Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Vagy tényleg full angol kell nézni, de azt hiszem, itt közülünk kevesen vannak, akik vagy felirat nélkül, vagy angol felirattal néznek meg filmeket, néha sorozatepizódokat, mert úgy az igazi, akkor aztán tuti nem zavar be semmi magyarítás (kivéve, bár akkor meg magadban magyarítod). Tegyék fel a kezeiket. Az enyém fenn van. :)

Az enyém nincs :P A néha még messze van ettől :) Sajnos szókincsen, meg az angol dumák (vagy szleng) terén sokat kellene javítanom ahhoz, hogy mindig bevállaljam legalább az angol feliratot.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Majd ha gyűn szinkronnal :P

Eh... :)

 

Már tegnap este megvolt. ;) Én Avatarozok ma, aztán nyakon öntöm egy kis TCW -vel. :D

Tegnap este a Battle: New York kötött le :D

 

Az enyém nincs :P A néha még messze van ettől :) Sajnos szókincsen, meg az angol dumák (vagy szleng) terén sokat kellene javítanom ahhoz, hogy mindig bevállaljam legalább az angol feliratot.

A szlengek és akcentusok tényleg kiborítóak, amíg hozzá nem szokik az ember. Bár néha még azután is. Mondjuk filmek közül még én is csak akkor nézek így, ha már kívülről fújom a szöveget. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amúgy nekem tetszett a B:LA szinkronja, nem igazán vettem észre a katonai rangcseréket, a többi meg szerintem stimmelt.

 

Nekem sem volt vele bajom. Bár néha törzsőrmester volt, néha meg őrmester. Ezt a filmet felirattal nézni nem lett volna jó.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én megnéztem most az R5öt és eszméletlenül durva volt. Rég nem láttam ilyen jó kis idegesen akciófilmet. Az összes több elbújhat a seggében. Látvány, zene, és történet is nagyon adja. Remek karakterek és drámai rész is nagyon jól volt adagolva. Bár én azt hittem

a végén azért meghal még valaki, esetleg a főszereplő, de így nekem mondjuk jobban tetszett, az amerikai módi! :)

 

Vissza! SOHA!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem kicsit felemás érzéseim vannak, mert olvasva a Felismerést, abban úgy írják le a háborút, hogy az csak igen kis területen, "kevés" áldozattal járó ütközetek voltak. Nekem nem lenne bajom azzal ha a játékot dolgoznák fel. :) Az azért jóval nagyobb volumenű.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem kicsit felemás érzéseim vannak, mert olvasva a Felismerést, abban úgy írják le a háborút, hogy az csak igen kis területen, "kevés" áldozattal járó ütközetek voltak. Nekem nem lenne bajom azzal ha a játékot dolgoznák fel. :) Az azért jóval nagyobb volumenű.

A Felismerésben épp csak megemlítik a háború kezdetét, nagyjából egy fejezetben, az se maga a háború volt, hanem arról volt szó, hogy van valami konfliktus a Shanxinál. Szóval nem tudom, hogy abból mit tudtál levenni, anno a második világháború kezdete sem tűnt világméretűnek. :D Olvasd el a most futó Evolution képregényt. Bár abba meg csak a háború vége van, de abból már lejön, hogy nem egy kis pár áldozattal járó összetűzés volt. Shanxi romokban van, a lakosság nagyját kiirtották, ellenállók - élükön a későbbi Rejtőző Fickóval - harcolnak, a hadsereg - ahogy az Ashley szavaiból kiderül az egyben - már feladták, tehát már csak az az ütközet is elég táptalaj lenne egy filmnek. De ha a játék enciklopédiájában utána olvasol, abból is kiderül, hogy legalább két baromi nagy űrcsata is volt. És ha még a Mass Effect első részéhez kapcsolt Pinnacle Stationt is hozzá csapjuk, végképp tiszta: nem csak csúnya szavakat vágtak ott egymás fejéhez. :)

Na meg, ha egy pár órás Los Angelesi összetűzésből képesek voltak két órás filmet csinálni, akkor nehogy már egy három hónapos háborúból ne tudnának.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem úgy rémlik, hogy alig tartott egy hónapig; amint elkezdődött szinte egyből véget is ért. Persze ha jó sztorit körékanyarítanak akkor tuti jó lesz. Anno én is támogattam ezt az ötletet. :) Csak valahogy a Felismerésben "elsiklottak" fölötte pár szóval.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem úgy rémlik, hogy alig tartott egy hónapig; amint elkezdődött szinte egyből véget is ért. Persze ha jó sztorit körékanyarítanak akkor tuti jó lesz. Anno én is támogattam ezt az ötletet. :) Csak valahogy a Felismerésben "elsiklottak" fölötte pár szóval.

Három hónapig tartott. Bár az galaktikus viszonylatban nem hosszú, pláne, ha azt veszem, hogy a Kaszások ellen már évmilliók óta harcol szegény Tejút népe. :)

És ha azt veszem, hogy részt vett benne Williams nagyapja, Anderson, Saren és a testvére, és a Rejtőző Fickó is, és még a Kaszások is érintettek, már számíthatunk rá, hogy a sztori nem csak lövöldözésből fog állni (még ha az Evolution képregényt ki is hagyják, bár az csak a háború végén kapcsolódik be, csak az első füzet játszódik akkor). Plusz még simán bele lehetne venni a Charon relé megtalálását is. Van benne lehetőség, bőven.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

"A Warner stúdió szerezte meg Eli Anderson francia író fiataloknak szóló fantasy regénysorozatának a megfilmesítési jogait. David Heyman produceri felügyelete alatt formálódik a projekt, aki hasonló minőségben vette ki a részét a Harry Potter franchise-ból. A varázslótanonc kalandjai idén véget érnek, dagadhat a fejesek keble, hiszen más stúdiók hiába erőlködtek, eleddig, nem sikerül hasonló sikeres fantasy franchise-t kiizzadni. Viszont valamivel jó lenne pótolni a Potter filmeket, a The Adventures of Oscar Pill-ben látták meg a lehetőséget.

 

Anderson ötrészes regénysorozata egy tini srácot, Oscar Pillt állítja a cselekmény középpontjába, aki teljesen normális életet élt, míg egy szép nap rájön arra, hogy képes más élőlények és emberek testébe belépni és a Médiciusok rendjének az egyik tagja. Az öt könyv öt világot mutat be, Pillnek mindegyikben győzedelmeskednie kell a Pathologusok felett. Minden egyes világban meg kell szeretnie egy trófeát, hogy továbbléphessen a következő helyre. Édesapja is a Médiciusokhoz tartozott, aki azonban rejtélyes körülmények között elhunyt. Hősünk lassan, de biztosan közelebb kerül az eset megoldásához."

 

Kár, hogy ilyenekben gondolkodnak megint. Remélem a Trónok Harca sikere és a Hobbit sikere más irányba tereli őket majd.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.