Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Srácok, Alice 325 milka. Láttam és némileg jól is éreztem magam rajta, de nem gondolhatjuk komolyan, hogy ebben a filmben ennyi van.

Egy friss és mindenhol dicsért Star Treket lazán lenyomott.

Még hogy a 3D nem nyom annyit a latban? Szerintem majdnem 2x pénz az eddigi bevételi arányokhoz képest.

 

Itt azért sokan elmentek a rendező miatt is. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Itt azért sokan elmentek a rendező miatt is. :D

És Guy Ritchie neve már nem akkor húzónév vagy J.J. Abrams-é? A Sherlock Holmes sincs sehol az Alice-hoz képest.

Különben már kimutatták, hogy a nézőszám tekintetében nincsenek rekorddöntögetések az Avatarnál sem. Az a 750 milka 3D nélkül valahol 4-500 között lenne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Ha nem zavarna néhány dolog eme múvival kapcsolatban akkor lazán azt mondanám hogy érdekel. De legalább már kezd érdekelni. Az is valami.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én eddig egy másodpercet nem láttam az Iron Man 2-ből, maradjon valami a filmre is. :D Mondjuk nem tervezem moziban megnézni, max ha nagyon jókat írnak róla.

 

Amúgy én is utálom a horrorokat, olyan horor-horrort nem láttam még ami tetszett volna. Max ilyen Psycho meg 28 nappal később, de hát azok nem épp törzsgyökeres horrorok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az Alice-nál állítólag sokat számított a kiváló marketing is. Az Avatar óta pedig jócskán emeltek a 3D-s árakon odakint, pl. egy IMAX 3D-s jegy már kb. kétszer annyi, mint itthon. Egyébként nem számít(ott) ilyen sokat a 3D az Avatarnál, kb. a negyedét adta a bevételnek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A marketing nagyon sokat számít, az biztos. Egy rossz filmet ugyan nem tud hosszabb távon eladni, de két ugyanolyan jó film bevételei között már igenis sokat számít, melyiknél mennyi és milyen marketinget használtak.

Bár speciel az Alice körül csapott hűhó meg a nekem nem tetsző trailer engem éppen majdnem eltántorított a mozizástól, aztán kiderült, hogy a film tényleg jó. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

TEgnap megnéztem a Titánokat, de nem kellett volna. Koránt sem volt olyan jó mint a trailer mutatta. Én már nagyon nem emlékeztem az eredetire, szóval mondjuk, új volt minden...de hát semmi izgalom nem volt benne. Az akciók szépek voltak, de a végén a katarzisnál sem éreztem semmit. Gondolom a trailerből mindenki tudja melyik szörnyre gondolok. A párbeszédek erőltettek voltak, poén alig volt benne.

A színészeknek sem kellett igazán sokat dolgozni a pénzükért.

5/10 számomra. Eléggé csalódás sajna. PEdig reménykedtem benne!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Több honlap is rebesgeti hogy valószínűleg az idei Comic Con-on hivatalosan is bejelentik a harmadik Nolan Batman múvit. Biztosra jobb lenne.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Van, ahonnan már a komplett 45 gigás bluray-t lehet leszippantani.

Már nagyon várom a HD-s anyagot. Adok ennek a filmnek még egy esélyt, mindenféle 3D-s hókuszpók nélkül.

Dettó. Az alábbi azért nagyon durva:

 

"További fontos hír, hogy a film BLU-RAY változatának Magyarországra szánt teljes mennyisége már előrendelésben elfogyott a kiadónál. Mi természetesen minden eddig beérkezett előrendelést tudunk teljesíteni, és várhatóan a következő napokban beérkező rendelésekkel sem lesz probléma, de a még rendelhető mennyiség már nálunk is nagyon korlátozott!"

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szóval akkor még egyszer. Ez elég durva hír.

 

"További fontos hír, hogy a film BLU-RAY változatának Magyarországra szánt teljes mennyisége már előrendelésben elfogyott a kiadónál. Mi természetesen minden eddig beérkezett előrendelést tudunk teljesíteni, és várhatóan a következő napokban beérkező rendelésekkel sem lesz probléma, de a még rendelhető mennyiség már nálunk is nagyon korlátozott!" - Xpress.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ridley Scott megcsinálja az Alien prequelt!

 

"2085-ben játszódik majd, kb. 30 évvel Sigourney Weaver karaktere előtt. Alapvetően az lesz a témája, hogy bemutassa a Space Jockey-t, azt a fickót, aki a abban a székben ült az idegen járműben. Ott volt ez a hatalmas fickó abban a székben, amely vagy egy szerkezet volt, vagy pedig űrhajósülés. Dallas kapitány felmászott hozzá és megállapította, hogy valami kirobbant a mellkasából - de micsoda? A filmem azt mondja el, hogy kik voltak ezek a space jockey-k, továbbá a terraformálásról szól majd, a bolygók lakhatóvá tevéséről." - by Ridley Scott

 

És pont arról az idegen(?) lényről szól, aki a legjobban izgatja a fantáziám. :D Az már biztos, hogy nem több millió éve halott, hanem csak harminc. :D;):D:P

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szóval akkor még egyszer. Ez elég durva hír.

 

"További fontos hír, hogy a film BLU-RAY változatának Magyarországra szánt teljes mennyisége már előrendelésben elfogyott a kiadónál. Mi természetesen minden eddig beérkezett előrendelést tudunk teljesíteni, és várhatóan a következő napokban beérkező rendelésekkel sem lesz probléma, de a még rendelhető mennyiség már nálunk is nagyon korlátozott!" - Xpress.

Azért remélem, a DVD nem fogy el ilyen hamar. ;) Ugyanis még nem rendeltem meg.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szóval akkor még egyszer. Ez elég durva hír.

 

"További fontos hír, hogy a film BLU-RAY változatának Magyarországra szánt teljes mennyisége már előrendelésben elfogyott a kiadónál. Mi természetesen minden eddig beérkezett előrendelést tudunk teljesíteni, és várhatóan a következő napokban beérkező rendelésekkel sem lesz probléma, de a még rendelhető mennyiség már nálunk is nagyon korlátozott!" - Xpress.

 

 

Hát igen.A sok b*rom.Novemberben extrákkal megvehetné ugyanezt de nem.Neki most kell.Meg is érdemli, hogy megkopasszák.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.