Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Igen én is láttam.De én még a 90-es ébekben olvastam is könyvben.Nagyon tetszett.

Örülök, hogy tetszett a Taken a legjobb akciófilmnek tartom és a tökéletes bosszúnak is.Nagyon bele tudtam élni magam.Én is kiírtottam volna mindenkit akinek köze van a lányom elrablásához.Mintha én lettem volna Bryan.A kinzás a pincében volt a legjobb:

-Elhiszem, hogy nem hazudsz, de ez nem ment meg-mondja Bryan és rákapcsolta a féregre(mert ugye embernek nem nevezhető) az áramot.Imádtam.

Szerkesztve: - Frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát igen, a lelki összeszedettség azért nem árt a Takenhez vagy a Men on Fire-hez. Kemény filmek (és nem csak látványilag azok)

 

Ody... kicsik az igényeid! :peace:

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyáltalán nem vagyok oda a bosszúállós akciófilmekért, amit most a Taken esetében sajnálok. Biztos jó film lehet, eddig még csak jókat írtatok róla. Egyszer talán majd megnézem, ha összeszedem magam lelkileg a témához. :peace:

 

 

Igen jó film de ugyanakkor nagyon megrázó is.Nagyon durva dolgokat művelnek a bünözők benne a lányokkal.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt sejtettem, ezért is várok vele még. Engem az ilyesmi nagyon felkavar, főleg mert könnyen megtörténhet a valóságban is.

 

 

Engem is nagyon felkavarnak az emberi aljasságok bemutatása(néha rendsen remegek).Csakhogy ebben a filmben meg is fizetnek érte és ez a feszültséget oldja egyből.Valószínü különben hogy direkt raknak bele durva dolgokat, hogy a néző már gyűlölje az elkövetőket, hogy mire a főhős elkezdi írtani őket már ne sajnálja a rosszakat.

Szerkesztve: - Frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

thx 1138

 

Ma már nekem ez a film túl lassú.

Én is ezt éreztem rajta, lassú.

 

Ezt sejtettem, ezért is várok vele még. Engem az ilyesmi nagyon felkavar, főleg mert könnyen megtörténhet a valóságban is.

Felkavaró, de szerintem fogyasztható még így is, láttam anno, tetszett a film, mert filmnek jó volt. Egyszer majd próbáld megnézni, hátha :peace:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

No, megnéztem az Avatart.

 

7/10

Túl sokat vártam tőle, ez volt asszem a baja. Főleg, hogy olvastam itt a Fórumon a lelkendezéseket hogy pl milyen szomorúra sikerült az Otthonfa elpusztítása, hát, nálam még ez sem működött. Viszont pl amikor Grace tanárnő újra találkozik a tanítványaival, az nagyon aranyos ott a "háttérben" (valójában előtér, még inkább jobb csücsök). Kár, hogy az egész karaktert elpakolták a fenébe.

Még jobban fogtam a fejem a másik két avataros, Norm és Max miatt. Mind a kettő túlélte, ott voltak amikor a többieket pakolták el a navik a holdról. De miért nem költöztek át ők is a kékebbik testükbe???

No mindegy. Ha valakinek tetszik, egészségére. Én maradok a Star Wars rajongásnál.

 

Amúgy az elejetáján, amikor Jakesully -t elviszik a tábortűzhöz, csak én reméltem titkon, hogy egy C-3PO stílusú előadást is kapunk?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Norm avatár teste megsérült, gondolom azt a részt te is láttad. Maxnak meg nem volt avatárja. :peace:

Most hogy mondod.... de akkor meg mit keresett a két humán ott a végén? Azt még csak megértem, hogy az ember különítménnyel nem húzták el a csíkot hosszú tömött sorban, de hosszútávon mit kezdenek? Pl, ha kifogy az oxigénjük? :)A vége alapján nekem nagyon úgy tűnt, hogy Jake az utolsó ember a környéken..... Norm avatarjával mi történt? Ha gyógyítható, akkor még az is lehet, hogy utánaköltözik.....

 

Egyébként nem lehúzom, csak kevesebb pontot adok neki mint az előttem szólók!

Szerkesztve: - Darth Krande
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nimród Anti interjú

 

A Takent meg az edzett pasast én is láttam. Utóbbi felkavaró nem is kicsit.

 

Spoiler:

Gondolok itt arra hogy a fazon legyak mindenkit akit csak tud és a végén kiderül hogy potyára mert a kiscsaj nem is hót meg.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.