Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Sajnos, ezért sem tartom jó ötletnek a prequelt (nem Orgins, fúj, ezt honnan szülted?).

 

Évtizedekkel, persze, hiszen a Nostromonak is eleve egy évig tartott az útja haza :D De nem évszázadokkal, és pláne nem a XXI. század hajnalán találkoztak velük, és pláne nem úgy, mint a frenetikusan sz*r AVP filmek előadják.

 

Valahol olvastam, mint lehetséges címet.

 

Én még simán el tudom képzelni a 21. századi eleji találkozást és nem tartom lehetetlennek az évszázadokkal ezelőttit sem. :D

De azért jobb szerettem volna, ha az AvP filmek inkább a jövőben játszódnának, mondjuk jóval az Alien 4 után.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az is jó, amit Te írsz, szóval lehet agyalni :roll:
Már én is szeretnék a Viharszigeten agyalni, de a jövő hétnél előbb nem lesz mozizás.

 

Kár ebből a jó kis rajzfilmből élőszereplős dolgot készíteni. Rajzfilmnek bájos, így meg nevetséges lesz...
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valahol olvastam, mint lehetséges címet.

 

Én még simán el tudom képzelni a 21. századi eleji találkozást és nem tartom lehetetlennek az évszázadokkal ezelőttit sem. :roll:

Még semmiféle lehetséges cím sincs.

Felsoroljam, hány pontban is lehetetlen, hogy a XXI. században találkozzanak velük a Földön?

- Sz*r a sztori, már kizáró tényező.

- Minden lehetséges filmmel ellentmondásban van a két AVP sztori, szintén kizáró tényező.

- A későbbi részekben egy szó sincs arról, hogy valaha is találkoztak már a dögökkel Ripley előtt.

- A Bishop androidot Michael Bishopról mintázták (hisz ő tervezte), nem Charles Bishop Weylandról.

- Befagyasztható királynő? Na ne, mikor az abszolút nulla fokban is elvannak és a folyékony nitrogénre is csak vijjognak? Aha, persze.

- Több ezer éve a Földön vannak a xenok és nem irtották ki? Hát hogyne... Három predator és az emberek dárdákkal biztos feltartották őket.

- Felrobban miattuk egy egész város, és erre senki sem emlékszik 200 évvel később. Nem, hogy a köznép, még a Weylad-Yutani szakemberei sem (Burke mondja: "ilyen lénnyel még sosem találkoztunk", pedig Burke az egyik igazgatója volt a WYC-nek, aki személyesen foglalkozott a xenokkal, vajmi nehéz elhinni, hogy semmit nem tudott róluk...).

- Ash miért nem tud semmit a lényről, ha egyszer már találkoztak vele? Pl. fogalma sincs, hogy sav folyik az ereiben, pedig erről a tanúk általában hamar megbizonyosodnak. Elfelejtették beléprogramozni? Pedig elég hasznos lett volna, mielőtt takaros lyukat mart volna a hajóba.

- Miért tartott 118 évig eljutni hozzájuk, ha már 60 évvel az AVP sztorija után is képesek voltak az emberek a csillagközi utazásra?

- Mi a frász van a predator plazmafegyverrel? Ez aztán nagy durranás, sok értelme van, főleg, hogy még 2179-ben is szilárd töltényt használnak és csak a XXIV. században lesznek plazmára hajazó fegyverek (bár azok köszönő viszonyban sincsenek a predator fegyverekkel).

- Az AVPR-ben a hadsereg tudomást szerez a lényekről. Ezután, mint akik mindent elfelejtettek, egy kezdő hadnagyot és egy fél szakasznyi katonát küldenek egy olyan küldetésre, ahol ugyanazokkal a dögökkel kell szembeszállni. Ja, hát hogyne. Senkinek nem jutott eszébe, hogy jééé, 200 évvel ezelőtt ezek az izék kiirtottak egy komplett várost és a hadseregnek még videófelvétele is van a dögökről?

- Perez, Wren és Call mindent tudtak a dögökről, Ripley-ről, de arról egyik sem tudott, hogy 400 (10 000) évvel korábban a xenok már egész otthonosan érezték magukat a Földön.

- A mai világban a xenok egy sűrűn lakott, erdővel körülvett városban, és meg tudják őket fékezni? Ez a legnagyobb baromság, amit összehozhattak. Maguk a lények lénye akadályozza meg, hogy azok bármikor is előfordulhattak volna a Földön. Ha következetesek lettek volna a készítők, mire a városban felfedezték volna az idegen aktivitást, már több ezer példány lett volna, egy gigantikus fészekkel valahol az erdő mélyén. Mivel az az erdő telis-tele volt potenciális gazdaszervezetekkel, és kizárt, hogy az arctámadók több kilométert lesétáltak volna, hogy aztán egy csatornába fészkeljék be magukat. Baromság a köbön (ugyanez igaz a predalienre, az is az erdőben szedte volna az áldozatait, nem ment volna el a városba, csak mikor már az erdőben kialakította a fészket).

 

Én meg jobban örültem volna, ha az Alien 5 a 4.rész folytatása, és elszabadulnak a Földön a dögök.

Én jobban örülnék egy Alien3 és AR között játszódó sztorinak. Az AR után sem lenne rossz, de mivel a Földet szétcseszték az emberek, legalábbis Párizs olyan, mint egy atomrobbanás sújtotta terület, így nincs igazán tétje.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyetértek Dzséjttel.A legbiztosabb bizonyíték az, hogy nem voltak napjainkban xenok a Földön, az hogy nem lett volna se Nostromo, se semmi, tudniillik az utolsó szálig kiirtották volna az emberiséget.Tökmindegy milyen modern fegyvered van, ha már több ezer példány van esély sincs ellenük lsd Aliens.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha minden igaz akkor nyáron érkezik a hazai mozikba a Vörös Báró :) Ideje volt már. :)

Na jah, már elég rég elkészült ez a film.

 

Egyébként a lentiekhez annyit, hogy jók az Alien-sztorik (kivéve, ami nem), csak ne kéne nézni a lényeket a filmekben :roll:

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem ez a predis múvi olyan szinten nem jön be hogy ihaj. Majd megnézem ha lesz belőle DVDRip és akkor is csak jobb híján alapon. Szerintem megleszek addig nélküle.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem rossz ez a Predators. Hangulatos trailer. A sztorija szerintem már most bonyolultabb, mint a Pred 1-2-é együtt véve.

 

Nekem ez a predis múvi olyan szinten nem jön be hogy ihaj. Majd megnézem ha lesz belőle DVDRip és akkor is csak jobb híján alapon. Szerintem megleszek addig nélküle.

Bele fognak rokkanni Rodriguezék :roll:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jaja, nagyon rágyúrtak arra a feelingre. :roll: Viszont kicsit nagyobb hangvételű előzetest vártam ennél, de megjegyzem ez se rossz....csak kicsit kevésnek érzem a kraftot benne.
Nincs sok akció... Inkább a hangulatra mentek rá. Gondolom lesz még előzetes. :) Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jaja, nagyon rágyúrtak arra a feelingre. :) Viszont kicsit nagyobb hangvételű előzetest vártam ennél, de megjegyzem ez se rossz....csak kicsit kevésnek érzem a kraftot benne.

Ez csak a teaser trailer, mit vártál? Mindjárt az egész filmet? Aztán meg ha jól lelőnek minden craftot a trailerekben, jön a vinnyogás, hogy nem volt benne semmi, ami már nem volt benne a trailerbe... :roll:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez csak a teaser trailer, mit vártál? Mindjárt az egész filmet? Aztán meg ha jól lelőnek minden craftot a trailerekben, jön a vinnyogás, hogy nem volt benne semmi, ami már nem volt benne a trailerbe... :)
Aha, az egész filmet vártam, sőt rögtön az eredeti rendezői verziót ( mert miért ne :) ), aztán persze mellékes anyagként egy háromnegyed órás Backstage összeállítást a forgatásról. :roll:
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Még semmiféle lehetséges cím sincs.

Felsoroljam, hány pontban is lehetetlen, hogy a XXI. században találkozzanak velük a Földön?

- Sz*r a sztori, már kizáró tényező.

- Minden lehetséges filmmel ellentmondásban van a két AVP sztori, szintén kizáró tényező.

- A későbbi részekben egy szó sincs arról, hogy valaha is találkoztak már a dögökkel Ripley előtt.

- A Bishop androidot Michael Bishopról mintázták (hisz ő tervezte), nem Charles Bishop Weylandról.

- Befagyasztható királynő? Na ne, mikor az abszolút nulla fokban is elvannak és a folyékony nitrogénre is csak vijjognak? Aha, persze.

- Több ezer éve a Földön vannak a xenok és nem irtották ki? Hát hogyne... Három predator és az emberek dárdákkal biztos feltartották őket.

- Felrobban miattuk egy egész város, és erre senki sem emlékszik 200 évvel később. Nem, hogy a köznép, még a Weylad-Yutani szakemberei sem (Burke mondja: "ilyen lénnyel még sosem találkoztunk", pedig Burke az egyik igazgatója volt a WYC-nek, aki személyesen foglalkozott a xenokkal, vajmi nehéz elhinni, hogy semmit nem tudott róluk...).

- Ash miért nem tud semmit a lényről, ha egyszer már találkoztak vele? Pl. fogalma sincs, hogy sav folyik az ereiben, pedig erről a tanúk általában hamar megbizonyosodnak. Elfelejtették beléprogramozni? Pedig elég hasznos lett volna, mielőtt takaros lyukat mart volna a hajóba.

- Miért tartott 118 évig eljutni hozzájuk, ha már 60 évvel az AVP sztorija után is képesek voltak az emberek a csillagközi utazásra?

- Mi a frász van a predator plazmafegyverrel? Ez aztán nagy durranás, sok értelme van, főleg, hogy még 2179-ben is szilárd töltényt használnak és csak a XXIV. században lesznek plazmára hajazó fegyverek (bár azok köszönő viszonyban sincsenek a predator fegyverekkel).

- Az AVPR-ben a hadsereg tudomást szerez a lényekről. Ezután, mint akik mindent elfelejtettek, egy kezdő hadnagyot és egy fél szakasznyi katonát küldenek egy olyan küldetésre, ahol ugyanazokkal a dögökkel kell szembeszállni. Ja, hát hogyne. Senkinek nem jutott eszébe, hogy jééé, 200 évvel ezelőtt ezek az izék kiirtottak egy komplett várost és a hadseregnek még videófelvétele is van a dögökről?

- Perez, Wren és Call mindent tudtak a dögökről, Ripley-ről, de arról egyik sem tudott, hogy 400 (10 000) évvel korábban a xenok már egész otthonosan érezték magukat a Földön.

- A mai világban a xenok egy sűrűn lakott, erdővel körülvett városban, és meg tudják őket fékezni? Ez a legnagyobb baromság, amit összehozhattak. Maguk a lények lénye akadályozza meg, hogy azok bármikor is előfordulhattak volna a Földön. Ha következetesek lettek volna a készítők, mire a városban felfedezték volna az idegen aktivitást, már több ezer példány lett volna, egy gigantikus fészekkel valahol az erdő mélyén. Mivel az az erdő telis-tele volt potenciális gazdaszervezetekkel, és kizárt, hogy az arctámadók több kilométert lesétáltak volna, hogy aztán egy csatornába fészkeljék be magukat. Baromság a köbön (ugyanez igaz a predalienre, az is az erdőben szedte volna az áldozatait, nem ment volna el a városba, csak mikor már az erdőben kialakította a fészket).

 

Ezek nagyon jó érvek. Főleg az AvP R dolgai. Ha tényleg anni idegen elszabadult volna ott a városban nem tudták volna megállízani őket és elszabadultak volna. Az ősidőssel ugyanaz a helyzet, akoor talán az egész emberiséget kiirtották volna.

Alapvetőleg az AvP alapsztorija nem rossz ennek ellenére, nekem tetszett. Talán jobb lett vlona, ha a jövőben valami űrállomásom játszódott volna. Az AvPR viszont egyáltalán nem tetszett.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezek nagyon jó érvek. Főleg az AvP R dolgai. Ha tényleg anni idegen elszabadult volna ott a városban nem tudták volna megállízani őket és elszabadultak volna. Az ősidőssel ugyanaz a helyzet, akoor talán az egész emberiséget kiirtották volna.

Alapvetőleg az AvP alapsztorija nem rossz ennek ellenére, nekem tetszett. Talán jobb lett vlona, ha a jövőben valami űrállomásom játszódott volna. Az AvPR viszont egyáltalán nem tetszett.

Az AVP alapsztorija valóban jó, csak a kivitelezése borzalom. Az úgy lett volna jó, ahogy most az AVP játékot megcsinálták. Na, úgy ütött volna.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.