Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

"A következő Superman film elég nehezen akar megszületni, bár ez nem is csoda, a legutóbbi rész előkészületein is sokan munkálkodtak (Tim Burton csak egy hajszálnyira volt, hogy hozzálásson a forgatáshoz és Brett Ratnernek is volt terve az Acélemberrel). A Superman visszatér nem volt siker a mozikban, a Warner azonban akart még egy részt, de ebből ez idáig nem lett semmi, pedig Mark Millar próbálta keresztülvinni a saját ötletét.

 

Jelenleg úgy áll a helyzet, hogy újrakezdenék az Acélember kalandjait, a forgatókönyvet Christopher Nolan és David S. Goyer vette kezelésbe. A stúdió azt tervezi, hogy 2012 karácsonyán küldené a mozikba a produkciót, sietniük kell, hiszen ha 2013-ig nem kezdenek semmit Supermannel, akkor elveszítik a jogokat. Ezen kívül a Warner próbálja kitalálni, hogy a DC képregénykiadó melyik hőse mikor kerülhetne a mozikba, azt szeretnék, ha néhány figura bemutatása után jöhetne az Igazság Ligája is. Ezzel csak az a probléma, hogy Nolan már korábban közölte, hogy Batmannek semmi köze Supermanhez, tehát nem is fognak találkozni egymással. A Warnernek rá kell vennie Nolant, hogy változtasson az álláspontján, hiszen az Igazság Ligájának Batman és Superman is a tagja."

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Spoiler:

A sivatagban Thor pörölyét találták meg,
Egen ezt én is tudom tegnap óta plusz április 14 óta azt hogy az Avengersékhez van köze a filmvégi jelenetnek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha már szóba került Superman, végig néztem mind az öt mozifilmet. Az első négy után a Visszatér mesterműnek tűnt :roll: Na jó, az első és második hangulata és nosztalgia érzése még erőt ad, na de a három és a négy. Hát esett kicsit az intelligencia hanyadosom :roll:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyvalamitől tartok viszont. Attól hogy hamarosan összeáll a nagy csapat és odalesz Vasember egyedi hangulata. Nem tudom, hogy mennyire lesz majd később is sikeres. Robert Downey Jr. sziporkázásai nélkül pl, el fog laposodni az egész karakter. Mert ilyen sziporkázásból nem elég fél bekezdésnyi mint amennyit majd kaphat a többi szuperhős mellett. Viszont a hardcore képregényfanatikusok tutira el fognak cseppenni.
Hát ha így lesz, akkor az már lehet, hogy nem is fog igazán érdekelni. Nem vagyok képregényfanatikus. :roll:
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerencsére én rájöttem. Tényleg csak azoknak lehet ütős, akik egy kicsit jobban ismerik a Marvel univerzumot.

Meg akik tudják, milyen filmek jönnek majd. Én is rájöttem, mi is van abban a jelenetben. :roll:

És nekem tényleg ütős. :) Azzal nrm értek egyet teljesen, hogy a Vasember elsikkadna, ellaposodna, max nem lenne annyi jelenete. Még jó, hogy nem a Túlontúli kis kavarását filmesítik meg, mert abban aztán az összes - majdnem összes - Marvel kari benne van. :roll:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha már szóba került Superman, végig néztem mind az öt mozifilmet. Az első négy után a Visszatér mesterműnek tűnt :roll: Na jó, az első és második hangulata és nosztalgia érzése még erőt ad, na de a három és a négy. Hát esett kicsit az intelligencia hanyadosom :roll:

A négyet nem láttam, de azért megnézném. Az első 2 tényleg nagyon jó lett, a harmadik már lapos. A SR-re is sort kellene keríteni egyszer.

Remélem az új Sperman reboot-nál már inkább a Superman: The Animated Series-t veszik alapul. Na az volt az eddigi leütősebb Superman adaptáció.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na ha valaki akar valami nagyon aranyosat látni. Babies dokumentumfilm, négy kisgyerekről, egy mongoliairól egy namibiairól, egy san franciscoioról és egy tokioiról. Már a trailer is tök jó :)

 

:love: :love: :love: Köszönöm, ezt meg kell nézzem majd teljesen! :love: :love: :love:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem kapkodtad el :love:

Eredetileg moziban akartam volna megnézni, csak hát nem volt senki, aki eljöjjön velem, szóval akkor inkább nem mentem. Nem szeretek egyedül mozizni, és nem akartam ilyen ótvar kamerás felvételről megnézni. Megvártam a DVDripet. :love:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem szeretek egyedül mozizni,

Pedig úgy a legjobb, egyszer próbáld ki :love: 18 éves koromban mentem először moziba egyedül, de órákig győzködtem magam, hogy úgy is lehet moziba menni. Aztán megszoktam, és néha jó egyedül menni :love:

 

"Thor papa" igazán impozáns jelenség :love: Mit kell róla tudni?

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

"Thor papa" igazán impozáns jelenség :love: Mit kell róla tudni?

Marvel természetesen. Egy főisten , Odin fia. Jó a "pörölye! :love:

Apuci egy időben úgy akarja fiát megregulázni, hogy emlékek nélkül küldi a földre. Tesója és ellensége, Loki többször meg akarja ölni. A Bosszú angyalai egyik alapító tagja.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pedig úgy a legjobb, egyszer próbáld ki :love: 18 éves koromban mentem először moziba egyedül, de órákig győzködtem magam, hogy úgy is lehet moziba menni. Aztán megszoktam, és néha jó egyedül menni :love:

Hááát... Nem tudom. Én a természetemből fakadóan nem szeretek sehová sem egyedül menni. :love:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na ha valaki akar valami nagyon aranyosat látni. Babies dokumentumfilm, négy kisgyerekről, egy mongoliairól egy namibiairól, egy san franciscoioról és egy tokioiról. Már a trailer is tök jó :love:
Nagyon aranyos film lehet. :love: Már a trailer eleje jól indul: üdvözlünk a testvérek világában... :love:

 

Pedig úgy a legjobb, egyszer próbáld ki :love: 18 éves koromban mentem először moziba egyedül, de órákig győzködtem magam, hogy úgy is lehet moziba menni. Aztán megszoktam, és néha jó egyedül menni :love:
Jaj, én csak egyszer voltam egyedül moziban, kb. én is 18 lehettem, de egyből kifogtam egy perverz mutogatót. Ez elvette a kedvemet egy életre. Meg aztán jó utána megbeszélni kicsit a filmet valakivel. :love:
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

de egyből kifogtam egy perverz mutogatót. Ez elvette a kedvemet egy életre.

Így nem csodálom :love:

 

NEm gondolta volna de PAtel tényleg rohadt jó Zuko lett!

Jó kép, remélem, a film is jó lesz, most már erősen drukkolok neki :love: Jó lesz ezt a srácot viszontlátni a vásznon :love:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

http://www.sg.hu/cikkek/74088/tevesorozat_...sotet_toronybol

Párszor már volt róla szó egy-egy mondat erejéig, évek óta rebesgetik, hogy lesz. Szerintem sorozatként jobb lenne megvalósítani, mint az említett trilógiaként, úgy talán kevésbé csorbulna a történet, mert egy sorozatot több részben és filmidőben lehetne megvalósítani. Persze sorozatként ugyanúgy lehet rossz, mint ahogy filmként is jó. Csak hát hogy a fenébe akarják a 7 kötetet belezsúfolni egy trilógiába, mikor némelyik könyv 800-900 oldal? Csak az első rész pár száz oldal, a többi sok. Nem mondom, sok leírás is található bennük, de azért mégis. Mindenesetre az is érdekes, hogy lesz még egy kötet, de ez már könyves téma. Azért jó, hogy megjegyzi a cikk, hogy ettől még a sztori vége nem változik, mert szerintem az egyik legzseniálisabb befejezést írta meg King, amit valaha olvastam vagy hallottam :love:

De azt ismételten megjegyezném, hogy a cikkírónak gőze sincs, hogyan írják helyesen a könyvsorozat címét :love:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

NEm gondolta volna de PAtel tényleg rohadt jó Zuko lett!

http://www.lastairbenderfans.com/images/gallery/nwt_zuko.jpg

Nekem nem igazán jön be. A sebhelye alig látszik, ami pedig azét elég fontos ismertetőjele kéne hogy legyen. Iroh-t meg végképp nem találták el. Nem vagyok benne biztos, hogy megnézem a filmet. :roll:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.