Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Hát én először azt hittem, valami fan-cucc, aztán gugliztam, és lőn világosság. Bár inkább a mélységes setétség! :):D :D
Én is azt hittem, hogy valami magyar fan film, amit a Józsefvárosban forgattak. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oldie: Bocs, azt hittem komoly.

 

Ez valami borzalom(US3).Meggyalázzák az első részt ami egy kiváló akciófilm volt, és még Emmerich sem nézett ennyire hülyének mindenkit.

 

 

Dzséjt: Láttam a trailert, de ott csak rombadölések voltak.Az hogy ennyire sz*r a sztory és a karaketrek viselkedéében nulla a valóság azt nem gondoltam.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt: Láttam a trailert, de ott csak rombadölések voltak.Az hogy ennyire sz*r a sztory és a karaketrek viselkedéében nulla a valóság azt nem gondoltam.

Hát nem tudom, én már a Himaláján átcsapó hullámoknál megneszeltem valamit, na de az anyahajós pillanatnál végképp gyanút fogtam. Emerichre meg sok minden jellemző, de az értelmes sztori és a remek karakterek csak elvétve (bár utóbbiból személy szerint úgy érzem, elvétve sem, a remek sztori meg hellyel-közzel).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát nem tudom, én már a Himaláján átcsapó hullámoknál megneszeltem valamit,

Ezt a trailert láttam először belőle, és itt vágta el magát nálam a film.

 

Bakker most nézem, mekkora a nézettsége és a bevétele a New Moonak, és egyszerűen hihetetlen. Az összes oldalon olyan gyenge pontszámilag, és tessék: mire képes a rajongók ereje... :)

A mozik nagyrészt a tinédzserekből élnek (nem feltétlen az okosabb fajtából, bocsi azoktól, akiket ezzel megsértek :D), azok meg eszik az ilyesmit, náluk nagy divat mostanság a téma :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most épp a Fűrész 6-ot nézem, így vannak alternatív megoldások is a testmagasság csökkentésére vonatkozóan :)

Amúgy baromi jó a film, nem is értem miért nem mutatták be itthon? :|

Azért, mert X-es korhatárbesorolást kapott a film és azt extrém nagy adóval sújtják, így nem érte meg bemutatni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És januárban? Akkor megéri majd? :|

Vagy megint kapunk egy vágott verziót, mint a 4-esnél volt? :)

 

Amúgy ez a legdurvább része eddig, de jó kis kapcsolós mozi, bár itt sajnos nem kellett agyalni és nem volt WTF pillanat sem, de jó movie volt, adok egy esélyt neki szerintem a moziban is.

Amúgy lehet, hogy a 7. rész már 3D-s lesz. De cserélnék az egészséges látókkal arra a kb. 2 órára :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Istenem... ez iszonyú. (A lányok reakciója a New Moon-ra)

 

Hát én még az előzetesét sem vagyok hajlandó megnézni!

 

Am emberek... ma jelent meg a Terminator Salvation DVD-re és BR-re!

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.