Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

"Nem fél meghalni.": És ezt pont olyankor mondja amikor úgy les a csákó mint aki besz*rt. :D

Ha ennyi hárompöttyös lézer villogna rajtam, én is teleraknám a gatyám :D

Az ilyen eseményekkel szemben csak egy nagydarab feka marad kemény (bár ő is elejtette a diszket, de lehet, hogy csak azért, mert puszta kézzel akart harcolni :o ).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha ennyi hárompöttyös lézer villogna rajtam, én is teleraknám a gatyám :D
Nem arról van szó hogy nem jogosan sz*rja össze magát hanem arról hogy kicsit hülyén jön ki az a mondat egy olyan jelenet alatt amiben a szóban forgó személy éppen majd telerakja a gatyeszát. Ha nagy vakmerőn nézne az ipse maga elé akkor még megérteném de így nekem muris egy kicsit. :D

 

de lehet, hogy csak azért, mert puszta kézzel akart harcolni :o
Szerintem pont ez fordult meg a fejében. :) Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Vörös Báró

 

 

Nem rossz, nem rossz.....de nem is az a lehengerlő "életrajzi" film. :peace: Persze megértem, hogy a végét miért is így alkották meg, pedig mást is lehetett volna várni.

A csaták jók voltak. Akinek bejött a Flyboys be fog ez is jönni, csak egy icipicit lehetett volna több is ebből a filmből ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Flyboys tetszett, remélem ez is bejön.

 

Harry Potter 1-6:

 

Hosszas unszolásra megnéztem őket.Ahogy sejtettem ez egy gyerekeknek készült mese(boszorkány ,varázsló ,seprű), bár igaz ,hogy ahogy haladunk a történetben egyre sötétebb dolgok történnek és néha horror-ba hajlik át.Olyasmi ez mint nekünk annak idején az Óz a nagy varázsló.Nem mondom ,hogy rossz de engem nem fog meg, mint ahogy a Gyűrűk Ura sem.A karakterek elég jól fel vannak építve és némi fejlődést is érzek irányukba.Hermione meg bájos kislányból gyönyörű tinédzserré érett.Ő fogott meg a legjobban.Most már kiváncsi vagyok a befejező részre is.Lehet hogy könyvben kellett volna először olvasnom, de ez nekem egy sima mese.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Harry Potter 1-6:

 

Lehet hogy könyvben kellett volna először olvasnom, de ez nekem egy sima mese.

Ezen már én is gondolkoztam, hogy tetszenének-e a filmek akkor is, ha nem olvasom előtte az első négy kötetet, és aztán a következő aktuális film előtt a vonatkozó következő könyvet, és arra jutotttam, amire most Te. :) Az egész szépen felépített varázsvilág és a logikailag jól összerakott történetlánc igazán csak a könyvekből ismerhető meg, és enélkül a filmek is kevesebbet adnak. Ebben az esetben nem érzem azt, hogy jobb először megnézni a filmeket és utána olvasni a könyveket, mégha a filmek nem kevés egyszerűsítést is tartalmaznak.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezen már én is gondolkoztam, hogy tetszenének-e a filmek akkor is, ha nem olvasom előtte az első négy kötetet, és aztán a következő aktuális film előtt a vonatkozó következő könyvet, és arra jutotttam, amire most Te. :) Az egész szépen felépített varázsvilág és a logikailag jól összerakott történetlánc igazán csak a könyvekből ismerhető meg, és enélkül a filmek is kevesebbet adnak. Ebben az esetben nem érzem azt, hogy jobb először megnézni a filmeket és utána olvasni a könyveket, mégha a filmek nem kevés egyszerűsítést is tartalmaznak.

 

 

Ezek szerint a könyvek bővebb infót tartalmaznak?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Próféta:

 

Az egyik legjobb(ha nem a best) börtönfilm amit valaha láttam. A főszereplő srác nem alakít valami nagyot de maga a közeg nagyon nyomasztó. Nincs menekvés, vagy őlsz ,vagy téged őlnek meg.A történet egyszerű.Hogyan lesz egy lúzer srácból menő gyerek.Megspékelve a francia társasalom sokszínüségével(arab, korzikai, francia).Érdemes megnézni elég komoly film.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért nem mindenhol. :) Persze mivel nagy könyvolvasó ember vagyok, látom hogy a filmekből kihagynak jeleneteket, de nem mindíg van ez így.

Az első 2 filmben szinte minden benne van, ott is csak szinte, de 3-6ig nagyon megrövidítették. Ahogy haladunk előre egyre több rész maradt ki. Szóval ég és föld a film és a könyv.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezen már én is gondolkoztam, hogy tetszenének-e a filmek akkor is, ha nem olvasom előtte az első négy kötetet, és aztán a következő aktuális film előtt a vonatkozó következő könyvet, és arra jutotttam, amire most Te. :) Az egész szépen felépített varázsvilág és a logikailag jól összerakott történetlánc igazán csak a könyvekből ismerhető meg, és enélkül a filmek is kevesebbet adnak. Ebben az esetben nem érzem azt, hogy jobb először megnézni a filmeket és utána olvasni a könyveket, mégha a filmek nem kevés egyszerűsítést is tartalmaznak.

Nekem viszont a könyvek nélkül tetszett meg a sorozat és azok vettek rá, hogy elolvassam őket.

 

Frenkie: mivel a filmek alapvetően könyvadaptációk, így egyértelmű, hogy a könyvek a tartalmasabbak. Ha a könyv kb. ugyanannyi tartalommal bír, az akkor van, ha filmet adaptálnak könyvre. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem viszont a könyvek nélkül tetszett meg a sorozat és azok vettek rá, hogy elolvassam őket.

 

Frenkie: mivel a filmek alapvetően könyvadaptációk, így egyértelmű, hogy a könyvek a tartalmasabbak. Ha a könyv kb. ugyanannyi tartalommal bír, az akkor van, ha filmet adaptálnak könyvre. ;)

 

Akkor nincs mese, el kell olvasnom a könyveket is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezek szerint a könyvek bővebb infót tartalmaznak?

Sokkal többet.

 

Próféta:

Már egy ideje készülök megnézni, mint ahogy sok minden mást is, majd csak szakítok rá időt valamikor.

 

Akkor nincs mese, el kell olvasnom a könyveket is.

Sajnos a könyvek nálam csak gépen vannak meg, azokat nem tudom kölcsön adni ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

http://www.sg.hu/cikkek/73315/a_kozonseg_b...a_a_3d_s_legyet

Aki látott korábban is 3D-filmet (mint én is), az tudja, hogy nem a 3D-től döglik a légy. A 3D nem tudja elrejteni, ha egy film nem jó. Remélem, nem sokáig lehet az embereket kábítani ezzel a konvertálósdival sem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az előbb lett vége a From Paris with Lóvénak. Kicsit lassú tempóval indít: van egy kis pofázás meg ügyeskedés és egy kis flörtike de aztán végre feltűnik Viasz Karcsi és elkezdi rendezni a dolgokat. Szakadtam egy csomót a fazonon. Travolta bá' éri benne a legtöbbet mert viszi a hátán az egészet. Ráfért már egy ilyen szerep.

Többszörnézős.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.