Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Azért nem irigylem azt, aki a Titanic óta erre a filmre várt, hiszen már akkor tervezgette ezt a filmet Cameron :P

Még szerencse, hogy én csak 2007 elején hallottam először a filmről, így nekem 2 és fél éve telt el várakozással... :cool:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ami kicsit zavaró, hogy a repcsis képen kívül egy deka sci-fi hangulatot nem érzek ki a képkockákból.

Szerintem az első és a harmadik is elég sci-fis. A háttér nem éppen hétköznapi (ráadásul a harmadikon nem csak Sigorney Weaver emlékeztet az Aliensre, de a díszlet mintha koppintása lenne a Hadley's Hope vezérlőjének) :cool:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Újabb hírek a Pókember 4-ről és egy esetleges rebootról.

Miközben a Pókember negyedik részéről még csak annyit lehet tudni, hogy a forgatás valamikor jövő év elején kezdődik és a premier 2011. május 6-án lesz, a Sony Pictures már el is döntötte, hogy ki fogja készíteni a következő két epizódot.

 

A Variety szerint a szerencsés forgatókönyvíró, aki a Pókember 5-6 szkriptjét írhatja, nem más, mint az a James Vanderbilt, aki eddig a Sötétség leplét, a Kiképzőtábort, az Amazonas kincsét és a Zodiákust írta (jövőre kerül tőle mozikba a The Losers), valamint az elkövetkező Pókember 4 forgatókönyvének első változatát.

 

A tervek szerint az ötödik és a hatodik rész története valamilyen szinten össze fog fonódni, ezért is döntött a stúdió ugyanazon író mellett. Az azonos főszállal rendelkező sztori egyébként összevont forgatást is jelenthet, ami nem lenne meglepő, hiszen a stúdiónak már régi terve, hogy csökkentse a Pókember-filmek bemutatása közti időt.

 

Az átívelő történet lehetőségét Vanderbilt a negyedik részre tervezte, de mivel Raimi össze tudta trombitálni az eredeti szereplőket, így a stúdió halasztotta az ötletet. Azonban az, hogy ismét csak képbe kerül Vanderbilt, azt is jelenti, hogy némely ötlete, melyet elvetettek végül a Pókember 4-gyel kapcsolatban, realizálódhat az 5. részben, mely bennfentes spekulációk szerint akár egy reboot kezdete is lehet arra az esetre, ha az eredeti szereplőgárda tagjai nem akarnának újabb Pókembereket forgatni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.