Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Tegnap este megnéztem a nem kellesz eléggé c. filmet. Előtte olvasgattam róla, hogy így csajos, meg úgy csajos film, de nekem bejött. Marha sokat röhögtem rajta, a helyzeteken, és elégé jól lefesti a valós életképet. Az ilyen omnibusz kategóriát meg rendkívül szeretem, ez volt az egyik oka, hogy megnéztem, a másik meg az, hogy Scarlett kisasszOOny is játszott benne.

 

Nos nagyon tudom ajánlani, a világot nem váltja meg, de remek szórakozást nyújt a 2 óra alatt. Egyedüli negatívum nekem a Janine nevű karakter, akit Jennifer Connelly alakít. Vele is csak az volt a gondom, hogy én fénysebességgel menekülnék az ilyen nőtől és éppen ezért nagyon tudtam sajnálni a párját.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

tegnap kínomban megnéztem a Percy Jackson villámtolvajt.

Hát egy "élmény" volt...egyszer szódával elment, de másodjára lehet hogy kínozni lehetne vele.

Történet iszonyú, események klisések, poénok nincsenek nagyon.

Nem igazán tudom ajánlani. :roll: 4,5/10

Megnéztem én is. Egy baja van: a forgatókönyv. Izgalmasabb cuccosra számítottam.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem nem lett volna ilyen silány a Percy Jackson ha egy kicsit minőségibb forgatókönyvet raknak le az asztalra. A drámai hatás szinte nuku volt az egész film alatt, a feka kecskelábú szatír meg hiába ontotta magából a beszólásait az nem minden esetben ütött, sőt, néha idegesített is.

Mindegy, elbatyták.

De én amúgy várnám az Eragon folytatását meg az viszont nekem bejött. :roll:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az Eragonnak nem lesz folytatása.

De lehet, hogy jobb is, mert az első filmet úgy elbarmolták, ahogy csak lehetséges. Egyszerűen nem lehet folytatni azt a filmet, mert az első könyvből csomó olyan dolgot elhagytak, ami a folytatásokban kulcsszerephez jutott volna. Nincs meg a kontinuitás.

Meg kell csinálni normálisan újra az első részt.

Én a rebootban reménykedek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajnos nekem az Eragon már könyvben sem tetszett, így a filmmel meg sem próbálkoztam, főleg mert gyorsan híre ment, hogy nem sikerült jól.

Csak a filmet láttam, de az szönyű volt így elment a kedvem a könyvtől is. :roll:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Viharsziget

 

Eszméletlen jó film volt.Nagyon jól adagolták a feszültséget, a sziget meg a frászt hozza az emberre.A vége meg fenomenális lett a Prestige-hez tudnám hasonlítanio.Caprio meg kitünő színész, a játékának minden percét élveztem.

Érdemes megnézni, nem egy átlagfilm.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Viharsziget

Spoiler:

Én azért sajnáltam , hogy a fickó is elmebeteg ápolt (na jó, a film erről szólt), de zseniális volt a dokiktól ez a szerepjáték, hogy kiragadják az őrületéből.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Viharsziget

 

Én azért sajnáltam , hogy a fickó is elmebeteg ápolt (na jó, a film erről szólt), de zseniális volt a dokiktól ez a szerepjáték, hogy kiragadják az őrületéből.

 

Na várjál azért az nem ilyen egyszerü.Pont ezért zseniális.

 

 

 

Miből gondolod hogy örült volt?Lehet hogy tényleg zsaru volt.Mindkettő esetre vannnak utalások.Tulajdonképpen már a hajón megkinálták cigivel(amiről a barlangban a nő mondta, hogy meg van spékelve).Azaz ha igaz hogy rendőr akkor lehet hogy véigi manipulálták, és nem akarták hogy elhagyja a szigetet és a gyógyszerekkel elhitették hogy őrült.A végén meg azért vallhatt azt hogy ö nem detektív hogy békén hagyják.Másnap meg azért mondhatt hogy mégis rendőr hogy elvigyék a kisérletek helyszínére.De persze hogy tényleg örült volt arra is van rengeteg utalás.Ha végiggondolod, mindkét eset lehetséges.Egy haverommal órák óta dumálunk róla.Olyan mint a Prestige, bármi lehet a vége.

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Viharszigetre én is mennék moziba de még nincs jele annak hogy az a nyomoronc szolnoki mozi műsorra tűzné. Talán jövő héten lesz már valami.

Majd csak lesz arrafelé is a hetekben :D Egyébként azt gondoltam eddig, hogy egy ekkora városban, mint Szolnok, azért a nagyobb filmeket a bemutatókor tűzik műsorra.

 

Frenkie, Viharsziget

Spoiler:

Húgival is dumáltunk arról, vajon Teddy kezelt vagy rendőr-e. Végül én arra jutottam, hogy az előbbi. Ha emlékszel a film elejére, mikor partra szállnak, van ott egy csomó fegyveres őr, és meg is kérdezik, hogy miért ilyen feszültek. Szerintem azért, mert ők tudták, hogy a legveszélyesebb kezeltjükre kell ügyelniük, mert ez az egyetlen hely, ahonnan megszökhet, ha mégis valami fény gyúl az agyában. Ez egy nagyon veszélyes pontja volt ennek a játéknak. Másrészt nem találok igazán magyarázatot arra, hogy a "társa" vajon mi a fenétől működött volna együtt a dokikkal (aki egyébként is új volt), hiszen elvileg csak egy átlagos rendőrbíró volt. Vajon mivel vették rá a színjátékra? A végén is ott ül puccparádéban a lépcsőn szegény főhősünkkel. Meg aztán az elején mondja az intézet vezetője, hogy a doki elment szabira, így aztán nem tűnik fel a hiánya, ha a kezeltjének mégis beugrik, hogy kéne itt lennie még egy embernek. Persze akkor már nehéz lett volna kimagyarázni, hogy miért adja ki magát a társának. Veszélyes játékot játszottak, de próbálták szegény beteget valahogy meggyógyítani. Ja, és nem hiszem, hogy egy valódi rendőrbírót a társa szeme láttára valóban megműtenének.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

The-Expendables-Movie-Poster-Standee-393x600.jpg

 

Én mindegyikből kérek egyet-egyet. :D

theexpendablesnewposter.jpg

 

Egyébként azt gondoltam eddig, hogy egy ekkora városban, mint Szolnok, azért a nagyobb filmeket a bemutatókor tűzik műsorra.
Sajna nem mindig van így. Úgy tűnik nem tudják mit kéne idejében leadni. Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehet, hogy ebbe belekavar majd az Alien Origins film, nem?

 

Szerintem az üzenet még nem zárja ki, hogy a Wayland-Yutani társaság már évtizedekkel korábbról ne ismerte volna a xenomorfokat.

Sajnos, ezért sem tartom jó ötletnek a prequelt (nem Orgins, fúj, ezt honnan szülted?).

 

Évtizedekkel, persze, hiszen a Nostromonak is eleve egy évig tartott az útja haza :D De nem évszázadokkal, és pláne nem a XXI. század hajnalán találkoztak velük, és pláne nem úgy, mint a frenetikusan sz*r AVP filmek előadják.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

MissKarrde, Viharsziget

 

Spoiler:

A társa nem igazi rendőr.Akkor látta először.Simán kiadhatt magát zsarunak.A Sziget embere lehet, hogy eloszlassa a gyanút Teddyben.Azaz Teddy azt hiszi, hogy a társa de valójában nem.Csak Teddy a zsaru, akit megszivatnak.De mondom lehet az is, hogy teljesen őrült.Sőt több esély van arra, hogy bolond minthogy zsaru.Csak el lehet rajta agyalni.Mégegyszer meg kell majd néznem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajnos, ezért sem tartom jó ötletnek a prequelt (nem Orgins, fúj, ezt honnan szülted?).

 

Évtizedekkel, persze, hiszen a Nostromonak is eleve egy évig tartott az útja haza :D De nem évszázadokkal, és pláne nem a XXI. század hajnalán találkoztak velük, és pláne nem úgy, mint a frenetikusan sz*r AVP filmek előadják.

 

Ez egy nagyon jó magyarázat.Egy kérdés.A Weyland mivel fogta el hamarabb az üzenetet, járt arra egy hajójuk?Nagyjából akkor úgy történhetett, hogy egy hajójuk fogta az üzenetet melyet elvitt a Földre ,ahol megfejtették?Majd mivel a nemsokára induló Nostromo nagyjából arra járt, Ash-al átprogramoztatták a hajót mikor visszafele jön, hogy arra menjen?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez egy nagyon jó magyarázat.Egy kérdés.A Weyland mivel fogta el hamarabb az üzenetet, járt arra egy hajójuk?Nagyjából akkor úgy történhetett, hogy egy hajójuk fogta az üzenetet melyet elvitt a Földre ,ahol megfejtették?Majd mivel a nemsokára induló Nostromo nagyjából arra járt, Ash-al átprogramoztatták a hajót mikor visszafele jön, hogy arra menjen?

Nem kellett másik hajó, az üzenet maga ért el a Földre (bár lehet, hogy az Alien 5-ben ez a "másik hajó" elmélet kap majd lehetőséget, még ez se lenne rossz). Földi űrhajó azokat a szektorokat nem látogatta, míg a Nostromo oda nem "tévedt".

 

Igazság szerint csak azért nem temetem már most az Alien prequelt, mert Ridley Scott rendezi, aki az első rész sztoriját is ebbe a formába öltötte. A könyvben sok apró infó van a háttérről, amit Scott talált ki, így pont a jó ember került oda, hogy értelmes előzményt csináljon (és mivel az AVP filmekről nem túl jó a véleménye, attól sem kell félni, hogy azokat figyelembe veszi).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.