Ugrás a kommentre

A Rebels animációs sorozat


gunji

Ajánlott hozzászólás

Szerintem erre már a legtöbbünk gondolt (én is), csak Filoni szavai, miszerint

le fogják zárni Ahsoka történetét a 2. évad végén kétségbeejt mindenkit, így folyton Ahsokara gondolunk.

 

Lehet, hogy a kettő megy egyben is. ;)

 

Leginkább a videó gondolkodtatott el, ahol Maul sétabottal totyog a sith templomban. Illik rá a cím, hogy biz ez lett a sith tanítvány sorsának alkonya..

Nagyon Érdekel, hogy mit tett Maullal Sidious, ha már tervei voltak. És nagyon érdekel hogy áll most Maul ehhez az egészhez, hisz ahogy a videóból is kiderül már nem rajong a sithekért sem. És az is érdekel, hogy ha megsérülne, vagy meghalna Maul, távozna-e a zöld köd belőle, mert szerintem úgy lenne logikus!

 

 

Plusz Vader is így hívta az évadnyitóban. Bár én sem innék előre a medve bőrére, igazából senki sincs biztonságban.

De; Vader! :evil:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Arra már én is gondoltam, hogy Ahsoka ÉS Ezra alkonya egyaránt bekövetkezhet a fináléban

(Maul szerintem régóta nem "tanítvány"),

de ebben az esetben nem lenne értelmesebb az "Apprentices" cím?

Azt továbbra is úgy gondolom, hogy Ahsoka számára sajnos csak egyetlen lezárásnak van értelme, míg a Ghost csapatot aligha bontják komolyabban meg, ha évad(ok?) vannak még hátra a sorozatból.

 

Egyébként itt egy rajz Filoni FB oldaláról. A háttérrel nem készült el, de tippelhetünk, melyik bolygóra látogat el a togruta a fináléban.

 

ahsoka_www.kepfeltoltes.hu_.png

Szerkesztve: - Darth Sky
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amúgy Filoni az elmúlt 4-5 napban minden nap megosztott valami ahsokásat. Szerintem nem véletlenül:

 

ez egyfajta búcsúzás a karaktertől szerintem...

 

Szerkesztve: - Yoda József
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tulajdonképpen ez a cím tényleg utalhat minden lényeges szereplőre.

Ezra: Kanan tanítványa

Kanan: bár nemrég Jedivé ütötte az Erő, ő is tanítvány volt még nem oly régen, hiszen senki sem ütötte Jedivé - az meg elméleti síkon vitatható, hogy ettől mennyire lett Jedi, nem biztos, de míg én azt mondom, hogy száz százalékosan, addig pb lehet ezzel már vitába szállna (ha jól rémlik, írta is, hogy számára ettől Kanan "besorolás" nem változott). :)

Ahsoka: na, ő aztán pláne nem Jedi lovag. Tanítványként hagyta ott Anakint, és bár most a Rebels Jedijei között ő a mester, mégis csak tanítvány. És hát na, Vaderrel, korábbi mesterével fut össze.

Vader: ezt nem kell ragozni, a Sith-duóból ő a tanítvány.

 

Maul: ezt sem kell ragozni. Bár szerintem is a visszatérése óta ő is Sith mester, attól még igaz, hogy szigorúan véve ő a tanítvány, hiszen korábbi mestere még él.

 

Inkvizítorok: na, hát ők meg aztán pláne tanítványok, mindegyike Vader kis ölebe, akiket ő tanított ki.

Szóval ez a rész egy gigantikus tanítványok klubgyűlése lesz. Könnyen lehet, hogy a cím csak egyikükre vonatkozik, de az is lehet, hogy valamilyen szinten sokukra vagy mindegyikükre.

 

Remélem, nem volt még, de nekem csak most tűnt fel, hogy a DiM szavazat alatt C-3PO kommentjének Ahsokára vonatkozó része imigyen zárul: "I hear, this is to be an especially important week for her. I wonder why?" (Úgy hallom, ez számára különösen fontos hét. Csak tudnám, miért?)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már délelőtt fent szokott.

Kisscartoon-on csak délután. Vagy tudsz másik oldalt konkrétan, ahol korábban fent van HD-ban?

Így is jól járunk, ennkóron csak péntek délután-este szokott fent lenni :D.

De mondjuk amúgy mindegy, úgyis csak suli után tudom megnézni otthon. AutoCAD órán megtudnám, de mivel 44 perces így pont nem férne bele. :cry::cry: :cry:

Pedig tavaly AutoCADen néztem meg. (Jó akkor csak 22 perces volt a finálé. Pedig most is tarthattam volna magam a szokáshoz, hogy AutoCAD-en nézem a finálékat :D)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kanan: bár nemrég Jedivé ütötte az Erő, ő is tanítvány volt még nem oly régen, hiszen senki sem ütötte Jedivé - az meg elméleti síkon vitatható, hogy ettől mennyire lett Jedi, nem biztos, de míg én azt mondom, hogy száz százalékosan, addig pb lehet ezzel már vitába szállna (ha jól rémlik, írta is, hogy számára ettől Kanan "besorolás" nem változott). :)

Egyetértek abban, hogy az ominózus látomásban történteknek szimbolikus jelentése van, de ez lehet csak annyi is, hogy Kanan nagy lépést tett a jediségben azzal, hogy megértette Yoda intelmeit, így jobb jedivé és jobb tanítóvá is válhat. Benne lehet akár az is, hogy ezzel tulajdonképpen lovaggá ütötték, de ez azért elég necces. Értem én, hogy Erő, meg Yoda, de azért ez mégiscsak egy látomás, ráadásul már nincs is Jedi Rend, így az abban betöltött rang se ér sokat. Szerintem Obi-Wan erre mondja, hogy egykor jedi lovag volt, ill. talán Ahsoka hozzáállásában is lehet ennek szerepe. Amúgy ha Kanan-nál ezt elfogadjuk, akkor Ahsoka is lehet ennyi erővel lovag, hiszen neki "élőben" félhivatalosan felajánlották anno a lehetőséget, ill. elismerték, hogy érett a szerepkörre.

 

A fináléval kapcsolatban én is várok meglepetést, de szerintem ez nem Ahsoka-t fogja érinteni, sajnos. Én lennék a legboldogabb (bármilyen rosszul is hangzik), ha Kanan vagy akár Ezra sorsa zárulna le végleg, Ahsoka pedig átvenné a helyét a csapatban, de erre elhanyagolhatóan kicsi esélyt látok. Azt szeretném, ha a togruta-nak lenne még egy utolsó nagy dobása, egy komoly hőstette, amivel mindenki számára bizonyíthatja értékét és csak eztán jönne az elkerülhetetlen. Mondjuk elintézhetné az "ügyeletes visszatérőnket" vagy pár inkvizítort. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tényleg pb, most, hogy írod: tuti, hogy pár inkvi fűbe harap, de minimum egy!

Csak a jókért aggódunk itt pedig, vegyük csak számba a résztvevőket:

 

Ahsoka-Kanan-Ezra vs.

Ötöske, Heteske, Vader, Új Inkvi (+Maul)

 

Tötét oldal 4-(5) : 3 Világos oldal

 

Részemről meg is jöttem oda, hogy Maul kivel lesz...

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tényleg pb, most, hogy írod: tuti, hogy pár inkvi fűbe harap, de minimum egy!

Csak a jókért aggódunk itt pedig, vegyük csak számba a résztvevőket:

 

Ahsoka-Kanan-Ezra vs.

Ötöske, Heteske, Vader, Új Inkvi (+Maul)

 

Tötét oldal 4-(5) : 3 Világos oldal

 

Részemről meg is jöttem oda, hogy Maul kivel lesz...

 

Szerintem

Maul Kanenék mellett lesz.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Werebazs előzeteséhez.

 

 

Mi van ha Ezra öli meg Kanan -t?

 

Na persze. :D Mindent, csak ezt ne.

 

Szerintem, és kicsit a teaserekkel megalapozva

 

Ezra inkább a Nővérkét nyírja ki. Utána a Fivérke az új Inkvivel fog bandázni. Vader kinyírja Mault. Jedijeink meg megmenekülnek. (Bár, hogy Ahsoka megmenekül-e, abban csak reménykedem)

Ezrát megkísérti az erő sötét oldala, de végül ellenáll. Bár igen közel jár hozzá, hogy átálljon.

Az a sith holokron Maul-é. Maul holokronja fogja csábítani Ezrát a Sötét Oldalra, nem maga a húsvér gépegypicihússalésvérrel Maul. Maul inkább egy öregemberzabrak, aki megtört és felvilágosult.

Nagyjából ennyi tippem van.

Viszont valamelyik teaserben mintha Talzin hangját lehetett volna hallani egy kicsit torzítva. Igazából nem tudom, hogy állunk Talzinnal, meg halt, vagy sem (a TCW-ben nagyon úgy tűnt) de nála soha nem lehet tudni, úgyhogy akár ő is visszatérhet. De az is lehet, hogy a holokronhoz lesz csak köze.

 

 

Amúgy. Kint sincs a rész még, de már pörög a topic. :D

Szerkesztve: - Rajmesz
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem meg:

 

Ezra átáll, és Maul-lal fog bandázni egy ideig, Kanan megöli az egyik inkvit (nem az újat), Vader megöli Ahsokát.

 

A 3. évadban pedig sor kerül majd egy Kanan vs Ezra párbajra is :P

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó régen jártam már itt elfoglaltságok miatt, de azért olvasgattam a fórumot amikor tudtam, a Rebelsel is le voltam maradva, de múlthéten pótoltam minden részt. Én is hihetetlenül várom az évadzárót, és a neten terjeng egy elmélet egy jelenet kép miatt amit már láttunk, csak nem tudtuk, hogy láttuk

 

 

Az új Inkvizítor mögött Kanan fekszik, hogy ájultan vagy halottan az nagy kérdés, az évad közepi trailerben szerepelt, remélem sikerül a képet beszúrnom

http://i.imgur.com/Fn7Pya1.jpg

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.