Ugrás a kommentre

A Rebels animációs sorozat


gunji

Ajánlott hozzászólás

Eddig bombasztikusnak ígérkezett a finálé, most már a totális megsemmisülés közeledik. :D Még izgatóbb, hogy milyen évadnyitányhoz fog ez felvezetni.

Szerkesztve: - Merr-Sonn
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

:clap: hűha! Nagyon jó lesz ezek szerint a finálé. A tcw soha nem haladt ilyen gyorsan! Max a 6. évad volt nagyon ütős, de az is csiga volt a Rebels-hez képest! Ha a Rebels tcw "sebességű" lenne, az első évad arról szólt volna, hogy hogyan jön össze a csapat, hogyan ismerik meg egymást és a finálé az lett volna az első évadhoz, hogy Kanen előhalássza a fénykardját, mint ahogy azt a Spark-ban láttuk és az Inkvi csak a 2. évadban lépett volna akcióba. Szerencsénk van, hogy nem tcw "sebességű" a Rebels. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

:o

Egyébként van már előzetes a fináléhoz. :)

 

http://www.youtube.com/watch?v=EQ3AmFGaPWU

Még csak most emészetettem fel az előzetesben látottakat! Hát! Hűha! Nem találok szavakat! Biztos megéri megvárni ezt a hetet. Csak egy ilyem előzetes után kín lesz ez a hét. :D

 

kíváncsi vagyok hogyan kerül Kanenhez Ezra kardja. Remélem csak odaadta neki és Ezrának nem esik baja. Másik, meg ha jól láttam Kanen-nek sikerült az Inkvi kardját szétvágni ráadásul pont akkor, amikor az forgott?

idáig is tudtuk, hogy durva lesz a finálé!

 

Szerkesztve: - Rajmesz
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát az jó lenne, ha 44 perces lenne!

 

Most nem erre céloztam. Állítólag erre nincs esély..

Hanem arra, hogy összecsapott lesz-e, vagy sikerül jól kihasználni a 22 percet?

Bár Rebels tekintetében nincs sok ok az aggodalomra, mert eddig nagyon profik ezen a téren.

Tcw-nál volt pár rész (pl.: Monster) ami nagyon kapkodós volt a végére..

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most nem erre céloztam. Állítólag erre nincs esély..

Hanem arra, hogy összecsapott lesz-e, vagy sikerül jól kihasználni a 22 percet?

Bár Rebels tekintetében nincs sok ok az aggodalomra, mert eddig nagyon profik ezen a téren.

Tcw-nál volt pár rész (pl.: Monster) ami nagyon kapkodós volt a végére..

Tudom, mire céloztál :D biztos lesz benne gyorsaság, de tuti, nem lesz elkapkodva. Én csak örülnék, ha meglepetésnek 44 perces lenne. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Utoljára a TCW bonus contentet vártam ennyire. :yes:

 

A csillagrombolós rész az Ep. IV-et, az űrcsata meg a Ep. VI-ot juttatta eszembe, ha ezt a részt ilyen színvonalon tartják végig, mint ahogy itt az előzetesből lejött, akkor én leteszem a hajamat...

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudom, hogy mi a forrás, de a filmuniverzum cikke szerint nem csak a már kiderült cameo-ra számíthatunk, hanem Fulcrum kilétének felfedésére is..

http://www.filmuniverzum.hu/star-wars-lazadok-kozeleg-az-evadzaras/

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó látni, hogy miylen nagy várakozás előzi meg az évadzárót, utoljára talán csak a Spark of Rebelliont várták ennyire ilyen sokan.

A link alapján az évadzáró egy újabb nagy lépés lehet az ep4 eseményei felé

 

 

legalábbis erre utal Organa és Fulcrum feltűnése is. Vader páncélja amúgy az ep4-es minta alapján készült itt szintén a felső páncél rész fölött van az a szövetes rész két oldalt, jó, hogy ilyen apróságokat is beletesznek. Magát Vadert viszont még szokni kell egyelőre furcsa az ábrázolása.

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A link alapján az évadzáró egy újabb nagy lépés lehet az ep4 eseményei felé

 

 

legalábbis erre utal Organa és Fulcrum feltűnése is. Vader páncélja amúgy az ep4-es minta alapján készült itt szintén a felső páncél rész fölött van az a szövetes rész két oldalt, jó, hogy ilyen apróságokat is beletesznek. Magát Vadert viszont még szokni kell egyelőre furcsa az ábrázolása.

 

 

 

igen! Nagyon fura, meg is akartam már jegyezni, hogy olyan, mint ha "lefogyott" volna, ami így hülyén hangzik, mert hisz a páncéllal együtt nem tud fogyni. :D ez az egyik hátulütője a Rebelsnek. A wukikat is lefogyasztották, de azt meg lehet érteni, mert hát dógoztatták elég rendesen.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

igen! Nagyon fura, meg is akartam már jegyezni, hogy olyan, mint ha "lefogyott" volna, ami így hülyén hangzik, mert hisz a páncéllal együtt nem tud fogyni. :D ez az egyik hátulütője a Rebelsnek. A wukikat is lefogyasztották, de azt meg lehet érteni, mert hát dógoztatták elég rendesen.

 

Nem fogyott le,

csak Ralph McQuarrie látványterveit használták a megalkotásahoz

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most komolyan Szacsvay László lett a hangja, mint a Yoda krónikákban? Na, ettől féltem. :pfff:

 

Kezdek arra véleményre jutni, hogy az időközönkénti hangcserék ellenére a TCW szinkronja messze színvonalasabb volt, mint amilyen most a Rebels-é.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.