Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

A csajok általában ilyenek. Megtévesztenek, mi meg bedőlünk. ;):D Egy cseppet sem lesz könnyebb attól az első randi ha így lealázkodunk és kedvenc romantikus hülyeségükre ülünk be melléjük. :D

 

 

Miért megalázkodás, ha elmész a kedveseddel megnézni egy olyan filmet amit ő szeretne?Szerintem tök jó érzés lehet örömet okozni valakinek akit szeretsz.Kompromisszumkészség persze kell hozzá.Én simán elmennék vele, sőt meg is venném a jegyeket előre, hogy lássam az arcát amikor megmutatom neki.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Donát, miért kell tudni a nevét? :D

Ha megadja a számát beírod az A-hoz, mint Aktuális és kész, nem kell túlragozni :D

 

Most életemben először megnéztem a Transformers c. filmet.

Spoiler:

Egész jó kis akció-vígjáték sok-sok amcsi filmes sablonnal. A recpt ismert, vegyél földönkívülieket akik megmentik v. elpusztítják a Földet és erről csak 1 ember tud. Majd a film közepén dobd be, hogy a kormány már évek óta tud róluk, végül a főharcba az egész világ sorsát add egy kissrác kezébe, aki miközben elkezdene futni a Horadric Kockával a csaj még éppen leállítja és elmond egy világrengető mondatot/smacizik a sráccal. Persze a végén a világ megmenekül és kész.

Megan, Dr. Taub jó volt benne, meg a gonosz Megatron is király volt, érdemes volt megnézni.

 

Más: Nem vagyok otthon a katonai cuccokban, de szerintem a vadászgépeknek nagyon nem kéne civilek közé lődözni még ha nagyon gonosz illető is van ott. Vagy tévedek? ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A csajok általában ilyenek. Megtévesztenek, mi meg bedőlünk. ;):D Egy cseppet sem lesz könnyebb attól az első randi ha így lealázkodunk és kedvenc romantikus hülyeségükre ülünk be melléjük. :D
Ugyan már, Oldie, normális esetben egy pár felváltva megy el ilyen vagy olyan filmekre, ha már úgy alakult, hogy épp a mozizásban nem egyforma az ízlésük. :P Minden más eset abnormális. Nyilván az első randiból csak egy van, de kiküszöbölhető a dolog azzal, hogy nem mozizás lesz belőle. :D

 

És szerintem frenkie hozzáállása a legjobb! :D Ha valaki nagylelkű a másikkal, az nagyobb eséllyel kapja ezt majd vissza. Én legalábbis bármit megnéznék a szerelmemmel (még horrort is, pedig azt nagyon nem bírom), főleg ha tudom, hogy ezt ő is megteszi értem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez az egész Twilight dolog egy mesterségesen gerjesztett bálványozós divatkultusz. Legalábbis a könyvek azok. Valszeg a filmek is. Gratulálok a marketingeseknek hozzá.

 

Imádom azokat a Youtubeos videokat amikor a csaj nézi a Twilight bemutatót, és közben halálra sikonyálja magát... :D

Nadzson gáz!!! ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az igazi férfiak! :P

Jah.. de akkor minek kell hasonlóért kicsúfolni a lányokat? :P Azért ilyen nagy a szátok, mert többségben vagytok itt :P

 

Köszönöm szépen, én asszem továbbra is maradok távol az intellektuel borzalmaktól. :D

Na ide figyelj, te kezdted el cikizni a srácokat, akiket a barátnőjük elrángat erre meg arra, holott nálunk pont fordítva volt, én mentem veled olyanra, amit ép ésszel magamtól tuti nem nézek meg moziban (máshol sem), te meg nem voltál hajlandó velem beülni valami normális filmre a kedvemért. Ezek után jobb lesz, ha csöndben maradsz, mert az ellenkezőjét mondod, mint amit csinálsz, innentől nem kicsit vagy hiteltelen :D Neked is csak a szád nagy, de az nagyon :P Oldie, a nethuszár :D

 

Te meg ezt honnan tudod Oldie? :D Gyanús vagy nekem... :P

;)

 

Miért megalázkodás, ha elmész a kedveseddel megnézni egy olyan filmet amit ő szeretne?Szerintem tök jó érzés lehet örömet okozni valakinek akit szeretsz.Kompromisszumkészség persze kell hozzá.Én simán elmennék vele, sőt meg is venném a jegyeket előre, hogy lássam az arcát amikor megmutatom neki.

Ez egy remek hozzáállás, szerintem másoknak is így kellene oda-vissza :D

 

Ez az egész Twilight dolog egy mesterségesen gerjesztett bálványozós divatkultusz. Legalábbis a könyvek azok.

Egy ismerősöm mondta, hogy az első film nagyon-nagyon vacak, a könyv ellenben jó :D Azt mondta, majd kölcsönadja. Szerintem teszek vele egy próbát, meglátjuk, valójában a könyv milyen. A filmig azt se tudtam, hogy egyáltalán ilyen sztori létezik, így aztán szerintem inkább a filmből csináltak cirkuszt :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jah.. de akkor minek kell hasonlóért kicsúfolni a lányokat? :D Azért ilyen nagy a szátok, mert többségben vagytok itt :D

 

Nem baj, lenyomjuk őket így is. Pár másodperccel tovább tart, na! :D

 

Egyébként Sanyit nem kényszerítem, mégis gyakran eljön, sőt van olyan cucc, amit ő rak be, hogy nézzük má meg megint( Csokoládé)

Szóval normál esetben meg lehet egyezni sértődés nélkül. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azzal a reménnyel ültem be rá, hogy hátha most Emmerich nem rak bele észvesztő marhaságokat.

Te se láttad a trailert :D

A G. I. Joe szerintem is meglepően jó film lett, ahhoz képest, miből készült. Bár a CGI szvsz közelébe sem ér a Transformers 2-nek (az egynek már lehet, a 2 után az kicsit kopottabb lett).

 

Kompromisszumkészség persze kell hozzá.

Azt hiszem, Oldinál itt a fő probléma ;)

 

Más: Nem vagyok otthon a katonai cuccokban, de szerintem a vadászgépeknek nagyon nem kéne civilek közé lődözni még ha nagyon gonosz illető is van ott. Vagy tévedek? :D

Szó-szó. Ha ott a célpont, civilek ide vagy oda, lőni fognak (lásd: Bagdad bombázása). Itt két dolog volt nagy baromság, amiből egyet a filmben is kimondanak, aztán jól nem tartják be.

Spoiler:

Az első, hogy a kockát bevitték a városba, civilek közé, olyan helyre, ahová semmi ember vezette nem tudna leszállni. Aztán persze felküldik a kölyköt egy olyan épületre, ahol megint csak nem tud landolni egy helikopter. Második, Epps is mondja, hogy az F-22-esek nem mennek a házak közé. Ez igaz, azért, mert a minimális támadási sebesség is a 300 környékén mozog, amivel a szűk utcákon (hatsávos út egy vadászgépnek még baromi szűk, ők meg max két sávos út fölé száguldottak be) megközelítőleg lehetetlen manőverezni. Ezért is röhejes a jelenet, amikor Epps szavai után nem egy, hanem egy falkányi F-22-es zúg be a házak közé.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oldie: első randin mozi? Necces :D Az első randin sose mozizz, különben úgy jársz mint én: nyálat már cseréltetek, de a nevét még mindig nem tudod jól. :D
Na látom van aki még veszi a lapot. :P Megy oda is a cinkos ölelés, pacsi, miegymás. :D

 

 

Miért megalázkodás, ha elmész a kedveseddel megnézni egy olyan filmet amit ő szeretne?Szerintem tök jó érzés lehet örömet okozni valakinek akit szeretsz.Kompromisszumkészség persze kell hozzá.Én simán elmennék vele, sőt meg is venném a jegyeket előre, hogy lássam az arcát amikor megmutatom neki.
Zombi :D

:P

 

 

Ugyan már, Oldie, normális esetben egy pár felváltva megy el ilyen vagy olyan filmekre, ha már úgy alakult, hogy épp a mozizásban nem egyforma az ízlésük. :P Minden más eset abnormális. Nyilván az első randiból csak egy van, de kiküszöbölhető a dolog azzal, hogy nem mozizás lesz belőle. ;)

 

És szerintem frenkie hozzáállása a legjobb! :D Ha valaki nagylelkű a másikkal, az nagyobb eséllyel kapja ezt majd vissza. Én legalábbis bármit megnéznék a szerelmemmel (még horrort is, pedig azt nagyon nem bírom), főleg ha tudom, hogy ezt ő is megteszi értem.

Eh, miért kell minden viccet komolyra fordítani? :P Na persze, mert biztos jó kihasználnod a párodat. :P:D Erre csak egy szó van ami illik rád: NŐ :P

:D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na ide figyelj, te kezdted el cikizni a srácokat, akiket a barátnőjük elrángat erre meg arra, holott nálunk pont fordítva volt, én mentem veled olyanra, amit ép ésszel magamtól tuti nem nézek meg moziban (máshol sem), te meg nem voltál hajlandó velem beülni valami normális filmre a kedvemért. Ezek után jobb lesz, ha csöndben maradsz, mert az ellenkezőjét mondod, mint amit csinálsz, innentől nem kicsit vagy hiteltelen :D Neked is csak a szád nagy, de az nagyon :D Oldie, a nethuszár :D
Na most akkor döntsd már el, hogy mentem veled "nyálas" filmekre, vagy nem. ;)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem baj, lenyomjuk őket így is. Pár másodperccel tovább tart, na! :D

Tudtam, hogy lehet rád számítani :D

 

Eh, miért kell minden viccet komolyra fordítani? :P

Mert ez nem a viccek topik, itt azért annál értelmesebben kéne a témához szólni :D

 

Na most akkor döntsd már el, hogy mentem veled "nyálas" filmekre, vagy nem. :D

*** vagy ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy ismerősöm mondta, hogy az első film nagyon-nagyon vacak, a könyv ellenben jó :D Azt mondta, majd kölcsönadja. Szerintem teszek vele egy próbát, meglátjuk, valójában a könyv milyen. A filmig azt se tudtam, hogy egyáltalán ilyen sztori létezik, így aztán szerintem inkább a filmből csináltak cirkuszt ;)

Van benne valami. Végül is az első film előtt csak pár héttel jelent meg a könyv.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez csak valami vicc ugye?
Port tartalom leírása: "Stephanie Meyer nagysikerű Alkonyat sorozatának második részében a románc halandó és vámpír között tovább szárnyal: Bella egyre mélyebbre merül a természetfeletti lények világában - így aztán még nagyobb veszélyben találja magát, mint korábban. Bella majdnem tragikus végkimenetelű 18. szülinapja utána Edward Cullen és családja úgy döntenek: a lány biztonsága érdekében elhagyják Forks városát. Ahogy az összetört szívű Bella kóborol az iskola folyosóin, rájön, szerelmét csak akkor érzi igazán közel magához, amikor veszélyben van. Gyerekkori barátja, Jacob Black segítségével felújít egy régi motort, amellyel szabadon kalandozhat. A közösen eltöltött idő meglágyítja Bella megfagyott szívét, fokozatosan egyre közelebb kerül Jacobhoz a titokzatos Quileute törzs tagjához, akinek szintén megvan a saját, féltve őrzött titka."

Feliratos előzetes

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.