Ugrás a kommentre

A Rebels animációs sorozat


gunji

Ajánlott hozzászólás

Freddie Prince Jr. aki sokat szokott streamelni a Twitch-en legutóbb az egyik stream alatt elmondta hogy Ahsoka fizikailag él és ő már tudja mi lesz a következő fejezet az életében.

Relative' nem meglepetés, hogy él. Azzal meg nem sokra megyünk, hogy Ő tudja..

De azért köszi az infót.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A legközelebbi epizódban ha lesz Obi-Wan Kenobi-Darth Maul fénykard párbaj, akkor a Látnokok (Visionaries) képregény Régi sebek története lesz valamilyen formában feldolgozva. Valószínűleg, akkor létrejön az Ezra-Luke találkozó is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A legközelebbi epizódban ha lesz Obi-Wan Kenobi-Darth Maul fénykard párbaj, akkor a Látnokok (Visionaries) képregény Régi sebek története lesz valamilyen formában feldolgozva. Valószínűleg, akkor létrejön az Ezra-Luke találkozó is.

 

Abból vették - de kb. egy az egyben - Maul The Clone Wars-os első, droidlábas kinézetét (nem a póklábasat), amiben a s04e22-ben és az s05e01-ben nyomult.

 

De ez biztos, hogy annak a képregénynek a feldolgozása lesz?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rogue One képes enciklopédia tartalmaz néhány spoilert a félévad premierről.

 

 

 

In the page for Saw Gerrera it says in 2 BBY he led a mission to investigate Geonosis (which is the current year season 3 is set in), it seems Saw's team is the one the rebels are sent after. So it appears Saw is coming to rebels very soon!

 

Szerk.: http://i.imgur.com/jKO5jWz.jpg

 

És lehet hogy látni fogjuk mitől sérült ennyire. :D

 

 

Szerkesztve: - Fulcrum
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rogue One képes enciklopédia tartalmaz néhány spoilert a félévad premierről.

 

 

 

In the page for Saw Gerrera it says in 2 BBY he led a mission to investigate Geonosis (which is the current year season 3 is set in), it seems Saw's team is the one the rebels are sent after. So it appears Saw is coming to rebels very soon!

 

Szerk.: http://i.imgur.com/jKO5jWz.jpg

 

És lehet hogy látni fogjuk mitől sérült ennyire. :D

 

 

Helyes. Így kell ezt!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Jyn YE 22-ben született (7 éves volt a nyitójelentekor). Az kiderült a filmből, hogy 16 évasen hagyta magára Saw, azaz YE 6 körül. A Rebels aktuális évadja YE 2-ben játszódik, ergo Jyn akkorra már kb. 4 éve nem tagja Saw csapatának. Jó lenne, ha bekerülne, de az ellent mondana a filmnek :/

 

Szerk.: Amúgy már a film elején lévő kis képernyős beszélgetéskor is elég viharvertnek tűnt, úgyhogy nem hiszem, hogy a sérülései nagy részét most fogja elszenvedni

 

Szerkesztve: - Nabopolasszar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Jyn YE 22-ben született (7 éves volt a nyitójelentekor). Az kiderült a filmből, hogy 16 évasen hagyta magára Saw, azaz YE 6 körül. A Rebels aktuális évadja YE 2-ben játszódik, ergo Jyn akkorra már kb. 4 éve nem tagja Saw csapatának. Jó lenne, ha bekerülne, de az ellent mondana a filmnek :/

 

Szerk.: Amúgy már a film elején lévő kis képernyős beszélgetéskor is elég viharvertnek tűnt, úgyhogy nem hiszem, hogy a sérülései nagy részét most fogja elszenvedni

 

Értem, köszi. Bevallom nem számolgattam.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szolgálati közlemény:

Ma a Lázadók helyett az Austin & Ally ment, és holnapra sincs a disney műsorán... :(

Köszi az infót. Akkor nálunk később kezdték, de legalább előbb hagyták abba. :(

Akkor idén így mentünk szünetre.

Al!

Köszi az egész éves munkádat. Boldog karácsonyt! Majd az új évben találkozunk!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem egyáltalán nem szimpi annak a manusznak a sorozatbeli kinézete.

Nekem is kicsit fura.

 

 

TCW-s alakjára hasonlít inkább. Ami még érdekes az a zöld szem. TCW-ban világos kékes-zöld volt Rogue One-ban barna itt meg zöld. Lehet hogy erre is kapunk valami magyarázatot.

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem egyáltalán nem szimpi annak a manusznak a sorozatbeli kinézete.

Szerintem nem volt egyszerű megtalálni a középutat a karakter két eddigi megjelenése közt, plusz ráhúzni a Rebels-stílust. Nekem például bejön.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.