Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Gondolom már meg is rendelted Blue-Ray-en. :D

 

Én igen....vagyis volna, ha lehetne már rendelni. :roll:

 

Amúgy oldie minek rendelte volna BD-n amikor nincs is neki rendszere? :)

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Áh, elmegy a zsé farhátra :D

Hát de jól élsz, te! :D Más nyugdíjasok kutyakaját esznek, te meg itt habzsi-dőzsizel a farháttal? :D

 

Más: A csúcshatást vagy a Méh-t ismeri/látta valaki? Pár haverral mennénk moziba és ez a 2 jött számításba :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Látta valaki a Kocka sci-fi filmeket? Milyenek? Miről szólnak?

Az első nagyon jó, nekem még a másik kettő is tetszett, de azokat sokan lehúzzák.

Probléma megoldásról szól. Ki kell jutniuk a Kockából ami egy háromdimenziós labirintus és gyilkos csapdákkal van tele.

Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az első Kocka nekem is tetszett, azon kívül meg csak a Hiperkockát láttam. Az nem volt túl jó.

Egy unalmas délutánon nézd meg a Kocka Zérót, pár dolog kiderül a Kockáról. Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyik legjobban várt filmmé lépett elő ez a Majmok Bolygója. Az eredeti filmeket is szerettem régebben, nem semmi nyomasztó hangulatuk volt.

 

Mondjuk azt nem tudom hogy honnan lett annyi génmódosított majom, hogy leigázzák a földet. Amerikából meg repülővel mentek a többi kontinensre át?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mondjuk azt nem tudom hogy honnan lett annyi génmódosított majom, hogy leigázzák a földet. Amerikából meg repülővel mentek a többi kontinensre át?

Ment a hívás Virgilnek ( X-tervezet) :D

 

Szerintem meg már baromság ennyi feldolgozás. Az eredeti volt a legjobb.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem meg már baromság ennyi feldolgozás. Az eredeti volt a legjobb.

Egyik sem volt jó. Az egész Majmok bolygója hercehurcában a szabadságszobros jelenet, ami jó.

Az meg különösen nevetséges, hogy már a trükkcéggel reklámoznak egy filmet. :roll: Legközelebb mi lesz? Új film Mr. Koffee-tól, az Űrgolyhók kávéelosztójától...?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyik sem volt jó. Az egész Majmok bolygója hercehurcában a szabadságszobros jelenet, ami jó.

Szerinted. :)

 

Az meg különösen nevetséges, hogy már a trükkcéggel reklámoznak egy filmet. :roll: Legközelebb mi lesz? Új film Mr. Koffee-tól, az Űrgolyhók kávéelosztójától...?

Egy látványfilmet, amit a látvánnyal lehet eladni, miért ne lehetne a trükkcéggel reklámozni? Arra mennek rá hogy igen, ha beülsz moziba akkor újra átéled az Avatar varázsát. Teljesen korrekt.

 

Még mindig milliószor jobb mint a Thornak a "A Vasembert készítő stúdiótól" szövege.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy látványfilmet, amit a látvánnyal lehet eladni, miért ne lehetne a trükkcéggel reklámozni? Arra mennek rá hogy igen, ha beülsz moziba akkor újra átéled az Avatar varázsát. Teljesen korrekt.

Mert ne egy céggel adják már el nekem. Nevetséges, hogy már nem tudnak mit kitalálni. A trükkcég semmivel sem jelent többet, mint a díszletépítő cég, vagy a számítógépes hálózatokért felelős cég, vagy a logisztikáért felelő cég. Persze, ha noname senkiket ültetnek be olyan piszlicsáré posztokra, mint rendező, főszereplő, de még a forgatókönyvíró helyére is, (sőt, a producerére is), akkor nem csoda, hogy már csak a trükkcég marad. Ami viszont egyvalamit jelent: még egy sz*r Majmok bolygója.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mindenkinek erősen ajánlom az "Unknown"-t azaz az Ismeretlen férfit, minden megvan benne, ami kell. Liam Neeson, akció, jó történet, Bridget von Hammersmark. :D

 

Eddig az év legjobb filmje nálam.

Már lent van a gépemen, a hétvégén megnézem. Nálam az első a legcsábítóbb pont, de a jó történet is számít :) Majd megírom, hogy tetszett :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mert ne egy céggel adják már el nekem. Nevetséges, hogy már nem tudnak mit kitalálni. A trükkcég semmivel sem jelent többet, mint a díszletépítő cég, vagy a számítógépes hálózatokért felelős cég, vagy a logisztikáért felelő cég. Persze, ha noname senkiket ültetnek be olyan piszlicsáré posztokra, mint rendező, főszereplő, de még a forgatókönyvíró helyére is, (sőt, a producerére is), akkor nem csoda, hogy már csak a trükkcég marad. Ami viszont egyvalamit jelent: még egy sz*r Majmok bolygója.

A noname Oscar-jelölt James Franco? Az biztos. :D

 

De, teljesen más a kettő. Teljesen. Mert a trükkcég biztosítja a látványvilágot, ami egy látványfilmnél elsődleges szempont. Az Avatart se épp az istencsászár logisztikai cég adta el, hanem a trükkcég, a Weta (és még pár). Anélkül semmit se ért volna.

A Weta neve garanciát ad a minőségre, úgy mint ha meglátod valamelyik rendezőnek a nevét és azt mondod; ezt meg kell néznem, hiszen eddig se csalódtam xy-ban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem a lejátszó aggaszt Frenkie, hanem a képmegjelenítő. Anélkül meg semmit se ér az egész.

 

Akkor potom 150 rongyért veszel egy tv-t. :D

 

 

Mindenkinek erősen ajánlom az "Unknown"-t azaz az Ismeretlen férfit, minden megvan benne, ami kell. Liam Neeson, akció, jó történet, Bridget von Hammersmark. :D

 

Eddig az év legjobb filmje nálam.

 

Remélem Taken szintü azaz Neeson senkinek sem bocsát meg. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.