Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Dzséjt, te mint profi videóvágó/szerkesztő, milyen programot használsz eme dícső célra? :P Nem venném zokon, ha magyar lenne. :P
Windóz Múvi Mékör? :D Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez a "házimunka és a lányok" dolog úgy néz ki, hogy amíg nem muszáj, addig az ember szívesebben bízza ezt a dolgot az anyukájára, pláne, ha ő nem is nagyon forszírozza az ellenkezőjét. :P Aztán amikor már muszáj (mert messze kerül otthonról, összeköltözik valakivel stb.), akkor kezdi megtanulni valahogy. :P

No pl. ez is egy ok, amiért az ember nem kezd bele, nálam is így volt, bár nálunk a szülői beosztás indította el a folyamatot, aztán jöttek a jó receptek a melóhelyről, meg az olyan hétköznap kaják, ami otthon sose volt :P Hiába, melóhely már csak ilyen, totál kiforgatja az embert addigi magából :D

 

Ez így igaz, ámbár valaki szólhatna a húgomnak, mert ő azzal szokott jönni, hogy " Már megint elb*****d a kaját, túlfűszerezted" :P

Már bocsi, de szerintem a Te húgod nem mérvadó :P Őnagyság meg főzzön, ha nem jó neki a másé.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mostanság már legyűri a torkán a piszok. Másrészről meg rajtam kívül még ő eszi a főztömet. :D

Tudom :P Nézd, ha nem akar éhen halni és főzni sem, akkor kénytelen megszokni, amit más főz :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

No pl. ez is egy ok, amiért az ember nem kezd bele, nálam is így volt, bár nálunk a szülői beosztás indította el a folyamatot, aztán jöttek a jó receptek a melóhelyről, meg az olyan hétköznap kaják, ami otthon sose volt :P Hiába, melóhely már csak ilyen, totál kiforgatja az embert addigi magából :P

Gasztronómiai hatás sok helyről érheti az embert, és érdemes is odafigyelni a jó dolgokra. :P Én pl. éttermi műremeket kreáltam újra meg otthon, és szerintem jobb lett, mint az eredeti. :P

 

 

Boldog szülinapot, kolmilan! :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Miután beállítottad, a "Nyomtatási kép"-ben lapozgatva látod az eredményt. :D

Ó, hogy az a ... tényleg, de izé vagyok :D

 

Beadtam a szakdolgozatot. Agyam kipreparálódva, de működőképesnek tűnik

Akkor jöhet egy kis pihi? :D Gratula, hogy végzel, remélem, remek doki válik belőled :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.