Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Egek ura
Clooney munkája is csak egy munka, amit ő ráadásul az átlagnál sokkal jobban csinált, legalábbis nekem ez volt az érzésem. Nagyon emberségesen. Egyébként ez az egész olyan nagyon amerikai, ahol mindent kiszerveznek.

 

A film végi fordulaton olyan nagyon én sem lepődtem meg, de nem az apró jelek miatt, mert azok épp nem efelé orientálták az embert.

Spoiler:

A csaj tipikusan úgy nézett ki, a sok kártyájával, az örökös utazásaival és az egész iránti lelkesedésével, mint Clooney, csak nőben, és ezt ő maga is kimondta. :D Akinek két kisgyereke van és férje, az átalában nem ilyen folyton úton lévő nőtípus szerintem. Én azért gondoltam, hogy itt valami gond lesz, mert az egész túl szép volt ahhoz, hogy igaz legyen. :D

 

12-es besorolású a film, ami itt teljességgel érthető. Én személy szerint nem ajánlom egy 7 éves gyereknek az Alice-t, nem való neki. Vannak benne olyan szörnyek meg ahogy a szereplők is kinéznek, nem való az egy kilyen kicsi gyereknek.
Szerintem sem való gyerekeknek. Ami a filmnek erénye lehet, azt egy gyerek nem értené. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elég papírforma volt ez az Oscar ezúttal, (13-at találtam el a jelöltek közül) nem volt benne semmi meglepetés. Hurt Locker meg a Precious elvitte a díjak nagyrészét, dögök.

Waltz-nak és Giacchino-nak nagyon örülök, megérdemelték.

 

Voltak benne vicces momentumok is, a legjobb az volt amikor Steve Martin meg Alec Baldwin 3D-s szemüveget vettek fel amikor Cameronhoz intéztek néhány szót. :D

 

Jack Nicholson meg már megint otthon mosta a gatyáját, lehet besértődött Ledger miatt. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Túl sok meglepetés valóban nem volt, bár hülye módon látatlanban nem Bullocknak adtam volna főszereplő díjat, nekem ahhoz ez a színésznő nagyon nem jó. Attól még most lehetett egy ritka kivétel, de akkor is másnak drukkoltam.

Sajnos Avatar nem nyert, ahogy sejthető volt, de legalább annyi díjat kapott, amire kb. tippeltem.

És végre van női Oscar-díjas rendezőnk :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hál isten az Avatar egyetlen olyan díjat sem kapott, amit nem érdemelt meg (legjobb film, legjobb rendezés, legjobb zene, legjobb betétdal, legjobb hang). Waltz és a Star Trek (ez utóbbinak nagyon) díjának örülök. Azt sajnálom, hogy a District 9 semmit nem kapott, pedig az is megérdemelt volna, na meg Tarantino is. Hogy hangügyileg milyen a Bombák földjén, azt nem tudom, de ezek után nekem is nagyok az elvárásaim. Magyarán le kell vernie a Star Treket és a Trafo 2-t, mert azoknak mocskos egy hangzása van (és valahogy nem hiszem, hogy képes erre).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

töksötét kamerás Tron Legacy tréler

 

Nekem ez a Vaspasas 2 valahogy még mindig nem akar bejönni. Az elsővel még úgy voltam hogy megnéztem a trélert és nem érdekelt de a film bejött ezzel szemben emez rész lazán nem fekszik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon örülök Christoph Waltz díjának! :)

 

Nekem ez a Vaspasas 2 valahogy még mindig nem akar bejönni. Az elsővel még úgy voltam hogy megnéztem a trélert és nem érdekelt de a film bejött ezzel szemben emez rész lazán nem fekszik.
Engem ritkán nyűgöz le trailer, még moziban is, a Vasemberé sem tett rám óriási hatást, aztán a film mégis jött, látott, győzött. :) Most ezzel a Vasember 2 trailerrel is pont így vagyok, és remélem a legjobbakat. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Engem ritkán nyűgöz le trailer, még moziban is, a Vasemberé sem tett rám óriási hatást, aztán a film mégis jött, látott, győzött. :) Most ezzel a Vasember 2 trailerrel is pont így vagyok, és remélem a legjobbakat. :)
Én már nem remélek semmit se hanem rábízom magam a sorsra. A film láttán majd úgyis eldől hogy tetszik-e vagy sem.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez vicc volt.Az avatarnak kellett volna mindent vinnie, kivéve Waltz díját.De ha nem is mindent a legjobb film és legjobb rendezést mindenképp.Bár gondolom most Dzséjttől kapok. :)
Én is örültem Waltz -nak, az Avatar meg annyit kapott amennyit megérdemelt. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez vicc volt.Az avatarnak kellett volna mindent vinnie, kivéve Waltz díját.De ha nem is mindent a legjobb film és legjobb rendezést mindenképp.Bár gondolom most Dzséjttől kapok. :)

Ugyan, attól még néhányunknak az Avatar volt a legjobb film tavalyról, két év múlva a bombás filmre már senki nem fog emlékezni, de erre nagyon is sokan :)

Így volt ez a LOTR1 esetén, ami filmet akkor díjaztak, azt már senki se tudja, mi volt (vagyis én igen, de az egy másik kérdés, a konkurenciát illik ismerni :)), de a LOTR minden részére emlékeznek még az emberek :) Ott végül a 3. résszel díjazták az egész sorozatot :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Erre nem is volt jelölve, ha jól emlékszem, még örömködtem is, hogy de jó, mert nem jó az a dal :)

Ja, tényleg nem, csak a lendület vitte a kezem :)

 

Ez vicc volt.Az avatarnak kellett volna mindent vinnie, kivéve Waltz díját.De ha nem is mindent a legjobb film és legjobb rendezést mindenképp.Bár gondolom most Dzséjttől kapok. :)

Nem kapsz, azért sem :)

 

Ez az Iron Man 2 trailer nagyon ütős :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na jó. Ezzel a Tron Legacy trailerrel asszem megvettek kilóra :) IMAX 3D jegy rendel.

 

 

Jeff Bridgest milyen f*szán megfiatalították:

 

http://img715.imageshack.us/img715/2721/tron29.jpg

 

Dokinéni meg új szerkóban rendel :)

 

http://img163.imageshack.us/img163/383/sirenea.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

szinkronos Vaspasas 2 tréler

Nem egy nagy cucc. Az ostoros manusz ruszki kiejtése már-már túl ruszkis és van hogy az is az ő hangján dumál az ő kiejtésével akinek nem kéne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.