Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Ez egy előzetes tavaly augusztusból. Már itt lelövik a poént a szövegben . Söt az origo kritikájában is.

 

Akkor miről is beszélünk? A filmről pontosan lehetett tudni miről szól.

Emlékszem pár olyan előzetesre amelyek szó szerint végigmentek a film történetén, szinte nem is kellett megnézni a teljes filmet. Most ez lenne a követendő példa? Szimplán csak szr előzetesek, az említettek meg szr kritikák.

 

Hogy említsek aktuális példát, a The Fighternek se jó tett jót tudni a végkimenetelét, még is mindenhol leírják a végét. Most te tudod hogy ki az a Dicky Eklund? Van egy olyan érzésem hogy nem. Pedig megtörtént!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez most én sem értem Frenkie miért kellett még előhozni ezeket a példákat. Én nem olvastam róla SEMMIT, csak a trailereket néztem meg. Azokban pedig nem mutatták. A történetet nem ismerem, így azt sem tudtam, hogy mi lesz a vége. Ez nem tartozik bele az általános tudásba, így spoilernek számít.Ne hasonlítsd össze a partraszállással...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Bors úgy tudja, hogy Magyarországon forgatják az új Batman filmet :D

 

Külföldi oldalak sajátos fordításai :lol:

http://www.comicbookmovie.com/fansites/rorschachsrants/news/?a=29757

Hungarian town will be Gotham City. Batman moves us in town for a few weeks, as you wield szuperhősről upcoming new movie, cast parade.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Bors úgy tudja, hogy Magyarországon forgatják az új Batman filmet :D

 

Külföldi oldalak sajátos fordításai :lol:

http://www.comicbookmovie.com/fansites/rorschachsrants/news/?a=29757

Hungarian town will be Gotham City. Batman moves us in town for a few weeks, as you wield szuperhősről upcoming new movie, cast parade.

Ja, csak Bucharest az nem a magyar főváros. :pfff:

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A király beszéde remek film lett, érdemes megnézni. :) Colin Firth és Geoffrey Rush óriási benne, de Helena Bonham Carter is nagyon szerethető. Én egyébként is szeretem az ilyen történelmi háttértörténeteket, ami egy kort közelebb hoz, főleg ha az nem annyira ismert az adott szemszögből.

 

Előtte játszották a 127 óra trailerét, és én ugyan nem tudom, mi lesz a vége, de lehet sejteni. Biztos, hogy nagyon jó film, és jó lenne megnézni, de félek, hogy nem bírnám, nem hogy moziban, de még TV-ben sem.

Szerkesztve: - Pildi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akik szerették a Watchment. Kubai rakétaválság, JFK elnök vs. Szovjetunió és egyéb nyalánkságok. Felnőttesebb hangvételű a trailer alapján.

Michael Fassbander ( Becstelen Brigantyk) "steal the show"

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fekete hattyú

 

Rendesen megüli a gyomrot ez a film. Natalie hatalmasat alakít benne, a tavalyi év egyik legjobbja. Csak az a rohadt kézikamerázás ne lenne benne... A táncos jelenetek viszont egyszerűen eszméletlenek. Mindenképpen moziban nézzétek, ha van módotok rá, zavaró tényezőktől mentesen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon szeretem mind a 4 X-Men filmet. Rajongó nem vagyok de a hangulatúk nagyon jó. Várom az újat is.

 

A Battle: Los Angelesből meg nem merek több részt nézni mert nem marad semmi a moziba. Nagyon remélem minimum 2 órás lesz és a karakterek felvezetése megtörténik 10 percben, majd jön a csata.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.