Ugrás a kommentre

A Rebels animációs sorozat


gunji

Ajánlott hozzászólás

Milyen film? A sorozat várható volt, hogy olyan ütemben lesz vetítve mint a TCW volt, azaz szeptember közepén már kezdik. De ez a film ez új...

 

SZERK: már látom a hírt a filmről. Az októberi egy órás premiert hozták előre. Nem baj. :D Remélem jön valami előzetes is róla hamarosan.

Igen, a sorozatfelvezető 1 órás dupla részt hozták előrébb "filmként", gondolom, a TCW-s tendenciát követve. Mostanában nem hiszem, hogy érkezne komolyabb előzetes, ahhoz még meglehetősen korai fázisban járunk. :) Több mint fél év van a filmig. Talán nyáron kapunk néhány profibb, mozgóképes anyagot a kész epizódokból (nem tudom, a TCW-nél hogy volt?). Addig be kell érnünk a teaserek, képek és infók szállingózásával.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nyáron már a film lesz így még azelőtt, május környékén várnék egy trailert. A TCW nem jó példa mert ott már 1,5 évvel a bemutató előtt megkaptuk az első trailert. :)

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kettő darab teaser trailer debütál héftőn!

two Rebels teaser trailers that will air on Disney XD on Monday, February 17 during Kickin' It (6:00 p.m. ET) and Lab Rats (6:30 p.m. ET).
Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hoppá! Végre láthatunk valamit a végleges műből! Most ugrik a majom a vízbe. :para:

 

Remélem a teaser idegesítő narrátorát most már hanyagolják.

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak engem zavar, hogy az eddigi szereplők mind emberek (a robotot nem számítva)? Remélem azért lesz más fajból származó főszereplő is.

Akkor figyelmedbe ajánlom Hera Syndulla-t és Zeb Orreliost, akikről már biztos, hogy főszereplők, és nekem így ránézésre nem tűnnek embereknek, plusz ott az umbarai utapaui Inkvizítor is ;)

Szerkesztve: - Nabopolasszar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor figyelmedbe ajánlom Hera Syndulla-t és Zeb Orreliost, akikről már biztos, hogy főszereplők, és nekem így ránézésre nem tűnnek embereknek, plusz ott az umbarai utapaui Inkvizítor is ;)

Nem is hallottam róluk. :pfff: Hol lehet utána olvasni az ilyen pletykáknak?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem is hallottam róluk. :pfff: Hol lehet utána olvasni az ilyen pletykáknak?

Egy LEGO csomagban vannak benne (ezért is csak a LEGO figuráikról vannak képek). Egyébként itt egy (magyar) cikk, ami egyszer már volt belinkelve, de szerintem nem árthat ha még egyszer bekerül

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.