Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Akkor ne is számítsatok rám :) Helyette a lányokkal elmegyünk kecskéket bambulni :D Kár, hogy nem egy időpontban lesznek.
Nem hiszem, hogy hívtak volna minket is. :) A kecskés film nekem továbbra is OK. :)

 

Ti tudtok valamit arról az új magyar fimről amiben Kern András és Dobó Kata a főszereplő? Amikor láttam belőle pár képsort nem akartam elhinni milyen darkos...
Már a plakátjai is nagyon jók, a metróállomáson láttam.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gyerekek, most jövök az AVATAR-ról, 3D-ben láttam, és elvarázsolt...! Annyira mesés volt, annyira ott éreztem magamat Pandorán, és a 3D is megfogott. A történet nem volt nagy durranás, de élveztem, ez a mai film talán először bizonyítja számomra, hogy komolyabb csavarok nélkül is lehet egy történet varázslatos, ha ilyen hangulatot áraszt számomra.

 

A zenék, a világ, az erdő, ahogy lélegzik...

 

Nem tudok hirtelen negatívumot mondani, és ez nagy szó!

 

10/10

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ne is mond. Mit össze keresgéltem egy ilyen Jokeres avatáááár után :) Ez van ha valaki teljesen belemerül az Arkham Asylum életébe :)

Tegnap amúgy végeztem az össze Batman filmmel amit hol Burton, hol pedig Schumacher rendezett. Az első film, a Batman kitűnő! Nicholson magasan visszi a pálmát. A Batman visszatérben DeVito kicsi, de hatalmas :D Michelle Pfeiffer pedig istennő :P

A másik két film borzadály :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És még azt sem tudják milyen érzés mikor a gyengék védelmében csak töltessz és lősz.

Tölteni? Frászt! Eleve, a fegyver minimum százezer golyót tartalmazzon (pisztoly, gépágyú, egyre megy), és ha ne adj isten, végül tényleg kiürülne, nem kell tölteni. El kell dobni, és elő kell venni a másikat. Egy valamit is magára adó férfiállat nem egy fegyverrel megy a jóért küzdeni, hanem sokkal. Kettő shoti dob a hátára (ebből egynek SPAS 12-nek kell lennie), hónaljai alá vág egy-egy Desert Eagle-t, mellényre gránátok tucatjait akasztja, övbe Piszkos Harry 44-es Magnumját tűzí, combra Berettákat aggat, övre kerül a machete, egyik bakancsba a rugós, másikba a pillangó kés, végül egyik vállon át kell vetni egy M203-as gránátvetővel feltupírzott M16A2-est, a másikon opcionálisan mesterlövészpuskát vagy MP5-öst aggat. Természetesen e mellé jön még az aknákkal, és további kézifegyverekkel teletömött málhás táska. S természetesen a jóember elsődleges célszerszáma, amit kezdetben használ, az az M60-as géppuska (a közhiedelemmel ellentétben a Vulcan gépágyú csak, mint oldalfegyver használatos, az igazi tesztoszteron-férfiállat arról ismerszik meg, hogy ilyesmit csak ezerszeres túlerővel szemben vesz igénybe, de akkor is csak végszükség esetén).

S, hogy mindezt képesek legyünk vizionalizálni, íme egy igazi, belevaló, tesztoszterontól dagadó férfiállat, mint követendő példa (csak erős idegzetűeknek, egy igazi férfiállat látványa sokkot okozhat a gyengébb nemnél, és kisebbségi komplexust azoknál, akik nem érzik magukat férfiállathoz méltónak :) ):

Spoiler:

hot-fuzz-angel.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez a trailer inkább azoknak akik játszottak a Tekken játékkal. Amúgy simán mehetne inkább a Vicces és kedves kategóriába. :)
Remek :) Mon djuk én inkább Mortal Kombatos meg DOA-s voltam régen, de ismerem a Tekkent is, meg a Street Figthert is. Most már akkor mindből készült film :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

egy igazi férfiállat látványa sokkot okozhat a gyengébb nemnél,

Spoiler:

hot-fuzz-angel.jpg

 

Izé, nem véletlenül heveny röhögőgörcsöt akartál írni?

Nekem ilyenkor az jut eszembe ugyanis, hogy a tesztoszterontól duzzadó hím meglát egy bogarat, ne adj isten egy kígyót, és visítva menekül, elhajítva teljes arzenálját! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy nagyon jó kis cikk a Predatorsról. A Népszabi ott járt a forgatáson

http://nol.hu/kult/20100109-magyar_vircsaft_texasban

Jól írtad, állítólag a stúdiónak nagyon bejött amit láttak és ezért akarják a Pókemberre felkérni.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Arra is. :) Ez a cikk egyébként eléggé spoileres. :)
Olyan nagy meglepetés nincs benne, amire egy ilyen filmnél ne lehessen számítani :)

Amúgy van még egy halovány remény más filmmel összefüggésben, méghozzá az, hogy állítóalg a Vasember 2-öt Amerikaországban IMAX moziban is le szeretnék vetíteni :) És ha már ott igen, akkor talán itt is :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Olyan nagy meglepetés nincs benne, amire egy ilyen filmnél ne lehessen számítani :)

Amúgy van még egy halovány remény más filmmel összefüggésben, méghozzá az, hogy állítóalg a Vasember 2-öt Amerikaországban IMAX moziban is le szeretnék vetíteni :) És ha már ott igen, akkor talán itt is :)

Én még az első részét se láttam, szerintem az lesz a következő amit megnézek. Érdemes?
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én nagyon kíváncsi vagyok milyen lesz a Predatorsban a poklok pokla. A fényképezés is nagyon fontos, bízom Pados Gyulában hogy jól belőtte a jeleneteket. Nagyon várom már (a trailert is)
Furcsa de én is rettentően várom! Remélem azért nem viszik túlzásba lelkizést hisz ez mégis csak egy Predator film. Brodyra nagyon kíváncsi vagyok ebben a szerepben mit tud nyújtani.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.