egészséges, ha nem is tudunk. Így lesz végül élmény a mozi, nem pedig egy snassz TV nézés.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

TS

 

Spoiler:

Csillag azt hiszem pont nem, de voltak tervek, hogy több beszivárgó (vagy Marcushoz hasonló hibrid?) is lett volna, pl Serena úgy tért volna vissza és nem Skynet manifesztációjaként (bár szerintem így jobb). Pl. van egy jelenet, mikor Kyle-ék vonulnak végig a táborban, és a fiú felnéz. Látható egy épület, melynek az ablakaiban emberi alakok néznek kifelé. No, azok eredendően hibridek lettek volna. De végül - akárcsak a testcserés véget - ezt elvetették. Szvsz jobb is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Eredetileg John Connor meghalt volna (és max 10 percet szerepelt volna), és a bőrét ráhúzták volna Marcusra, hogy így maradjon "életben" az ellenállók vezetője. Ez lett volna, ha ez a sok volna ott nem volna. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.