Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Hamarosan nekiülök egy Űrszekerek maratonnak :D Beszereztem az első tíz részt :D

 

Az első - nekem - kicsit unalmas, lassú.

A második-harmadik-negyedik - összefügg. A negyedik különösen jól sikerült, nekem a negyedik és a tizenegyedik a kedvencem. Majdnem ugyanilyen jó a hatodik.

Az ötödik a mélypont, szerintem. De természetesen érdemes megnézni, egy poén visszaköszön majd a tizenegyben is! :D

A hatodik klingonos, nem mentes az öniróniától, bár abban a negyedik a legjobb. :D

A hetedik az utolsó a régi gárdával, és egyben első az újjal.

A nyolcadikat is szeretem, borgos, izgalmas.

A kilences amolyan közepes nekem, van benne minden, valami nekem még sem klappol egészen.

A tízes... nos, lásd az ötöst. Nagyon nem jött be, pedig pörgős volt, meg minden, de brrr! :D

 

Kíváncsi leszek, ha megnézted, te milyen sorrendet állítasz feé. Bármi érdekel, szólj, eléggé otthon vagyok a filmekben! :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mikor ültem a moziban én is agyaltam az első percekben, hogy ennek ugyan ki szerezte a zenéjét, mert hogy nem nagyon jön be a cuccos.... erre idővel olyan szépen összeért a filmmel a zene, hogy nagyon elkezdett tetszeni. Hans Zimmer egyébként is nagy kedvencem.

A film végén a főcím meg zseniális. Azok a képek és a zene... óriási!

 

KATT Bár ez csak a zene.

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

"Sam Raimi rendezte volna a Pókember 4-et, ám végül távozott a produkció éléről, a Hálószövő kalandjai pedig újraindulnak 2012-ben. Sokan úgy vélik, hogy Raimi legközelebb a World of Warcraft filmet fogja tető alá hozni, ám ennek forgatókönyve még kész sincs, nem is siettek vele túlzottan, mivel eleve úgy volt, hogy csak később fog ráérni a rendező.

 

Az If magazin megkérdezte a film egyik producerét és a direktor üzleti partnerét, Robert Tapertet, hogy miképp áll a WoW film és mibe vágja Raimi a fejszéjét legközelebb. "Dolgozunk a WoW-on, jelenleg most még körvonalazódik a történet, jönnek az ötletek és készül a forgatókönyv." - mondta Tapert, majd folytatta - "Nem beszélhetek Sam nevében, mivel ez a Pókemberes história csak nemrég történt, de úgy vélem, hogy jelenleg is azon gondolkodik, hogy mihez kezdjen, próbál döntésre jutni. Lehet, hogy egy kisebb lélegzetvitelű produkciót akar összehozni, de fogalmam sincs mi forog a fejében, csak azt tudom, hogy a Pokolba taszítva forgatása alatt rettenetesen jól érezte magát.""

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mi az a WoW?
Az évtized legaddiktívabb számítógépes játéka. A Warcraft univerzum internetes adaptációja. Mindenidők 2. legjobb játéksorozata szerintem ;) Ha érdekel a téma keress rá a Warcraft szóra akár a google-n, akár a youtube-on.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az évtized legaddiktívabb számítógépes játéka. A Warcraft univerzum internetes adaptációja. Mindenidők 2. legjobb játéksorozata szerintem :) Ha érdekel a téma keress rá a Warcraft szóra akár a google-n, akár a youtube-on.
Köszi, így már ismerős. ;) Jó a Warcraft játék. Régen nyomtam magam is.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi szépen, de nagyjából már ismerem őket, láttam őket párszor, de most legalább már DVD-n is meglesznek ;) Nekem az a kedvenc részem amikor visszamennek a bálnákért :)
Nekem a Nemzedékek a kedvencem.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

úgy látszik, sokan szeretik azt a négyest részt :)

Igen, az egyik legnépszerűbb rész. Érdekes módon Trekis haverjaimnál a tizenegy is ugyanilyen sikert aratott, aminek nagyon tudtam örülni. Jó csapatot hoztak össze, már nagyon várom a tizenkettest! ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az első - nekem - kicsit unalmas, lassú.

A második-harmadik-negyedik - összefügg. A negyedik különösen jól sikerült, nekem a negyedik és a tizenegyedik a kedvencem. Majdnem ugyanilyen jó a hatodik.

Az ötödik a mélypont, szerintem. De természetesen érdemes megnézni, egy poén visszaköszön majd a tizenegyben is! ;)

A hatodik klingonos, nem mentes az öniróniától, bár abban a negyedik a legjobb. :)

A hetedik az utolsó a régi gárdával, és egyben első az újjal.

A nyolcadikat is szeretem, borgos, izgalmas.

A kilences amolyan közepes nekem, van benne minden, valami nekem még sem klappol egészen.

A tízes... nos, lásd az ötöst. Nagyon nem jött be, pedig pörgős volt, meg minden, de brrr! ;)

Kb. ugyanúgy vélekedünk. Hogy melyik a kedvencem, azt nehéz lenne eldöntenem. Könnyebb azt, melyiket nem szeretem. A The Motion Picture-t roppant unalmasnak találom, ami végtelenre nyújtott jeleneteiben tudható be. A The Wrath of Khan már jobban bejön, bár én utálom Khant (ripacs egy fószer), de maga a film bejön. A The Search for Spockban van az egyik kedvenc jelenetem, mikor az Excelsior lefullad. De alapvetően remek az Enterprise szökése, pusztulása és a klingonokkal elsütött poén is ("Csak a komputer beszél."). A The Voyage Home természetesen a poénjai miatt jön be, annak ellenére, hogy a sztori szerintem kissé abszurd (ha azt állítja valaki, hogy az Avatar mondanivalója szájbarágós, hát nézze meg ezt a filmet, itt le is tömködik a torkunkon). Spock, McKoy és Kirk triója szerintem itt a legjobb. A The Final Frontiert nem szeressem. Az egyetlen, amiért hajlandó vagyok megnézni, az a poénok a trió között, amúgy semmi jót nem tudok elmondani róla. Példának lehet állítani, olyan rossz film. A The Undiscovered Country a kedvencem, se a nyolcadiknak, se a tizenegyedik résznek nem sikerült letaszítania. Az eredeti Kirkék legjobb filmje, és ehhez még az új Kirk team és a borg is kevés. Feszült, csavaros, poénos, látványos, minden meg van benne, ami kell. A Generations nem lenne rossz, ha az eleje lenne a vége, és a vége az eleje. Mert sajnos a film elveszti minden erejét, miután elsőre kinyírták Kirköt. Ezután már bármit csinálhattak, az első tíz perc nyomába sem érhettek, a vége pedig borzadály. Így leszámolni egy legendával, hát nem sok fantáziára vall. A First Contact listámon az ex-második, most már csak bronzérmes. Borg, Enterprise E, akció, kaland, időutazás, poénok, crossover a Voyagerrel és a DS9-nal, Star Trek múlt, majdnem az egyik legjobban összerakott Trek film. Az Insurrectiont sokan nem szeretik, de én igen. Imádom a könnyedségét, a hangulatát, mintha egy kellemes TNG részt néznék. És ami a legjobb benne, végre nem a Föld az univerzum középpontja, még csak fel sem tűnik a filmben (ez az egyetlen a 11 mozi közül). A Nemesis egy kiváló sci-fi-akciófilm, amit ott szúrtak el, hogy fél órával rövidebbre vágtak. A könyv tartalmaz egy csomó kivágott jelenetet (némelyiket láthattuk is), amiket ha visszaraknának, sokkal jobb Star Trek film lenne. Ennek ellenére én ezt is szeretem, bár kicsit az elpuskázott lehetőségek filmjének tartom, és borzalmasabb TNG zárásnak (ennél rosszabb már csak a Voyager és az Enterprise lezárása). A Star Trek, nos, arról már így is ódákat zengtem, 2009 legjobb filmje lett számomra, egy legenda méltó feltámasztása, és ez a prequel-sequel-reboot beállítottság egyszerűen lenyűgöz, mert hihetetlen elegáns húzás.

 

Nekem a Nemzedékek a kedvencem.

:) Ilyet is ritkán olvasok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jujj de kocka...neeeem. ;) De ezen meglepődtem hogy régen játszottál W3at. ;) Jó kis játék az.

Jómagam is sokat ültem előtte. :)

Nem biztos, hogy a 3-mal játszott. Lehet még kis Ody korában játszott az 1-2-vel :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is még az 1-2-t toltam anno.... hangulatban jobban bejött mint a 3. rész.

Hát mondjuk számomra azért nem. ;) Vicces játszani az 1-2vel is főleg hálóban haverokkal, de azért a 3 jóval komolyabb.

 

Ody melyikkel játszottál annó?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jól telt a mai mozizás. Jó volt újra látni azt a mesét moziban, ami a legelső mozis élményemet jelentette.

Többiek szerint jó volt a 3D, én is tudtam egy kicsit élvezni (lehet igaza van az orvosnak, hogyha erőltetem a szemem, akkor látom? ). A főcím dalnál már majdnem sírtunk, annyira megindító volt ez az élmény :oops: Szerintem hasonlót éltem volna át ha 97-ben látom a moziban a Star Warsot.

Egy negatívum volt a film közben, az pedig a gyerekek, akik beszélgettek meg hangosan nevettek. Kicsit zavaró volt, de nem annyira, mint a telefonálós, pop-cornnal csörömpölős felnőtt társadalom.

 

10/10

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pippa Lee négy élete

Bájos film egy nőről, aki jóval idősebb beteg férje mellett játszik jó feleséget, és hogyan is alakult így az élete, és még mi minden mást tartogat számára, egy rakat ismert arccal :) És igen, jó volt látni megint Keanu Reevest egy jó filmben :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.