Ugrás a kommentre

A Rebels animációs sorozat


gunji

Ajánlott hozzászólás

Csak én sejtem, hogy a Birodalmiak átprogramozták Chopper-t ?

Mivel ezt konkrétan az epizódleírásban is említik, szerintem nem te vagy az egyetlen ;)

 

 

Kanan úgy tűnik a következő részben se szerepel. :hmm:

Viszont a mid season trailerből úgy tűnik, hogy csak Ezra és Chopper mennek a Tatooine-ra egy A-szárnyúval. Hacsak Kanan nem előzte meg őket oda (amire eddig semmi utalás), akkor abban a részben megintcsak max háttérszereplő lehet a látássérült jedi

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vindi nem úgy néz ki mint egy snassz ember. Nekem itt inkább az összhatás fura. Túl hétköznapi. :)

Igen ez, igaz, Vindi egész fizimiskája elterelte a figyelmet a John Lennon szemüvegről!

De nem von le a találatod értékéből Lok, mert szemüveget kértem, és te találtál egyet! ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ok, ok. Hordanak mások is szemüveget, de nem ilyen hétköznapinak látszót. Ez túl olyan, a "sarki Ofotért-ban is kapható" típus.

Talán az van hogy a Rebels-be bevezették a Star Wars-os Ofotértet. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak hogy fokozzam az így sem kicsi várakozást "Twin Suns" epizódig. Tracy Cannobbio a Lucasfilm újságírója az alábbit írta ki a twittere.

 

"I know it's over a week away, but #StarWarsRebels ep "Twin Suns" is one of the most incredible pieces of storytelling in the saga. Period."

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vajon az egész sw-re hatással lesz?

Azt kell mondjam, ha végre megdöglik Maul akkor igen! :yeah:

 

Még a szemüveg témára visszatérve: Maz is hordott jó nagy szódásszifon lencséket.

Ő eszembe jutott, de messze nm volt szokványos az okuláréja.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem túl meglepőhír az idei Celebration-n is ott lesz Dave Filoni ahol beszélni fog a 4.évadról (valószínűleg egy trailert is kapunk), és a lesz a végén Q&A is.

http://www.starwarscelebration.com/en/News-And-Media/Breaking-News/Dave-Filoni-brings-the-Rebellion-to-Celebration-Orlando/

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem van egy olyan érzésem, hogy a 4. évad már konkrétan a Lázadók Szövetségével fog foglalkozni. Megvan Bail Organa és Mon Mothma, a két alapító, a flotta is összeállt és képbe került a Dantooine, szóval minden készen áll arra, hogy a Szövetség A Köztársaság Visszaállításáért hivatalosan is megalakuljon. Az évad végén meg áttelepülhetnének a Yavin IV-re, és ez lehetne is a zárása a sorozatnak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért kíváncsi leszek az ősellenségek párbajára, pláne, hogy az egyik egy berozsdásodott vénember, a másik meg egy rozsdás félember. :)

 

- Régóta várok rád, Maul. Most végre találkozunk. Ezzel bezárul a kör. Két darabban hagytalak ott, és most én vagyok jobban egyben.

- Csak testben lehetsz egyben, Kenobi.

- Elhagyott az erőd, Nagyúr.

- Nem győzhetsz, Kenobi. Ha most halálra sújtasz, több darabban térek vissza, semmint azt el tudnád képzelni.

- Vesztedre jöttél utánam.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem Obi-wanhoz (Benhez) adhat hozzá olyan pluszt, amitől még jobb érzéssel nézzük majd az EpIV-et. :)

Gondolom, főleg ha Maul esetleg kilátásba helyezi, hogy szétnéz a Lars farmon.

Így tényleg értelmet kaphat a "mellette maradok és vigyázok rá".

 

Azért kíváncsi leszek az ősellenségek párbajára, pláne, hogy az egyik egy berozsdásodott vénember, a másik meg egy rozsdás félember. :)

 

- Régóta várok rád, Maul. Most végre találkozunk. Ezzel bezárul a kör. Két darabban hagytalak ott, és most én vagyok jobban egyben.

- Csak testben lehetsz egyben, Kenobi.

- Elhagyott az erőd, Nagyúr.

- Nem győzhetsz, Kenobi. Ha most halálra sújtasz, több darabban térek vissza, semmint azt el tudnád képzelni.

- Vesztedre jöttél utánam.

Ez szép volt! :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem van egy olyan érzésem, hogy a 4. évad már konkrétan a Lázadók Szövetségével fog foglalkozni. Megvan Bail Organa és Mon Mothma, a két alapító, a flotta is összeállt és képbe került a Dantooine, szóval minden készen áll arra, hogy a Szövetség A Köztársaság Visszaállításáért hivatalosan is megalakuljon. Az évad végén meg áttelepülhetnének a Yavin IV-re, és ez lehetne is a zárása a sorozatnak.

Hasonlóan vélekedek én is. Annyival kiegészítve hogy az inkvizítor dologra kell még egy lezárás, ami majd jönni is fog a készítők szerint, illetve én örülnék ha Ahsoka-ról is kapnánk valami infót hogy mi van vele vagy hogy mi történt. Freddie Prinze Jr. mondta hogy egy nap egy bizonyos szemszögből megtudjuk, remélem ez a Rebels-ben lesz.

Szerkesztve: - Fulcrum
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, az inkvizítorok kérdését még intézzék el a Rebelsben, ugyanakkor szerintem Ahsoka helyzete már nem ebben a sorozatban lesz tisztázva. Az ő szála a Rebels-ep6 vonalra el lett varrva annak tekintetében, hogy senki sem tudja, hogy még él. Így ő már nem mond ellent annak, hogy Luke az utolsó Jedi (bár nagyon nyomatták, hogy Ahsoka már nem Jedi, de tegye fel bárki a kezét, aki ezt bevette :) ).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, az inkvizítorok kérdését még intézzék el a Rebelsben, ugyanakkor szerintem Ahsoka helyzete már nem ebben a sorozatban lesz tisztázva. Az ő szála a Rebels-ep6 vonalra el lett varrva annak tekintetében, hogy senki sem tudja, hogy még él. Így ő már nem mond ellent annak, hogy Luke az utolsó Jedi (bár nagyon nyomatták, hogy Ahsoka már nem Jedi, de tegye fel bárki a kezét, aki ezt bevette :) ).

Hány éves lenne Ahsoka az ep 6 utáni időkben?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.