Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Szombaton megyek kisebb (8 fő) társasággal Toy Story-t nézni moziba :D Szerintetek ciki lesz, hogy 19-24 évesek is beülnek? :laugh:

 

Tök jó, nekem majd pár év múlva lesz "alibim" gyerekfilmekhez! :D

Egyébként nem, sztem nyugodtan mehettek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Végre sikerült megnéznem a Keresztapa 1-2-öt.Brandoo nagyon király benne. :laugh: A második résznél viszont nem tudom ki volt az a pihent agyu, aki nem szinkronizálta le a fiatal Vito Corleone éveiben játszodó jeleneteket.Angol felirat volt, így értettem is, de akkor is gáz volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szombaton megyek kisebb (8 fő) társasággal Toy Story-t nézni moziba :laugh: Szerintetek ciki lesz, hogy 19-24 évesek is beülnek? :D

Nem :P Anyám 51 évesen az Ice Age 3-ra ült be egyedül :D De már hallottam olyat is ismerőstől, hogy nyugdíjas papa ült be tinédzser romkomra :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szombaton megyek kisebb (8 fő) társasággal Toy Story-t nézni moziba :D Szerintetek ciki lesz, hogy 19-24 évesek is beülnek? :rock:
Én is nagy rajzfilm (és animációs film) rajongó vagyok, és sose zavart, hogy a közönség többi része hány éves. :P
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez már döbbenetes.Már kezdek aggódni, hogy nem látom mégegyszer moziban az Avatart.

Tegnap este még csak február 3.-áig lehetett jegyet rendelni, ma nézem már 10.-éig.Kb 1 nap telt el.A február 6-7.-ei hétvégére mind elkelt(ez 8 előadás), a hétköznapokon van olyan nap amikor 3-ra teljesen elkelt(a legrosszabb helyre is) a többire van 1-2, persze a rossz helyre.Az Imax azért csúnyán játszik mert kiírhatná, hogy mikortól lehet az új időpontokra jegyet rendelni persze órára.

A többiektől kérdem, akik látták másodszor januárban, hogyan sikerült jegyet vennetek?Mert én már reménytelennek látom.

Ez lesz minden idők legsikeresebb filmje.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A többiektől kérdem, akik látták másodszor januárban, hogyan sikerült jegyet vennetek?Mert én már reménytelennek látom.

Nekem úgy sikerült még decemberben a január 8-i előadásra, hogy előre tudtam kb. másfél vagy két héttel, hogy jövök fel Pestre, akkor már fenn volt pont az a hét is, és péntek fél 1-re jelöltem be a foglalást, akkor még pont volt a középső sorba hely. Szerintem nem sokkal előtte kerülhetett fel a műsor, mert előtte két nappal, mikor utoljára néztem, még nem volt fenn.

Szerintem meg tudod nézni még, nem hiszem, hogy hamar leveszik műsorról, de szerintem nézd minden nap az oldalt. Még én is szeretnék rá egyszer elmenni.

 

Up in the air.

Számomra nem ez volt a múlt év filmje, de attól még egy remek mozi volt :rock:

Egy állandóan úton lévő fickóról szól, akinek az a dolga, hogy a megbízói helyett kirúgja annak alkalmazottait, ezért állandóan úton van és repül. A film története elég szomorú, főleg aktualitása miatt, de a rendezőnk mégis jó kézzel nyúl hozzá. Ahol meg főhősünk hétköznapi életét látjuk, egyszerű hétköznapiságukat is úgy mutatja be, hogy arra leginkább az elbűvölő szó jut eszembe (van rá biztos jobb kifejezés is) :D

Akciófilm és látvány szerelmeseinek nem ajánlott :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nmagon beszerezhető a 2012 DVD minőségbe, eredeti nyelven, ( DD 448 kbps, gatyaszárlengető a javából :D ), magyar felirattal. :D

Ody, szerintem nyugodtan beszerezheted eme változatot, mert valami hihetetlen tesztlemez szaga van/lesz. A hang legalábbis az. Amúgy Blu-ray ripes, egy helyen tapasztaltam csúnya pixelesedést.

Amikor minden omlik össze a pulzusom megint felment vagy kétszáz fölé. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tetszetős ez a motor. :D Ez a Tron a régi folyattása lesz vagy remake?

 

 

Ez már döbbenetes.Már kezdek aggódni, hogy nem látom mégegyszer moziban az Avatart.
Azért azt tegyük hozzá, hogy az országban csak egy IMAX van. És ha egy ilyen filmet adnak ott, akkor ez szinte a nullával egyelő mennyiség...

 

 

Nmagon beszerezhető a 2012 DVD minőségbe,
Esélytelen leszednem így. Megvárom a BR -t. Jöhetne már valami infó a magyar kiadásról is. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A 2012 március elején jön majd hivatalosan. :D

 

A Tron járgány meg a folytatásban fog szerepelni. :D Nincs remake és ne is legyen.

Amcsiban akkor jön, de nálunk mikor? A Tron folytatás pedig remek! Jobb mint a remake. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sherlock Holmes

 

Nagyszerű kikapcsolódás volt! Nem tudom, ki volt a zeneszerző, de nagyon eltalált és hangulatos dallamokat kreált a filmhez, Robert Downey Jr. pedig imádnivalóan szertelenül és a Vasemberben is nyújtott lazaságával játszotta a híres detektívet. Jude Law-val remek párost alkottak, élvezet volt nézni őket. London meg nagyon klassz ebben a hideg sötét XIX. századi hagulatában. Nekem tetszett ez az akciódús feldolgozás, érdemes megnézni. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Holmes film zenéjét bizony Hans Zimmer szerezte... kicsit szokatlan zene volt ez tőle, de annál jobb... és a filmhez remekül illet.

Maga a film nekem nagyon nagyon tetszett. Többször nézős. Nagyon jól szórakoztam rajta!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudom, ki volt a zeneszerző, de nagyon eltalált és hangulatos dallamokat kreált a filmhez,

Meghallgattam külön a filmzene albumot, és sajnos nekem pont, hogy nem jött be :D De a filmet egyik nap megnézem, bár csak itthon :D

 

Ma 21:15 -kor Szerelem a Fehér Házban a TV2 -n. Nézős. :D

Ezt biztos kihagyom, nézem helyette a fiúkat tovább :D Sokkal jobb műsor :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Holmes film zenéjét bizony Hans Zimmer szerezte... kicsit szokatlan zene volt ez tőle, de annál jobb... és a filmhez remekül illet.

Maga a film nekem nagyon nagyon tetszett. Többször nézős. Nagyon jól szórakoztam rajta!

Ha Zimmer, akkor tényleg szokatlan, és hát nem egy viktoriánus dallamvilág, az biztos. Az elején furcsa, de aztán valahogy belekúszik az ember fülébe közben, és szerves egésszé válik a filmmel.

 

Meghallgattam külön a filmzene albumot, és sajnos nekem pont, hogy nem jött be :D
Csak mint zene, nem csoda, hogy nem jött be, mert elég dübörgős legtöbbször. :D Bár azok az ír dallamok, amelyek az egyik bunyós rész alatt mennek, önmagukban is simán megállják a helyüket. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.