Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Nem csak az egyik nemváltó? :) Azért durva. Első Mátrix trilógia: directed by Wachowski brothers. Második Mátrix trilógia: directed by Wachowski brother and sister :pfff:

Beteg emberek. Mondjuk ötleteik alapjaiban véve jók.

Hja, csak az egyik.......eddig. :S

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az a baj a Mátrixxal, hogy egy szép kerek sztori, amit akárcsak sok mást, kár abajgatni. Minek megnyitni egy lezárt, szépen körbevitt történetet? Ja persze, pénzért! :roll:

Ez igaz, szép kerek sztori, amit kár folytatni. Ennek ellenére baromi szívesen néznék még a vásznon ebből a világból való sztorit :oops: Ha valami épeszű történettel elő tudnának állni, nem ellenkeznék.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az első után abba kellett volna hagyni, mert az tökéletes volt

Enyhe túlzás :)

 

a vége valami iszonyú baromság volt

Nekem pont a vége tetszik (na jó, a Zioni csata mindent visz a három film alatt :D). Ezt a helyzetet csak így lehetett értelmesen feloldani. A folytatás meg úgyis az, hogy újra kitör a háború, mert az emberek nem fogják megtűrni az emberhasználó mikrobikat felszínen.

 

Ez igaz, szép kerek sztori, amit kár folytatni. Ennek ellenére baromi szívesen néznék még a vásznon ebből a világból való sztorit :oops: Ha valami épeszű történettel elő tudnának állni, nem ellenkeznék.

Esetleg előzményt lehetne, ami bemutatja, hogyan kezdődött a háború. Terminator hangulat, jó kis posztapokaliptikus zúzás azokkal a szépséges légpárnásokkal, meg a PSZT-kel :yes:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Esetleg előzményt lehetne, ami bemutatja, hogyan kezdődött a háború. Terminator hangulat, jó kis posztapokaliptikus zúzás azokkal a szépséges légpárnásokkal, meg a PSZT-kel :yes:

Ez például egy remek ötlet :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha kevesebb kamu bölcsesség lesz, aminek totálisan semmi értelme és csak egy gyenge okoskodás az egész (Pali bácsi!), meg nem csak a látványra mennek rá.. akkor ebből nagyon jó is kisülhet.

 

Előzményfilmre én is gondoltam, de nem is tudom, nekem abból elég az Animátrixos változat. Jobban érdekelne egy folytatás, hisz a gondok nem lettek letudva a harmadik rész végén.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2014 és 15 karácsonyán érkeznek az Avatar folytatások, jelentette ki Cameron. Jelenleg a forgatókönyvet írja. Aki túlélte az első részt, az visszatér. Tehát akkor Selfridge is? Én speciel remélem. Meg még kéne egy két karakteres emberi gonosz, katona tudós a folytatásra.

 

Legyen ismét egyensúly az élőszereplős és CGI részek között, azt szeretném.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Enyhe túlzás :)

Neked talán. Nekem nem. Én még most is az egyik legjobb filmnek tartom, amit valaha láttam. Remek történet, iszonyú látványos, filozófia dögivel, és elképesztő akciók. Amiket aztán a 2-3ban csak össze vissza kaptam meg. Azért remélem a véleményemről nem akarunk vitatkozni. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mit szóltok az Oscar jelöltekhez? :)

 

True Grift (A félszemű ) 10 jelölést kapott. Inception 8-at.

 

Legjobb film

 

127 Hours

Black Swan

The Fighter

Inception

The Kids Are All Right

The King's Speech

The Social Network

Toy Story 3

True Grit

Winter's Bone

 

Legjobb férfi főszereplő

 

Javier Bardem (Biutiful)

Jeff Bridges (True Grit)

Jesse Eisenberg (The Social Network)

Colin Firth (The King's Speech)

James Franco (127 Hours)

 

Legjobb női főszereplő

 

Annette Bening (The Kids Are All Right)

Nicole Kidman (Rabbit Hole)

Jennifer Lawrence (Winter's Bone)

Natalie Portman (Black Swan)

Michelle Williams (Blue Valentine)

 

Legjobb férfi epizódszereplő

 

Christian Bale (The Fighter)

John Hawkes (Winter's Bone)

Jeremy Renner (The Town)

Mark Ruffalo (The Kids Are All Right)

Geoffrey Rush (The King's Speech)

 

Legjobb női epizódszereplő

 

Amy Adams (The Fighter)

Helena Bonham Carter (The King's Speech)

Melissa Leo (The Fighter)

Hailee Steinfeld (True Grit)

Jacki Weaver (Animal Kingdom)

 

Legjobb rendezés

 

Darren Aronofsky (Black Swan)

Ethan & Joel Coen (True Grit)

David Fincher (The Social Network)

Tom Hooper (The King's Speech)

David O. Russell (The Fighter)

 

Legjobb eredeti forgatókönyv

 

Mike Leigh (Another Year)

Scott Silver, Paul Tamasy, Eric Johnson (The Fighter)

Christopher Nolan (Inception)

Lisa Cholodenko, Stuart Blumberg (The Kids Are All Right)

David Seidler (The King's Speech)

 

Legjobb adaptált forgatókönyv

 

Danny Boyle, Simon Beaufoy (127 Hours)

Aaron Sorkin (The Social Network)

Michael Arndt, John Lasseter, Andrew Stanton, Lee Unrich (Toy Story 3)

Joel & Ethan Coen (True Grit)

Debra Granik, Anne Rosellini (Winter's Bone)

 

Legjobb animációs játékfilm

 

How to Train Your Dragon

L'illusionniste

Toy Story 3

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem sok filmet ismerem közülük, de a Toy Story 3-on mint legjobb film, kicsit meglepődtem, de baromit örülök neki :)

Reménykedek, de nem hiszem, hogy ez fogja nyerni a kategóriát. Inkább a Facebook film ami nagyon esélyes.

Jó lenne Natalie és a Aronofsky Oscarja is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mit szóltok az Oscar jelöltekhez? :)

Na ** ki is ment a fejemből, hogy ma hirdetik ki. Eddigiek alapján teljesen várható volt ez a lista, egy meglepetés sincs köztük. Szerintem a Közösségi háló lesz a legjobb film, bár nekem nem jött be túlzottan.

Ha már itt tartunk, megnéztem mostanában pár filmet, ezek közül valókat is:

127 hours: érdekes volt, de nem igazán tudott lekötni, egynek elment, Franco tényleg jó benne.

The kids are all right: ez már jobban bejött, a színészei bámulatosak (ha nem lenne Natalie Portman az esélyesek között, Annette Beningnek nagyon szurkolnék-már megint), a történet is kellően lökött ahhoz, hogy megnézzem, a fórumosok kb. 90%-a biztos nem rajongana érte :P

Never let me go: bármennyire is remekül sikerült darab, soha többé nem fogom megnézni, annyira nyomasztó volt számomra, a végén zsebkendő után nyúlna az ember.

28 days later: jó pár év késéssel néztem meg, főleg C. Murphy miatt :) Remek zombis film volt, a folytatás is sorra kerül egyik nap.

És még itt csücsül a True grit is, ha megnéztem egyik nap, írok róla. Black Swan meg moziban nézős, A király beszéde is érdekel, csak nem tudom még, milyen formában nézem meg.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na ** ki is ment a fejemből, hogy ma hirdetik ki. Eddigiek alapján teljesen várható volt ez a lista, egy meglepetés sincs köztük. Szerintem a Közösségi háló lesz a legjobb film, bár nekem nem jött be túlzottan.

Ha már itt tartunk, megnéztem mostanában pár filmet, ezek közül valókat is:

127 hours: érdekes volt, de nem igazán tudott lekötni, egynek elment, Franco tényleg jó benne.

The kids are all right: ez már jobban bejött, a színészei bámulatosak (ha nem lenne Natalie Portman az esélyesek között, Annette Beningnek nagyon szurkolnék-már megint), a történet is kellően lökött ahhoz, hogy megnézzem, a fórumosok kb. 90%-a biztos nem rajongana érte :P

Never let me go: bármennyire is remekül sikerült darab, soha többé nem fogom megnézni, annyira nyomasztó volt számomra, a végén zsebkendő után nyúlna az ember.

28 days later: jó pár év késéssel néztem meg, főleg C. Murphy miatt :) Remek zombis film volt, a folytatás is sorra kerül egyik nap.

És még itt csücsül a True grit is, ha megnéztem egyik nap, írok róla. Black Swan meg moziban nézős, A király beszéde is érdekel, csak nem tudom még, milyen formában nézem meg.

 

 

A 127 órát hol nézted meg? Állitólag magra nem engedik feltölteni az Oscar-esélyes filmeket.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A 127 órát hol nézted meg? Állitólag magra nem engedik feltölteni az Oscar-esélyes filmeket.

Vagy piratebay vagy isohunt, ezeken a nyílt oldalakon fenn van minden film, csak legyen felirat is (ehhez éppen van megfelelő). De a többi film az magról volt, ha jól emlékszem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.