Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Amúgy még két hét és Avatar trailer. :D Nomeg 15 perc a mozikban.

Felkerül az hamar a netre is remek minőségben :D

 

Ööööö... a nő vagy a látványterv? :D

 

Akkor amíg ti szalonnát sütögettek Pildénél addig én egyedül tombolok itt a fórumon, az Avatar előzetes megérkezésekor :D

Nyugi, ott is van net, még ha csak öt perc erejéig is :P

 

McG úgy tűnik megőrült.

Szerintem is. Nem tetszik így első hallásra ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nyugi, itt leszek én is :D Elemezgetünk majd ezerrel :D

Hajjaj :D

Nagyok az elvárások, biztos lesz pár csalódott ember, hogy a CGI karakterek nem jönnek le a monitorról, meg hol van Jézus meg a világmegváltás ;)

Én egy piszok látványos filmelőzetest várok, piszok jó képekkel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most akkor lesz Magyarországon AVATAR 15 perces trailer, vagy mi? És ha szabad megkérdeznem, akkor mikor? Előre is köszönöm a választ!

Szerk.: Bocs, visszaolvastam, megtudtam. Kedves moderátorok ne tessenek leszidni! :(

Szerkesztve: - barnez
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most akkor lesz Magyarországon AVATAR 15 perces trailer, vagy mi? És ha szabad megkérdeznem, akkor mikor? Előre is köszönöm a választ!

Szerk.: Bocs, visszaolvastam, megtudtam. Kedves moderátorok ne tessenek leszidni! :(

Augusztus 21, de hogy pontosan mikor itthon aznap, azt még nem tudni, de nézegesd ezt a fórumot, itt hátha kiderül :(

http://www.imaxbudapest.hu/forum/56

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

McG úgy tűnik megőrült.

(A cikk a filmuniverzumból lett átmásolva)

Spoiler:

"Úgy néz ki. Vagy csak szimplán hülye (már elnézést). Mindenesetre a legtöbb rajongó és nem rajongó szerint is el van tájolva nagyon.

 

A Terminator: Megváltás kritikai buktája, és vegyes közönségfogadtatása, valamint ?egynek elmegy? bevételei után a rendező, McG tovább erőlteti, hogy az 5. rész bizony ismét a jelenben fog játszódni. Három kemény rész után végre elérkeztünk oda, amit mindenki várt, hogy láthassa a jövő háborúját (úgy ahogy). Erre a rendező továbbra is kitart azirányú nézetei, ötletei mellett, hogy az egész szériát visszafejleszti, és ismét a jelenbe rakja a cselekményt. A film még korábbi elképzelései szerint az Ítélet Napja előtt, 2011 körül fog játszódni(???).

 

McG szerint az 5. rész a korábbiakhoz hasonló, üldözős film lesz (minek? nem volt elég 3 könyörgöm?), amiben egy zsírúj gép lesz a menekülők nyomában. Ismét fontos szerepet kapnak az időutazások, az eddigieknél is hajmeresztőbb formában. McG felülírja az időutazást, az időben mostmár mindenféle gép, Hunter Killer-ek, Harvester-ek, egyéb transporterek is képesek lesznek átjutni és meg is teszik: a Skynet hadseregét visszaküldi a múltba. Ezért utazik vissza majd John Connor, hogy a jelenben szervezzen sereget a gépek támadása ellen. Marcus karaktere is újjászületik? He?

 

Nem új tervek ezek, csak most a rendező ismét megerősítette őket, amikor következő filmje, az újabb Nemo kapitány és a víz alatti város feldolgozás kapcsán kérdezgették a következő Terminator filmről. Az mindenesetre egyre jobban látszik: Nagy itt a baj. Nem tudom ki hogy van vele, de ebben a formában kegyetlenül nem fog érdekelni a következő rész. McG-vel meg főleg."

 

Együttérzek a cikk írójával. Egyetlen jó ötletnek Marcus "feltámasztását" tartom.

Úgy néz ki McG még azt sem tudja mikor volt az Ítélet Napja a T3-ban.

 

 

Ez az ember konplett idióta.A T4 után egyértelmű, hogy folytatni kell a storyt a jövőben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehet, hogy a TS gyenge pénzbeni teljesítéséből a készítők azt a következtetést vonták le, hogy vissza kell térni a hagyományos időutazós és üldözős sémához? :(

Nem hiszem, mert ezt a sztoritervezetet már a premier előtt/alatt feldobta. De remélem kacsa, vagy a stúdió tökön rúgja, mert botrányos lenne így folytatni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kijött még néhány adalék ehhez a T5-höz.

 

Szóval fognak szerepelni MCG ötletétől vezérelve Connor gyerekei is, meg szó lesz a T3-ban említett végzetéről is. :S

 

Más.

"Tim Roth megemlítette, hogy a Marvelnél még három filmre írt alá. Azt még nem tudni, hogy mely produkcióknak fog feltűnni. Roth A hihetetlen Hulkban Emil Blonskyt alakította, akinek beadnak egy szérumot, ennek hatására pedig egy Hulkhoz hasonló erejű szörnnyé, a Förtelemmé válik. Szerintem a Bosszú Angyalaiban biztosan látható lesz, sőt talán még bunyóznak is vele egy sort a hősök.

 

Edward Norton korábban azt nyilatkozta, hogy a Marvel vele is tárgyal már, mivel a Hulk szintén fel fog tűnni néhány filmben még. Azt megerősítette, hogy a Bosszú Angyalaiban biztosan ott lesz."

(filmdroid cikke alapján)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Aztán meg az is lehet, hogy az állunk fog leesni :(

Az időutazástól nekem már nem esik le az állam a T szériában, még ha egy alien armyt küld át Skynet, akkor sem. Ez már eleve kifacsarása a dolgoknak. A TS-nek is az volt a lényege ezzel kapcsolatban, hogy bár kicsit másképpen alakultak a dolgok, azért csak elindult minden abba az irányba, amerre "kell". Erre egy újabb jelenes sztori, meg egy téves ítélet napja (2011... HE? És nem vicc, tényleg úgy tudja az állatja, hogy 2011-ben volt, múltkor néztem vele egy interjút, és abban mondta. Aztán, mikor a riporter kijavította, hogy a T3 2004-ben játszódik, még ő volt felháborodva, hogy hogyan merészeli kijavítani... no comment). Szóval egy jelenes sztori időutazással és üldözéssel nálam heveny undort vált ki, mert unalmas, kicsavarja a T szériát, és mert trilógiát akarok látni a háborúról, amiről már a 2. résznek szólnia kellett volna, nem pedig egyetlen részt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az időutazástól nekem már nem esik le az állam a T szériában, még ha egy alien armyt küld át Skynet, akkor sem. Ez már eleve kifacsarása a dolgoknak. A TS-nek is az volt a lényege ezzel kapcsolatban, hogy bár kicsit másképpen alakultak a dolgok, azért csak elindult minden abba az irányba, amerre "kell". Erre egy újabb jelenes sztori, meg egy téves ítélet napja (2011... HE? És nem vicc, tényleg úgy tudja az állatja, hogy 2011-ben volt, múltkor néztem vele egy interjút, és abban mondta. Aztán, mikor a riporter kijavította, hogy a T3 2004-ben játszódik, még ő volt felháborodva, hogy hogyan merészeli kijavítani... no comment). Szóval egy jelenes sztori időutazással és üldözéssel nálam heveny undort vált ki, mert unalmas, kicsavarja a T szériát, és mert trilógiát akarok látni a háborúról, amiről már a 2. résznek szólnia kellett volna, nem pedig egyetlen részt.

 

Én is ugyanígy gondolom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kijött még néhány adalék ehhez a T5-höz.

 

Szóval fognak szerepelni MCG ötletétől vezérelve Connor gyerekei is, meg szó lesz a T3-ban említett végzetéről is. :S

 

Más.

"Tim Roth megemlítette, hogy a Marvelnél még három filmre írt alá. Azt még nem tudni, hogy mely produkcióknak fog feltűnni. Roth A hihetetlen Hulkban Emil Blonskyt alakította, akinek beadnak egy szérumot, ennek hatására pedig egy Hulkhoz hasonló erejű szörnnyé, a Förtelemmé válik. Szerintem a Bosszú Angyalaiban biztosan látható lesz, sőt talán még bunyóznak is vele egy sort a hősök.

 

Edward Norton korábban azt nyilatkozta, hogy a Marvel vele is tárgyal már, mivel a Hulk szintén fel fog tűnni néhány filmben még. Azt megerősítette, hogy a Bosszú Angyalaiban biztosan ott lesz."

(filmdroid cikke alapján)

Ráadásul McG még azt sem tudja mikor volt az Ítélet Napja? 2011? Te jesszus. :(

 

Hulk szereplésére a Bosszú Angyalaiban lehetett számítani. Állítólag a filmben Vasemberék őt fogják elgyepálni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az időutazástól nekem már nem esik le az állam a T szériában, még ha egy alien armyt küld át Skynet, akkor sem. Ez már eleve kifacsarása a dolgoknak. A TS-nek is az volt a lényege ezzel kapcsolatban, hogy bár kicsit másképpen alakultak a dolgok, azért csak elindult minden abba az irányba, amerre "kell". Erre egy újabb jelenes sztori, meg egy téves ítélet napja (2011... HE? És nem vicc, tényleg úgy tudja az állatja, hogy 2011-ben volt, múltkor néztem vele egy interjút, és abban mondta. Aztán, mikor a riporter kijavította, hogy a T3 2004-ben játszódik, még ő volt felháborodva, hogy hogyan merészeli kijavítani... no comment). Szóval egy jelenes sztori időutazással és üldözéssel nálam heveny undort vált ki, mert unalmas, kicsavarja a T szériát, és mert trilógiát akarok látni a háborúról, amiről már a 2. résznek szólnia kellett volna, nem pedig egyetlen részt.

Egyetértek veled. Maximálisan. Remélem nem McG folytatja. Vagy tökön rúgják, hogy megjöjjön az esze. Ezt a 2011-es Ítélet Napját a tv sorozatból vette, ugye?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megnéztem tegnap a Közellenségeket. Jó volt, de nem annyira, mint szerettem volna. Na már most ez elég hülyén hangzik, de ez van. Vannak remek pillanatai, jelenetei, jó a zene, a színészek, de összességében egy kicsit másabb hangulatra számítottam. Ami idegesítő volt, az a kézikamerázás, és a sok közeli, nálam szinte agyoncsapta a moziélményt :)

De ettől függetlenül érdemes volt megnézni, lemezen még megsasolom még egyszer, ha kijön.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát ez nem jó hír, de másoktól is hasonló véleményeket halottam a Közellenségekről. Johnny Depp állítólag nagyon jó benne, miatta érdemes megnézni, de egyedül nem (sőt a többiekkel együtt sem) viszi el a filmet. Ettől függetlenül mi is meg fogjuk nézni, ha még műsoron tartják egy ideig.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ööö... mik is mentek eddig idén? :)

Star Trek, Engedj be mindenképpen, de nálam nincs helyezés, aztán még nem is tudom, talán T4...vagy a Watchmen, de igazából ebbe bele sem gondoltam még.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Eltelt 2009 fele, az eddigi TOP 3 film számotokra, amit idén láttatok?

Nálam a TOP3:

Star Trek

Gran Torino

Terminator Salvation

 

Az év csalódása pedig: Dragonball Evolution

Az eddigi TOP 3 film számomra, amit idén láttam:

1.Transformers: A bukottak bosszúja.

2. Terminator: Megváltás

3. X-men kezdetek: Wolverine.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.