Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Jön a Saw 7 :D De már 3D-ben :D

De jó is az egészséges embereknek, megnézhetik 3D-ben :D

http://www.sg.hu/cikkek/70819/jovore_jon_a..._7_uj_csavarral

 

Meg közben kijött a Machete-os Jessica poszter. Az a film is várós 1000-rel :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ösznye-visznya egy rész kellett volna belőle. Az is csak egyszer nézhető, mert a legvégső poén lelövése után a film értékét veszti és semmi plusz nincs benne, ami még egyszer érdemessé tenné a megtekintésre.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem értem miért nem csinálnak egy TV sorozatot ebből a Fűrészből...félévnte jönnek már ki szinte.

Hozzá kell tennem, hogy szerintem full értelmetlen az egész film. :D

Nem félévente. Minden évben ugyanakkor. És én minden évben nem nézem meg! Annyira hidegen hagy.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amennyit szerintem úgysem tud. Legyen akármekkora istencsászár film, csak amcsi földön kéne 500 milliót keresnie, hogy ne legyen veszteséges, és erre még legalább 300 milliót szerintem, hogy sikeres legyen. Világszerte meg meg kéne haladnia az egymilliárdot. És azért az érdekes lenne, ha Cameron megint megcsinálná, amit megcsinált a Titaniccal (minden esetre egy biztos: az Avatar legalább egy Oscar-szobrocskát már nyert, ide a rozsdás bökőt, hogy a legjobb vizuális effektet elviszi).

 

Ezt a hatalmas lét szerintem nem fogja összehozni.

 

Nem értem miért nem csinálnak egy TV sorozatot ebből a Fűrészből...félévnte jönnek már ki szinte.

Hozzá kell tennem, hogy szerintem full értelmetlen az egész film. :D

 

A Rémálom az Elm utcából 7 részes, A Péntek 13 10 filmes. :D Szerintem direkt ilyen szériát akartak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A kritikákat olvasva egyvalami rögtön kiderül. Az "értőbb" közönség számára a legnagyobb katasztrófafilm, mindenki másnak messze nem a legtökéletesebb Shakespearei mű.

El lehet gondolkozni.

 

Csütörtök nézzem amúgy :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Clash of the titans! igazán durva kis tesztoszteron múví lesz ez!
Durvának durva jah, de ez a zene mellé.... :D

 

 

Oldie majd számolj már be, milyen szinkronnal az új Avatar előzetes a 2012 előtt oks? :D
Mindenféleképp :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Durvának durva jah, de ez a zene mellé.... :D

 

Nem tetszik a zene? Kár, pedig szerintem nagyon el lett találva. Kicsit keményre és fiatalosabbra vették a dolgot.

Az a rész amikor a skorpió lecsap párszor, ott nagyon üt a zene!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tetszik a zene? Kár, pedig szerintem nagyon el lett találva. Kicsit keményre és fiatalosabbra vették a dolgot.

Az a rész amikor a skorpió lecsap párszor, ott nagyon üt a zene!

Ehhez a kliphez nem tetszik. Egy ókori eposzhoz nehogymá' metal dübörögjön :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amúgy most mi ez a mizéria az Avatar játékideje kapcsán? Valóban az IMAXban vetített verzió rövidebb lesz mint a 3D-s digitális termekben lévők?

Szerintem 100%, hogy nem. Az IMDB fórumára írt erről valaki egy állítólagos francia újságcikk kapcsán, szóval... :D Jon Landau azt nyilatkozta egy interjúban, hogy semmi különbség nem lesz a két változat között.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Zombieland 7/10

Nagyon jó volt nekem tetszett. De mindenkinek inkább azt ajánlom hogy várja meg szinkronosan mert szerintem úgy fog ütni.

Én azt mondanám, hogy kreatív volt marhára a film. Jók voltak a szereplők és a poénok is. Bill Murray cameon besírtam!!

Egyszer (de akár többször is) mindenképpen meg kell nézni!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.