Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Igen, a klasszikus szinkron a Die Hardon fenomenális (mondjuk az első résznél még az új szinkron is tetszik, a második új szinkronjára nem emlékszem, a harmadiké ritka sz*r... de hát ezért is van meg a DH1 mindkét szinkkel, a másik három meg csak az eredetivel :rock:).

Mondjuk azt nem csípem az első részben, hogy McClane-t és Powell-t leszámítva minden zsaru és FBI-os kretén.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Eredeti szinkronnal de megnézném én is a filmet...

Egyébként nem csak hogy az FBI-osok és a zsaruk kertének voltak, de a döntéseik is ostobák voltak. Csak úgy simán egy osztag rendőr megpróbál behatolni a bejárati ajtón, ami sima üvegből van, teljesen kitéve magukat a terroristák célpontjainak. Micsoda felelőtlenség ez.

Hiszen Mclane megmondta, hogy tele van az épület állig felfegyverkezett emberkékkel, ez hatalmas hiba volt a részükről, hogy semmibe vették ez egészet.

 

Továbbá azt se értem, mit akartak azzal a páncélozott autóval elérni? Szép nekifutásban fenn is akadt a lépcsőn..Na ennek sok értelme volt. :rock:

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Itt a szinkronos AVATAR előzetes!!!

http://www.youtube.com/watch?v=W7zq7fcy71w

A végén durván ejti a film címét.

Oldie most már te is érted így a trailert :rock:

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A végén durván ejti a film címét.

Vass Gábor a neve. :rock: Elég idiótán hangzik ez az Ávátár... Amúgy meg Bozai a legjobb narrátor szvsz...

 

Sam W-nek szerintem is jó Széles Tamás.

 

:lol:

Szerkesztve: - kolmilan
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vico előzetesek

 

A gyilkos kovboj meg a Börtönbolygó nem lehet rossz :rock:

Börtönbolygó, hát persze hogy a Vico filmje :lol:

http://us.imdb.com/title/tt0096786/

Biztos jó film :lol:

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

az első résznél még az új szinkron is tetszik, a második új szinkronjára nem emlékszem, a harmadiké ritka sz*r... de hát ezért is van meg a DH1 mindkét szinkkel, a másik három meg csak az eredetivel :rock:
Én az első és a harmadik DH új szinkronját ki nem állom, a másodikéval meg még nem is találkoztam és a negyedik egyetlen szinkronjával pedig semmi bajom így az összes rész csak eredeti szinkronnal van meg.

Adja az ég hogy ne szinkronizálják újra a negyediket. :lol: :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem jó az Avatar kiejtése :rock:
Szerintem rémesen hangzik. Most képzeld el ahogy valaki üvölti hogy "Hol van az ávátárom?" Mint valami kisebbségi akcentus. Angolul evetar(persze nem ilyen tisztán kiejtve), magyarul elvileg avatár lenne, ami szerintem szintén furán hangzik. Én avatarnak ejteném a szinkronban.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálam már megvan kétféle verzióban is. :P:D Kár, hogy a rendezői nem kapott szinkront, mert szerintem sokkal jobb mint a mozis :fuckoff:

Most jut fejembe, be kéne fejezni a képregényt is :(

És ki a kedvenc maszkos hősöd a filmből? :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.