Ugrás a kommentre

A Rebels animációs sorozat


gunji

Ajánlott hozzászólás

Egyben megnézve a részeket zseniális! Teljesen új dimenzió lesz ez a sorozat. Így látszik a legjobban. Egyszerűen élvezni kell és kész. Rá kell állni a ritmusára.

 

Ja, hogy egyesek már Rebels-marathon-t tartanak?! Nem is rossz ötlet!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Viszont pont azért, mert most lineáris a sztori elvárnám, hogy az utolsó 1-2 rész nagyon üssön. Valami olyan eseményre számítok, ami az egész sorozatot új irányba löki.

Szintén zenész. Titkon remélem, hogy ez a valami Ahsoka Tano lesz. :clap2:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tyűűűű basszus! A mellett, hogy nagyon tetszik a sorozat már a kezdetektől, és anno, még az előkészületi fázisban sem tápláltam vele szemben ellenszenvet, csak most gondoltam bele a néhány utóbbi hsz-t olvasva, hogy iszonyú potenciál rejlik benne! (Ahsoka, Darth Vader, stb...) Az eddigi részek mind azt mutatták, hogy a készítők nagyon is értik a dolgukat és tudják hova tartanak. Bravó és így tovább! Az Ahsokás felvetésben pedig én is erőteljesen bizakodom!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Épp a minap beszélgettem egy barátommal arról, hogy nagyobb drámai fordulat nem is kéne a Rebelsen belül, mint hogy Ahsoka feltűnik és végül Vader végez vele. Ez egyfajta próbája is lehetne Vadernek, hogy bizonyítsa az Uralkodónak(és magának) hogy benne már semmi jó nem maradt és hát Ahsoka sorsát is le kell zárni valamikor, miért ne történhetne meg ebben a sorozatban?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, ha a TCW-ből is ennyit kihoztak és ennyivel tovább mélyítette az SW univerzumot a Rebels ezt még inkább megteheti, hiszen itt a főbb karakterek közül még a gonoszokat tekintve is, nincs olyan akinek ismernénk a sorsát, ilyen téren majdhogynem teljes alkotói szabadsággal dolgozhatnak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem új.

 

Más: a Spark of Rebellion bővített változata nem elérhető egyben?

 

Én is azt keresem....viszont jó hír, hogy felkerült az 5. rész 1080p-ben!

 

https://www.adrive.com/public/rk5Fxv/millenniumfalcon.Rebels.S01E05.1080p.WEBRip.AAC2.0.H.264.mkv

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.