Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

A 2012 előzetese szerintem jóval látványosabb movie-t mutat - még ha a története gagyi is. Na azt 3D-ben szívesebben megnézném.

Én semmilyenben nem nézném meg jelen állás szerint, mert halálra idegesített a trailer a moziban :lol: Ha meg rossz a sztori, akkor pláne.

 

Tegnap megnéztem a Hegedűs a háztetőn 1971-es filmváltozatát, eddig még semmilyen formában nem volt hozzá szerencsém (kivéve mp3-ban a film cd-n megjelent anyaga), de azért kb. tudtam, miről szól. Egyszer mindenkinek érdemes megnézni, hatalmas a film, Tevje, főszereplőnk meg egy igazán remek karakter :)

10/10

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Inception teaser

 

Erről van szó. Alig tudunk meg valamit, csak a rendező neve ad neki külön figyelmet és még sincs nagy hype körülötte. Érdekes jelenetek, zúzós háttérzene.

 

Még csak egy megjegyzés az Avatarhoz:

Nekem pl. már kezd uncsi lenni, hogy Cameron újra azokat a gépeket és formákat használja, mint az Aliens-ben meg a T1-2-ben. Lehetne valami újat is nyomni.

Persze ez nem túlságosan zavaró, mivel jól néznek ki, de így a Mátrix 3 és T4 után meg már kicsit elcsépeltnek hat.

Na abbahagyom az anti-istenítést. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most végeztem a Lesbian Vampire Killers filmmel. NAgyon sokat elárul a címe, még többet ez a cikk.

Ez egy nagyon jó horror-paródia szemrevaló hölgyekkel és kiváló humorral. Nem véletlen, hogy angol film :)

Sokat ne várjon az ember tőle, én is úgy kezdtem el nézni, hogy paródia és jó csajok vannak benne. (Myanna :roll: ) Az elvárásaimat kiemelkedően teljesítette és még túl is szárnyalta. Csak ajánlani tudom :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Matrix nyúlás 1

Matrix nyúlás

 

és a Mátrixból

https://www.msu.edu/~gobeski1/matrix1.jpg

 

Jaj nehogy már erre ne lehessen rossz szót mondani, mert Nolan szent és sérthetetlen. Az Avatart meg lehet fikázni mi? Hát hogy ne :):roll:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

:) Elvakult? Életem első hozzászólása a mai volt a filmről, nem tudok róla semmit se, és elvakult vagyok, mert nem látok benne Mátrix másolást. Összetévesztesz te valakivel.

Nolan irányában ember! Ebből az előzetesből süt a Mátrix. Persze Nolan eddig mindig hatalmas jó filmeket csinált mint tudjuk, így ez se lehet másmilyen. :roll:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nolan irányában ember! Ebből az előzetesből süt a Mátrix. Persze Nolan eddig mindig hatalmas jó filmeket csinált mint tudjuk, így ez se lehet másmilyen. :roll:

Ha a trailer alapján az jött volna le nekem hogy ez egy Mátrix nyúlás, akkor azt írtam volna. Mindenki tudja hogy a Wachowski-ék hány helyről szedték a Mátrix elemeit, szóval eredetiségről ott se nagyon lehet beszélni. És van egy olyan érzésem hogy ez a két fickó egymásnak ugrik a levegőben ezer filmben szerepelt már a Mátrix előtt. Meg az Inceptionben ahogy látom nem szimplán repülnek mint a Mátrixban, hanem mint ha változna folyamatosan a gravitáció iránya.

Lehet hogy a filmben sok Mátrixra emlékeztető jelenet lesz, de az Isten szerelmére, annyi az egész hogy én ebben a nyúlfarknyi trailerben nem láttam erre utaló jelet. Nem kell ideképzelni mindenféle elvakultságot és fanatikusságot.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem képzelek bele semmit, de még a színvilága is totál mátrixos.... Persze ettől még nem biztos, hogy olyan lesz, de az előzetesből számomra ez jön le.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dicsérjük Nolant meg Cameront, hogy nem remakeket gyárt, és adaptációkat. Még ha nem is annyira eredeti az ötlet, legalább az újdonság erejével hat a filmvásznon. Sohasem látott karakterek, motivációik, sztoriszálak, zenei aláfestések.

 

Engem már nem érdekel pl az Avatarnál az se , hogy 2008-asmeséhez hasonlítják a Delgohoz..

http://napalm.sf.cz/tmp/avatardelgo.jpg

Ez is már olyan fárasztó...

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Persze Nolan eddig mindig hatalmas jó filmeket csinált mint tudjuk, így ez se lehet másmilyen. :roll:

Szerintem minden remek rendező csinált már gyengébb filmet, egyformán kiemelkedően nem lehet teljesíteni, legalább is nem a közönség részére, így aztán akár ez a film is lehet gyengébb a többinél :) Akár ez vagy később másik :D

 

Az elég fárasztó, hogy mindig valamihez hasonlítani kell a filmeket, mint lentebb is. Manapság sajnos folyton ez megy.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dicsérjük Nolant meg Cameront, hogy nem remakeket gyárt, és adaptációkat. Még ha nem is annyira eredeti az ötlet, legalább az újdonság erejével hat a filmvásznon. Sohasem látott karakterek, motivációik, sztoriszálak, zenei aláfestések.

 

Engem már nem érdekel pl az Avatarnál az se , hogy 2008-asmeséhez hasonlítják a Delgohoz..

http://napalm.sf.cz/tmp/avatardelgo.jpg

Ez is már olyan fárasztó...

Ez tényleg fárasztó. Másrészről jah, legalább nem ugyanazzal a filmcímmel állunk szembe ötévenként. :S

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ó, Hudson ennél jóval profibban nyomta :roll:

 

Cameron verzió valahogy így nézzhet ki:

"Van Fusion kameránk, ILM-ünk, Wetank, és annyi számítógépünk mellyel CGI forradalmat alapíthatunk. Én mondom pancserek, kicsináljuk őket. Ki ám, de piszkosul!"

:)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

annyira bejött az avatar trailerének eleje, h azt kívánom bár inkább az Alien 5öt rendezte volna most meg. :roll:

Ridley Scott remélhetőleg egy franko Alien filmet készít majd nekünk.

Kérdés abból is mikor lesz épkézláb alkotás, mivel az öregnek vagy 20 készülő filmterve van..

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ridley Scott remélhetőleg egy franko Alien filmet készít majd nekünk.

Kérdés abból is mikor lesz épkézláb alkotás, mivel az öregnek vagy 20 készülő filmterve van..

Legutóbb azt hallottam, hogy 2011-re teveznék.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem pl. már kezd uncsi lenni, hogy Cameron újra azokat a gépeket és formákat használja, mint az Aliens-ben meg a T1-2-ben. Lehetne valami újat is nyomni.

Ez valószínűleg azért van így, mert a világ e felé halad. Egy jó sci-fi ugye a valóságból építkezik (ez a sci része), legalább részben. Cameron nagy technika-őrült, és direkt ment rá ezekre. Az, hogy ezek a hajók egy "kaptafára" készülnek, azért van, mert a valóságban is eme irányt választotta pl. a haditechnológia. A helikopterek és repülők ötvözéséből létrejött VTOL rendszer egyre nagyobb teret nyer, szóval nem csoda, hogy a HK-k és az UD-4L leszállóhajó után is VTOL rendszerű gépeket alkalmaz Cameronbá. Nagy a valószínűsége, hogy a jövő hasonszőrű járművei is így fognak festeni (arról meg csak csendben emlékezek meg, hogy a VTOL rendszerhez ilyen sárkányszerekezet dukál).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.