Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Istenem... ez iszonyú. (A lányok reakciója a New Moon-ra)

Hát én még az előzetesét sem vagyok hajlandó megnézni!

 

Félsz hogy Te is így reagálnál mi? :) Viccelek...én azért majd vmikor ha kijött dvdn megnézem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mire kijön lemezen, nekem már valószínűleg BR-em lesz, így ezt biztosan BR lemezen veszem meg.

"Több millió légy nem tévedhet" alapon megnézem majd egyszer a filmet, max. Kristen és Ashley miatt :)

 

Szerk: 1 kép a Twilight Saga végéről

Spoiler:

twilight_blade_ending.jpg

Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most épp a Fűrész 6-ot nézem, így vannak alternatív megoldások is a testmagasság csökkentésére vonatkozóan :)

Amúgy baromi jó a film, nem is értem miért nem mutatták be itthon? :|

Pár hete én is meglestem és nekem is bejött. Meg is hozta a kedvem a negyedikhez meg az ötödikhez. Az ötödiket pár nappal később meg is néztem a negyedik meg egy kicsit várat magára mert az nincs meg DVD-n. Ha összejön akkor ma estefele meglesz.

 

A hatodikban találtam meg az egész Fűrisz sztoriból a kedvenc jelenetemet.

Spoiler:

Az a pillanat amikor a hangelemző szerkentyű lejátsza a Hoffmanus normál hangján a szöveget amit elemzett.

Ez valamiért nagyobbat ütött nálam mint az első rész vége pedig emez simán várható volt. Érdekes.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Harmadikán tuti le fog fagyni a rendszerük :D

 

Kész, végem van. Ezt a filmet már nagyon látni akarom. Napok óta vadászom a hírmorzsákat, jeleneteket lesek, és minden spoilermorzsa után nyavalygok, hogy de messzevan a bemutató. Pedig ennyire nem szoktam filmet várni. Utoljára a Jurassic parkot, meg az EP-1 et vártam így :)

Lőjetek le! :D :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon tetszik, és én is megnézem majd valamikor moziban szerintem, de nekem néhol még mindig nagyon erős CGI érzésem van.

Pár napja láttam az üldözéses videót, és aztán utánaolvastam, hogy ez már biztos a befejezett változat-e.

De ne ítéljetek el, ettől függetlenül még mindig tetszik csak fura számomra.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Csillagok háborúján és a Gyűrűk urán dolgozó, ILM és a WETA legjobb szakemberei megcsinálták a maxot CGI-ben, szerintem itt tart most a technika, és ezt kell elfogadni.

Az egész bolygót megcsinálni full CGI-ben, a benne lévő élővilággal nem kis teljesítmény.

 

A CGI mellett a sztori mélysége, a karakterek kidolgozottsága és a feszültségteremtés adja majd azt a hatalmas pluszt minden bizonnyal, amit mondjuk IMAX 3D teremeben hatalmas élményként könyvelhetünk el. :)

Ebben bízom, aztán majd kiderül.

HA egy filmet nagyon vár az ember, ezek a természetes reakciók legtöbb esetben. Ezek az elvárások :D

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez a film 3D-ben az igazi, 2D-ben nem hiszem, hogy ugyanolyan élmény lenne... Már ha lesz 2D-s bemutató itthon is belőle.

 

Amúgy a mai Blikkben volt egy kis írás róla, gondoltam bescannelem hátha örültök neki :)

beolvass0018.th.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.