Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Valamivel több, mint egy hónapja az a hír járta, hogy Christopher Nolan találkozott a színésznővel, hogy tárgyaljanak a The Dark Knight Rises egyik fontos szerepéről. Anne Hathaway egyike volt annak a kilenc esélyes hölgynek, akikkel Nolan szóba elegyedett az adott karakterrel kapcsolatban. Minap egy interjút készített vele a Deadline, és a válaszaiból nagyon úgy tűnt ki, hogy ő lesz a befutó. Esetleg Anne lenne Talia al Ghul?

:yes: :yes:

Anne-Hathaway-5.jpg

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

"Sylvester Stallone javában dolgozik a The Expendables - A feláldozhatók folytatásának a forgatókönyvén. Az akciósztár azt szeretné, ha Bruce Willis lenne a főgonoszt, pletyka szinten pedig szóba jött Dwayne Johnson és Vin Diesel neve is. Dolph Lundgren visszatér, aki elárulta, hogy Jean-Claude Van Damme is benne lenne a második részben és egymás ellen küzdenének.

 

"Stallone valami olyasmit mondott, hogy 'Azt szeretném, ha kitörnéd valahogy a kicseszett nyakát'. Szóval úgy gondolom eléggé sanszos, hogy Van Damme is benne lesz és szerintem rossz fiú lesz. Számára ez kiváló alkalom a visszatérésre" - mondta Lundgren, hozzátette úgy tudja, hogy éppen tárgyalnak egy fiatal színésszel, aki játszott a a G.I. Joe-ban, az illető pedig Channing Tatum."

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dolph Lundgren visszatér, aki elárulta, hogy Jean-Claude Van Damme is benne lenne a második részben és egymás ellen küzdenének.

Mint a régi szép időkben. Hátha ezúttal Van Damme lenne szerteszét.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Karácsonyi Lidércnyomás

Jó volt újra elővenni ezt a filmet, emlékeim szerint ez volt a legelső mozis élményem 4-5 éves koromban.

Máig nem értem, miért vittek el erre a szüleim, főleg úgy, hogy feliratos volt :o

Na mindegy, ez anno is rettentő módon bejött elég sokat néztem kicsi koromban (megvolt kazettán, szintén feliratozva) de legutoljára tavaly ősszel láttam, így megint felemelő volt újra látni.

Főleg, hogy itt a karácsony, hátha idén Jack jön :)

 

Még valami: Az biztos, hogy ha lesz gyerekem, neki is le lesz ez vetítve Karácsony tájékán majd :D

A héten meg a 2 éves keresztfiammal megnézetem :D

Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Karácsonyi Lidércnyomás...

Nekem ez a film csak idén került először terítékre, de nagyon bejött. Hihetetlen milyen jól összehozták stop-motionnel. Ami nekem leginkább tetszett, azok a figurák és a díszletek. Nagyon jó hangulatot teremtenek, tipikus Tim Burton feeling. A zenéje is remek(bár mit várjunk Danny Elfman-től? :D ). A története pedig nagyon aranyos. Nekem bekerült a kedvenc filmjeim listájára és letöltöttem Burton másik stop motion filmjét a Halott menyasszonyt. Az eddig olvasottak alapján az sem marad el emögött.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oldie (Dzséjt esetleg? ) te már láttad a törölt jeleneteket gondolom az Avatar dvd-ről... Mely részeket hagytad volna szívesen a végleges filmben? :)

Én speciel:

 

 

- Szökés a bázisról, Trudy lefegyverez egy katonát a liftben, majd a hangárban a helikopternél Jake pisztollyal próbál rendet tenni egy gépfegyverrel hadonászó katonával.

- Az ezredes a nagy csata előtt még lelkesíti a katonákat a bázison, Selfridge őrjöng és mindenkit ki akar rúgni, vitatkozni kezd az ezredessel, aki elkezdi fojtogatni.

- A tudósok fellázadnak és Dr Max pajtás egy böhöm bányász járművel letarolja az irányító központot :D

- Trudy próbál jelezni Normnak a helikopterből, de az ezredes és emberei lekapcsolják. Aztán ugye leszállnak a dzsungelben, és felébresztik Jaket. Ez valamikor a film közepén van ugyebár.

- A na'vik tánca amolyan kellemes kis jelenetsor, annyira végülis nem szükséges.

 

Amit jó hogy kihagytak:

- Norm marhaságait. Az összeset kivágták szerencsére :D

-Trudy és Norm ágyjelenete se kellett az oda...

- Jake beavatása a na'viknál. Hosszú és unalmas rész lett volna.

- Lárva evő rész, plusz ivóverseny Tsu'theivel. Nem kellett tényleg.

- Selfridge golfozik a bázison a szabad ég alatt. Felesleges.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem gyanús ez a bővített verzió az Avatarnál. 162 perc. Hát ez nem 45 perccel több. Ncore-ról szedtem le.

Mert a filmben csak 16 percnyi új jelenet van. A cirka 45 perc az extra DVD-n szereplő jelenetekre vonatkozott.

 

Jake, sajnos én nem láttam a kivágott jeleneteket, de amiket írtál, azokat én is megtartottam volna (inkább, mint Tsu'tey új, béna, felesleges és teljesen idióta új halálát). Ezeket kellett volna inkább visszavágni, mintsem a National Geographic jeleneteket (nagyjából hat olyan jelenet van, ami hozzá ad a sztorihoz, karakterekhez, a többi csak fölösleg -> hiába, már Cameron sem a régi, hol van már a The Abyss és az Aliens tartalmas bővítése).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oldie (Dzséjt esetleg? ) te már láttad a törölt jeleneteket gondolom az Avatar dvd-ről... Mely részeket hagytad volna szívesen a végleges filmben? :)

Én speciel:

 

 

- Szökés a bázisról, Trudy lefegyverez egy katonát a liftben, majd a hangárban a helikopternél Jake pisztollyal próbál rendet tenni egy gépfegyverrel hadonászó katonával.

- Az ezredes a nagy csata előtt még lelkesíti a katonákat a bázison, Selfridge őrjöng és mindenkit ki akar rúgni, vitatkozni kezd az ezredessel, aki elkezdi fojtogatni.

- A tudósok fellázadnak és Dr Max pajtás egy böhöm bányász járművel letarolja az irányító központot :D

- Trudy próbál jelezni Normnak a helikopterből, de az ezredes és emberei lekapcsolják. Aztán ugye leszállnak a dzsungelben, és felébresztik Jaket. Ez valamikor a film közepén van ugyebár.

- A na'vik tánca amolyan kellemes kis jelenetsor, annyira végülis nem szükséges.

 

Amit jó hogy kihagytak:

- Norm marhaságait. Az összeset kivágták szerencsére :D

-Trudy és Norm ágyjelenete se kellett az oda...

- Jake beavatása a na'viknál. Hosszú és unalmas rész lett volna.

- Lárva evő rész, plusz ivóverseny Tsu'theivel. Nem kellett tényleg.

- Selfridge golfozik a bázison a szabad ég alatt. Felesleges.

 

 

 

Többnyire egyetértek veled, viszont szerintem az ivóverseny még kellene oda. Az egyik legélvezetesebb kivágott jelenet. :)

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oldie (Dzséjt esetleg? ) te már láttad a törölt jeleneteket gondolom az Avatar dvd-ről... Mely részeket hagytad volna szívesen a végleges filmben? :)

Én speciel:

Ezeket sajnos én se láttam, de a filmbe visszaillesztett jelenetekről már írtam pár napja Kolmilan fórumán :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Újra eljött az év vége és azzal együtt egy kis visszatekintés az év filmjeire illetve magára vonva a figyelmet az év filmjére. :)

És ez most nem is fog olyan bonyolultnak tűnni, mivel a választás pofonegyszerű volt. :D

Előre leszögezem, idén se láttam pocsék filmet a moziban, illetve később lemezeken, melyek ehhez az évhez kapcsolhatók lennének.

A befutó élére rögtön az EXPENDABLES-t tettem, így, csupa nagybetűvel. Lehet, hogy sztoriban lekörözi őt a furcsamód általam korábban kikiáltott évtized filmje az Inception, de akkora pluszt adott Sly filmje, hogy azzal a plusszal a galaxist is le lehetne igázni :D Ebben a pluszban pedig jelentős erőt képvisel a nosztalgiafaktor, a vászonról lemászó adrenalinlöket és a burjánzó tesztoszteronhullám. Ehhez pedig olyan faszagyerekek adták az arcukat mint Statham, Lee, Lundgren, Crews, Willis, Schwarzenegger meg úgy az egész színészgárda akik feltűntek eme nevek mellett, Sly-al az élen. :)

És akkor rögtön megemlíteném a Machetet, az olyan arcokkal, mint Seagal, Niro, Trejo, .....................uh, ilyen neveket anno asszem sose lehetett egy filmen belül összehozni.

Szóval idén győzött a nosztalgia. Kellett ez már de nagyon a kissé túlburjánzó CGI korszakban. Az izomszagot nem lehet computerekkel visszaadni. Ehhez, valódi hús kell, valódi pirotechnika meg örökké idézhető "egyszavasok".

És most ezért kicsit hátrább is szorultak a listámon az olyan filmek mint pl a Vasember 2, vagy a remek akcióvígjátékkal megáldott Szupercsapat, Losers, Red......

Kiemelném azonban a fentebb említett Eredetet. Ugyan akciókban ez is bővelkedik de csak kommerszebb film mint a többi és egyben némileg ez is egy hiánypótló mű.

Szóval nálam ezek a filmek voltak topon az idén. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lol, szaloncukor kötözés közben (a mocsok Jesszuska azt mondta, nem kötöz helyettem, mert már kötözött eleget... már tudom hol :) Bezzeg a narancsostúróskakaós sütim kellett volna neki, de azt nem adtam :P) néztem az elsőt. Most töltöm a másodikat :lol:

Utána meg nézd meg a legújabb változatot is :lol::hehe:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.