Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Egyébként januárban levágattam a hajamat magam kedvéért, és mégis baromi jól esik hogy aki azelőtt hosszú hajjal ismert az most mind szóvá teszi hogy mennyivel jobban áll. Egy kis pozitív megerősítés, minden hátsóság nélkül :P

Ajjaj :lol: beleestem a csapdába

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most sokat idézhetnék, annyian kívántak nekem B.SZ-t (zavarba is hoztatok rendesen :lol: ), köszönöm szépen a jó kívánságokat!

 

Jól telt a szülinapom, főleg, hogy sikerült a rutin vizsgám kocsira, már csak kevés van hátra, aztán lesz ne múlass! :P :P

Szerkesztve: - barnez
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Holnap reggel elutazok unokatestvéreimhez ballagóra. Várhatóan szombat délután érkezek haza.

Tudom, hogy nehéz lesz számotokra az élet nélkülem, de próbáljatok kitartani nem olyan hosszú az a másfél nap :lol:

Sajnos oda még nem érkezett meg az internet nevű találmány, így hát ha lehet ne írjatok sokat, nem akarok majd oldalakat olvasgatni. :P

Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Holnap reggel elutazok unokatestvéreimhez ballagóra. Várhatóan szombat délután érkezek haza.

Tudom, hogy nehéz lesz számotokra az élet nélkülem, de próbáljatok kitartani nem olyan hosszú az a másfél nap :lol:

Sajnos oda még nem érkezett meg az internet nevű találmány, így hát ha lehet ne írjatok sokat, nem akarok majd oldalakat olvasgatni. :P

Nyugalom, épp időben fogsz érkezni, hogy megmentsd a világot... :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nyugi, Phobos, valahogy túlvészeljük felülmúlhatatlan személyed átmeneti hiányát :lol:

 

Krande, kép alapján nagyon jó ez a rövid haj :P És igaz, ami igaz,kell, hogy picit tetsszünk magunknak is, még ha a hozott anyaggal nem is lehet mit tenni :) Erre jó példa, hogy nem akármilyen ruhát veszünk fel :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És igaz, ami igaz,kell, hogy picit tetsszünk magunknak is, még ha a hozott anyaggal nem is lehet mit tenni :lol: Erre jó példa, hogy nem akármilyen ruhát veszünk fel :P

Ugyan, a ruha meg a frizura sokat számít, de a legfontosabb a pozitív kisugárzás. :P Lehet valaki akármilyen csili-vili kívülről (nő és férfi egyaránt), ha a szemébe nézve nem látunk semmit. :D

 

De hogy a kiinduláshoz visszatérjek, a kedvesség fontos dolog, és jó lenne, ha minél több ember alkalmazná, baráttal és idegennel egyaránt. :) Azt mondják, hogy a jó szó semmibe nem kerül, és mégis csodákat tud művelni. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Milyen evolúciós előny származik abból, ha a szomszéd dakota a tőle két méterre álló apaccscsal úgy üvöltözik, mintha legalább az Atlanti-óceán választaná el őket? Ez megy reggel fél hat óta!

 

 

 

Megyek és farba nyilazom őket, elegem van, nem tudok elméllyedni a talajtan örömeiben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szivesen veszek ötleteket a hangerő topítására. Az "átmegyek szépen kérek", már nem működik, mert akkor, hangos nekünk jogunk van és rásszistázásokkal tarkitott hangorkán zúdul a "kedves és drága neveltetésű" rám.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Diszkréten értesítsd a rendőrséget, hogy húsz-húszonöt gárdista gyülekezik a szomszéd előtt. Fél perc és sünosztagosok fognak megjelenni. Innentől no para. Csend lesz és nyugalom.

 

 

Ez járhatónak tűnik! Megmondom, hogy pár baseball ütős skinhead is csatlakozott hozzájuk. Egyébként tavaly a másik szomszéd kihívta rájuk a sündörséget, nem volt sok foganatja. Tíz perccel az elsündörgésük után újra élvezhettük Bódi Gusztáv, Bunyós Pista által nyújtott audioterrort. Lehet, hogy beizzitom a hifit és valami mozgalmi nótát eresztek feléjük.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez járhatónak tűnik! Megmondom, hogy pár baseball ütős skinhead is csatlakozott hozzájuk. Egyébként tavaly a másik szomszéd kihívta rájuk a sündörséget, nem volt sok foganatja. Tíz perccel az elsündörgésük után újra élvezhettük Bódi Gusztáv, Bunyós Pista által nyújtott audioterrort. Lehet, hogy beizzitom a hifit és valami mozgalmi nótát eresztek feléjük.

Dobj be valami Kárpátiát és fordítsd direktbe a hangfalakat az ablak felé. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tegnap ballagás volt. A szomszédban is reggel 6-ig szólt az "Aranyeső", mondanom sem kell, hogy inkább a roma kisebbség (ami a faluban inkább többség) mulatott, de nincs is ezzel semmi baj, én úgy vagyok bele, hogy egy évben 2-szer (kb ennyiszer szokott ilyen lenni) túlélem. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hazaértem, látom nem omlott össze nélkülem a fórum. Ez megnyugtató, így hogy jövő7en 1 7ig kell kibírnotok nélkülem. Látom menni fog :)

 

Amúgy nem volt sok értelme lemenni... sosem szerettem az ilyen össznépi hacacárékat. Minek kell még ilyet rendezni? :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.