Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Ezt örömmel olvastam :) A folytatás pedig másképp de szintén kiváló.

:) Szerintem a következő kb. 2-3 hétben sor fog kerülni rá pár másik filmmel együtt :)

 

Más.

Néhány megnézésre érdemes "fű alatti" film, amiket az utóbbi hetekben láttam:

Van egy-kettő, amit már kinéztem magamnak megnézésre, de valószínűleg már csak nyáron lesz belőle valami.

 

Szegény Oscar: meg kell felelnie a személyes ízléseknek, meg kell felelnie a szakmai színvonalnak, és egyszerre kell közönség kedvenc és nem közönség kedvencnek lenni. Hát csoda, hogy mindenki utálja? :D

Én nem utálom :hehe: Még ha nem is mindig esik egybe az ízlésemmel :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Giga-, sőt Giger-alienek lesznek Ridley Scott új, Prometheus című sci-fijében, állítja a 2012-re beígért filmhez közeli forrás, aki szerint a Pinewood stúdióban már meg is csinálták habszivacsból a 79-es Alien székben üldögélő, ormányos Space Jockey-ját. A titokzatos stábtag más érdekességeket is kiszivárogtatott a Sky Movies-nak: "A filmet Marokkóban forgatják majd, de a sivatag igazából egy másik bolygón játszódó régészeti kutatás helyszíne lesz. Itt találják meg egy idegen faj DNS-ét, ez lesz a kulcs egy másik faj világába."

 

A filmhez frissen leigazolt Michael Fassbender valószínűleg egy androidot fog alakítani, aki hasonló lesz az Alien-filmek Bishop-szériájához. A film legfontosabb űrhajója pedig egy óriási, biomechanikus fej lesz, amit CGI-vel fognak elképesztően látványosra megcsinálni (reméljük, ez is H. R. Giger-stílusát idézi majd

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köpök a sírodra (2010)

Ez egy beteg film, csak az nézze meg, aki szereti a Fűrészt például, mert néhol elég durva.

Az alapsztori annyi, hogy fiatal csinos csaj lemegy az erdőbe, ahol magányosan megírhatja a könyvét, mivel írónő. Közben találkozik a helyi vagánycsávókkal. Ebből már kitalálható mi lesz ezután. Egy jó kis bosszú történet, amivel teljesen egyetértek a módszereket illetően.

10/10

Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Végül is megnéztem egyik nap a True Gritet, tetszett, de annyira nem, hogy még egyszer nekifussak :) Színészi fronton első osztályú, Barry Peppert nem ismertem fel :D

A király beszéde viszont annál inkább bejött, megtekintem még egyszer-kétszer. A Colin Firth-Geoffrey Rush-pár nagyon jó, igazán élvezet nézni ezt a történelmis filmet velük :) Kár, hogy nem igazán tudok mozizni menni, ott kellett volna megnézni.

És ha már Colin Firth, akkor végre megnéztem az ezer éve a gépemen csücsülő A single mant is, az utóbbi időkben nem figyeltem, hogy készült-e hozzá felirat, így kicsit hanyagoltam. Remek film volt ez is, de csak ilyen elvetemülteknek való, mint amilyen én vagyok :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Még egyszer mondom, nem a Facebookon van a lényeg.

Ami érdekes a sztoriban, hogy ezen keresztül tökéletesen ábrázol olyan témákat mint a barátság, a kapzsiság vagy a 21. század szelleme. Frappánsan, pörgősen, érdekesen.

Igen, nekem is ezt mondták a Közösségi hálóról, hogy emiatt érdemes megnézni. És ha ezeket a témákat jól meg tudta fogni, akkor lehet, hogy tényleg megérdemli a díjat. Én még nem láttam, de biztos sort fogok keríteni rá, mert ami ennyire megosztja a véleményeket, minimum nagyon érdekes lehet.

 

Oscar téma: szerintem sokan hajlamosak elfelejteni, hogy az Oscart nem személyes ízlésekre szabva adják, illetve azt, hogy a személyes ízlésnek és a film tényleges minőségének semmi köze egymáshoz. Ha valami nem tetszik, az attól még lehet az évszázad filmje is.

Az Oscar, ha nem is méri a minőséget, de olyan, mintha "teremtené". Ha egy film Oscart kap, máris többen nézik meg, és sokan hajlamosak a díj miatt jobbnak látni annál, amilyen önmagában.

 

Az Őrzők legendája.

 

Van olyan jó mint a sárkányos mesefilm. Nagyon pöpecül van fényképezve az egész. A karakterek meg fantasztikusak :)

Örülök, hogy így látod, mert DVD vételre terveztem ezt is, és az ismerőseim közül senki sem látta. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Végül is megnéztem egyik nap a True Gritet, tetszett, de annyira nem, hogy még egyszer nekifussak :) Színészi fronton első osztályú, Barry Peppert nem ismertem fel :D

A király beszéde viszont annál inkább bejött, megtekintem még egyszer-kétszer. A Colin Firth-Geoffrey Rush-pár nagyon jó, igazán élvezet nézni ezt a történelmis filmet velük :) Kár, hogy nem igazán tudok mozizni menni, ott kellett volna megnézni.

És ha már Colin Firth, akkor végre megnéztem az ezer éve a gépemen csücsülő A single mant is, az utóbbi időkben nem figyeltem, hogy készült-e hozzá felirat, így kicsit hanyagoltam. Remek film volt ez is, de csak ilyen elvetemülteknek való, mint amilyen én vagyok :D

Colin Firth nagy kedvencem (Büszkeség és balítélet óta :)), így A király beszéde fenn van a listámon abszolút. :) A True grit úgyszintén. A február nagyon mozizós lesz, már látom. :D Szerkesztve: - Pildi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Tront én is hiányolom az effektek közül, és filmzene témában is. Épp pár napja láttam, és lenyűgöző volt!

Ez a kettő az, amiért érdemes volt megnézni. Barátnőmmel mondtuk is, hogy látványos hosszúra nyúlt videoklipet néztünk 3D-ben :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tolvajok városa

 

Affleck lassan a Mester(Eastwood)-hez közelit. Ismét egy gyöngyszemet tett le az asztalra. Rég láttam már ilyen jó bankrablós filmet - mégha pimaszul felhasználtak jeleneteket a Szemtől Szembenből is - ami ennyire magával ragadott. Valószinű hogy a környezet is segített ebben. Látni hogy Affleck szereti Bostont(gyerekkorát Boston munkásnegyedében töltötte) kamerái segítségével megszeretteti velünk az amúgy szürke városrészt.

Színésznek nem tartottam nagyra de ebben a filmben remekel de még így sem tudja elhomályosítani Jeremy Renner fényét aki Affleck erőszakos haverját alakítja. Egyszerűen már a mozgása is félemetes. A sablon ebben a filmben is benne van mégpedig hogy az utolsó balhét megcsináljuk aztán visszavonulunk. Az eseményeket még egy szerelem is bonyolítja.

Szóval nagyon ajánlható film remek képekkel.

 

10/10

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Anyám nyakán

Eddig elkerültem ezt a filmet, mert viszolygok SJP-től és nem szeretem a romantikus filmeket, de most rászántam magam és ebben két dolog játszott közben.

1) A csodaszép istennő, Zooey :love:

2) Barátom ajánlása, aki földön fetrengett tőle

Így hát megnéztem és nem bántam meg, bár SJP még mindig nem szimpi, de nagyon nagy a film. :lol:

Szerencsére nem erőltették túl a nyálat benne, így egész f*sza kis vígjáték került ki, kedvencem az állatok és Tripp kapcsolata volt :D

Egy vasárnap délutáni filmnek teljesen jó, valamint lettem volna Ász helyében ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha már az indiai filmgyártás csodái nemrég említve voltak, akkor itt van egy tényleg kiváló alkotás:

 

3 idiots

 

Jó hosszú film, de egy percig sem unalmas, és még a kötelező zenei betétek sem vészesek. Tessék megnézni.

A címe önmagáért beszél. :clap:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát, nem tudom milyen lesz ez az új színész Superman-nek, majd meglátjuk.

A sráccal külsőre nincs gond, csak az Isten szerelmére, írjanak végre egy normális forgatókönyvet!

Az eddigi Superman filmek történetileg nincsenek nagyon a toppon, pedig annyi mindent ki lehetne hozni belőle.

Arról már ne is beszéljünk, hogy a több száz ellenfele közül is eddig csak Lex Luthor-t és Zod tábornokot láthattuk. Számomra még az oly nagyra értékelt első film is elég gyerekesnek, komolytalannak tűnt, ami adaptációként nem igazán állja meg a helyét.

Úgyhogy nagyon remélem, ezt most nem cs***ik el.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez a Tron Legacy igazán kijöhetne már jó minőségben, mert szeretném megnézni.

 

Arról már ne is beszéljünk, hogy a több száz ellenfele közül is eddig csak Lex Luthor-t és Zod tábornokot láthattuk.

Hát dé ott vót nápember is! :D Vagy hogy a t*kömbe hívták azt a szupermókust a negyedik részben.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát dé ott vót nápember is! :D Vagy hogy a tökömbe hívták azt a szupermókust a negyedik részben.

Tudtam, hogy valaki őt is mondani fogja, de róla inkább nem beszélnék...

Pláne, hogy azt az izét a film készítői találták ki, a képregényben soha nem létezett. Csak azt nem értem, hogy ha tényleg tengernyi szuperkúl ellenfél közül lehetne választani, amiknek még a rajongók is örülnének, hogy filmvásznon látják, miért kell "kitalálni" valami ótvar új karaktert? :pfff:

Mintha Nolan gondolna egyet és berakná a következő Batman filmbe a Békafejű-kenyérpirító-embert.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A sráccal külsőre nincs gond, csak az Isten szerelmére, írjanak végre egy normális forgatókönyvet!

Az eddigi Superman filmek történetileg nincsenek nagyon a toppon, pedig annyi mindent ki lehetne hozni belőle.

Arról már ne is beszéljünk, hogy a több száz ellenfele közül is eddig csak Lex Luthor-t és Zod tábornokot láthattuk. Számomra még az oly nagyra értékelt első film is elég gyerekesnek, komolytalannak tűnt, ami adaptációként nem igazán állja meg a helyét.

Úgyhogy nagyon remélem, ezt most nem cs***ik el.

Egyetértek. Annyi jó ellenfele van. Metallo, Hi-tech, Toy-man, Doomsday, Darkseid, stb.

De talán reményre adhat okot, hogy Chris Nolan mentorálja a projektet.

Meg aztán a ruháját is megreformálhatnák, mint, ahogy azt Batmannel is tették.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tolvajok városa[...]

Szóval nagyon ajánlható film remek képekkel.

Örülök, hogy Neked is tetszett :)

 

Nem értek egyet. :) Engem filmként is lekötött. A befejezés sablonos, de nekem tetszett. :)

Ízlések és ... :) Számomra a történet közepes volt, nézhető kategória, de nem azért ültünk be rá a moziba :) Így egy kicsit pontosabb a véleményem :)

 

Ha már az indiai filmgyártás csodái nemrég említve voltak, akkor itt van egy tényleg kiváló alkotás:

 

3 idiots

No majd utána nézek.

 

Tényleg a negyedik Supermant nem is láttam. Az milyen lett?

Jó kérdés, nem láttam, de azért egy-két véleményt én is elolvasnék róla itt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.