Ugrás a kommentre

A Rebels animációs sorozat


gunji

Ajánlott hozzászólás

Innen emeltem le ezt:

 

 

Annyit azért, hogy ha valaki nem ért angolul, az ne nézze meg felirat nélkül, mert itt a lényeg a szövegeken van.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Klisé, de a google a barátod, ha beírod, hogy rebels x. évad(season), y. rész (epidode) kidob egy rakat helyet ahol online lehet nézni, Rajmesz a KissCartoon-osat szokta belinkelni a'sszem az ez :

 

http://kisscartoon.m...ode-16?id=68805

Szerkesztve: - Darth Cupsy
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Klisé, de a google a barátod, ha beírod, hogy rebels x. évad(season), y. rész (epidode) kidob egy rakat helyet ahol online lehet nézni, Rajmesz a KissCartoon-osat szokta belinkelni a'sszem az ez :

 

http://kisscartoon.m...ode-16?id=68805

Köszönöm. Munka közben és tabletről nem annyira barátom semmi, így külön öröm egy direkt link!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

 

Jövőhéten lesz Vader vs Ahsoka. Remélem nem ez lesz Ahsoka utolsó párbaja.

 

 

 

Jövőhéten szerintem még csak a látomás lesz. A párbajra (ami szvsz Ahsoka halálával végződik) az utolsó részben számítok. Bár jó lenne, ha meglepnének.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Jövőhéten szerintem még csak a látomás lesz. A párbajra (ami szvsz Ahsoka halálával végződik) az utolsó részben számítok. Bár jó lenne, ha meglepnének.

 

 

Valóban nem ugyan az a helyszín. Viszont a kettőjük interakciójuk így is nagyon izgalmas lesz a testőrökről nem beszélve.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ennyi minden hogy fog 22 percbe beleférni?

 

Ahsoka látomása, Ezra látomása, Inkvik vs Kanen&Ezra, Kanen vs Jedi-templom őr. De a trailer alapján az Őrök rátámadnak az Inkvikre. Lehet ez is benne lesz. Ha az Inkvikre rátámadnak az Őrök (vagy fordítva) akkor az az Őr miért támad rá Kanenra (vagy fordítva)?

De minden esetre imádni fogom ezt a részt, mert tele lesz párbajjal. :D (Legalábbis minden jel erre utal :D)

Szerintem Vader a rész legvégére fog becameozni. Az uccsó részben meg hozza magával a 3. inkvit az 5. Fivér aggódó szavaira, hogy a Jediknek nő az erejük

 

Szerkesztve: - Rajmesz
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Leirások az elkövetkező részekhez..jól hangzanak.

 

 

 

 

"Shroud of Darkness": Kanan, Ezra and Ahsoka return to the Jedi Temple on Lothal, seeking answers from Yoda about the Inquisitors’ ability to continually track the rebels.… (Air date: March 3rd)

 

"The Forgotten Droid": When Chopper gets left behind at an Imperial outpost, he forms an unlikely friendship with an Imperial droid, and discovers a base location for the rebels.… (Air date: March 16th)

 

"The Mystery of Chopper Base": Kanan, Ezra and Ahsoka prepare to depart to unravel Vader’s secret, while the rebels find a way to fend off the predatory creatures that occupy the planet.… (Air date: March 23rd)

 

"Twilight of the Apprentice Pt I & II": After gaining information about the Sith, Kanan, Ezra and Ahsoka battle the Inquisitors with the help of a new ally, but are overmatched when Vader arrives.… (Air Date: March 30th)

 

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Leirások az elkövetkező részekhez..jól hangzanak.

 

 

 

"Twilight of the Apprentice Pt I & II": After gaining information about the Sith, Kanan, Ezra and Ahsoka battle the Inquisitors with the help of a new ally, but are overmatched when Vader arrives.… (Air Date: March 30th)

 

 

 

 

 

ha jól értem egy új szövetséges segítségével - aki Darth Maul lesz sztem - és akkor a lázadókkal lesz ami igazából várható volt.

 

 

Szerkesztve: - Fulcrum
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Leirások az elkövetkező részekhez..jól hangzanak.

 

 

 

 

 

"Twilight of the Apprentice Pt I & II": After gaining information about the Sith, Kanan, Ezra and Ahsoka battle the Inquisitors with the help of a new ally, but are overmatched when Vader arrives.… (Air Date: March 30th)

 

 

 

 

 

 

 

ha jól értem egy új szövetséges segítségével - aki Darth Maul lesz sztem - és akkor a lázadókkal lesz ami igazából várható volt.

 

 

 

Szerintem az nem

Maul lesz, hanem a Jedi-templom Őrök

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.