Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Az én képeim. Beszámoló holnapra várható.

Krande és a 400 éves bükk

IM007044.JPG

Kompromittáló felvétel.

IM007053.JPG

Életunt napközisek öngyilkosönképző kisköre avagy moslyogni tilos

IM007054.JPG

Bogárhátú

IM007061.JPG

Táj

IM007069.JPG

Szártalan kankalin, szigorúan védett.

IM007080.JPG

Metálkék hangya királynő

IM007098.JPG

Szerkesztve: - orki
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Persze, tolerancia, okés.......de anno a lábbal pedálozós Moszkviccsal se a 2. számú főúton tanultam a forgalmat ;)

Szóval Ödönként el lehet vinni parkba, hogy kitapasztalja az egyensúlyozást. Egy kerékpárút azért komoly cuccos, de főleg nem tanpálya. :clap2:

Jól van, igazad van, de ahogy elnéztem a berakott képeket, azért ott sok helyen elférnek a kicsi és mafla biciklisták is, a nagyok bizton ki tudják kerülni őket. :D De értem én, hogy nem akarnak kerülgetni. :)

 

Na de, ha egy beláthatatlan kanyarról van szó, és közel s távol egyetlen teremtett lélek sincsen Ödönke és szülein kívül (meg én, aki lefelé tart satufékkel a beláthatatlan kanyar felé), akkor mit keres a bicikliúton? Persze, ha elgázolom a kölyköt, mert kiugrott elém a sarok mögül (ahogy végül is majdnem lett), akkor én leszek a hibás. Ezt azért hadd ne kelljen már megértenem. Egy nyíl egyenes úton okés, de olyan helyen, ahol se a gyalogos, se a bringás nem láthatja a másikat, azért ne ott gyakorlatozzon a kölyök, pláne, hogy a két méteres bicikliút mellett ott egy hat méteres, tök üres placc még.
Nyilván hülye a szülő, aki ilyen beláthatatlan helyen teszi kockára szeme fénye testi épségét. Nem is az ilyen nyilvánvaló helyzetekről beszéltem, hanem az olyan útról, ahol Oldie bringázott a képek szerint. ;)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt hiszem szerelmes vagyok.Egy lány jár egész nap a fejemben.Kedden megy Belgiumba de megőrülök már attól, hogy repülőre száll.Nagyon féltem.Legszívesebben egész nap vele lennék és simogatnám, vagy nézném ahogy alszik.Egy szavára minden piát kiöntenék itthon és a jövőben csak üditőt fogyaszatnék.Én a bulizós(ott pedig jócskán ivós) rockzenét kedvelő ember elolvadok egy arctól és lélektől.Normális vagyok?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt hiszem szerelmes vagyok.Egy lány jár egész nap a fejemben.Kedden megy Belgiumba de megőrülök már attól, hogy repülőre száll.Nagyon féltem.Legszívesebben egész nap vele lennék és simogatnám, vagy nézném ahogy alszik.Egy szavára minden piát kiöntenék itthon és a jövőben csak üditőt fogyaszatnék.Én a bulizós(ott pedig jócskán ivós) rockzenét kedvelő ember elolvadok egy arctól és lélektől.Normális vagyok?
Azonnal verd ki a fejedből! :P:) Plátói rajongásnál rosszabb nincs. Más lenne a tészta ha a csaj lemondana Belgiumról és önként és dalolva vinné egész nap a hűtőből a szobádba a söröket.

Heverd ki pajtás. A tavaty csak meghülyít. :D

:clap2:;) ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jól van, igazad van, de ahogy elnéztem a berakott képeket, azért ott sok helyen elférnek a kicsi és mafla biciklisták is, a nagyok bizton ki tudják kerülni őket. ;) De értem én, hogy nem akarnak kerülgetni. ;)
Elférnének! Ez tény.

De ha a haladási irányuk merőleges az útiránnyal legfeljebb csak átugorhatod őket. :clap2:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt hiszem szerelmes vagyok.Egy lány jár egész nap a fejemben.Kedden megy Belgiumba de megőrülök már attól, hogy repülőre száll.Nagyon féltem.Legszívesebben egész nap vele lennék és simogatnám, vagy nézném ahogy alszik.Egy szavára minden piát kiöntenék itthon és a jövőben csak üditőt fogyaszatnék.Én a bulizós(ott pedig jócskán ivós) rockzenét kedvelő ember elolvadok egy arctól és lélektől.Normális vagyok?
Szerelmes vagy. :clap2: A leányzónak mi a viszonyulása hozzád?
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt hiszem szerelmes vagyok.Egy lány jár egész nap a fejemben.Kedden megy Belgiumba de megőrülök már attól, hogy repülőre száll.Nagyon féltem.Legszívesebben egész nap vele lennék és simogatnám, vagy nézném ahogy alszik.Egy szavára minden piát kiöntenék itthon és a jövőben csak üditőt fogyaszatnék.Én a bulizós(ott pedig jócskán ivós) rockzenét kedvelő ember elolvadok egy arctól és lélektől.Normális vagyok?
Szerintem az nem normális, ha valakinél ez kimarad. :clap2: Az ilyen érzésekért érdemes élni igazán. Kívánom Neked, hogy ne maradjon plátói (ha esetleg most még az is). ;)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát hogyne, közben meg cigánykereket hányok...

Akkor megnézed, hogy 1 másodperc alatt hány métert teszel meg, és megszorzod 3,6-tal (=km/h)

 

Phobos, milyen matekos vagy te? 3,6-tal kell szorozni.

Szerkesztve: - Donát
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor megnézed, hogy 1 másodperc alatt hány métert teszel meg, és megszorzod 3,6-tal (=km/h)
Ha 3600-al szorzod meg akkor csak a métert kapod meg, azt el kell osztani ezerrel, ez utóbbit kihagytam a leírásból, az tény :D /mondjuk ez nem matek, hanem fizika éppen :D /
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt hiszem szerelmes vagyok.Egy lány jár egész nap a fejemben.Kedden megy Belgiumba de megőrülök már attól, hogy repülőre száll.Nagyon féltem.Legszívesebben egész nap vele lennék és simogatnám, vagy nézném ahogy alszik.Egy szavára minden piát kiöntenék itthon és a jövőben csak üditőt fogyaszatnék.Én a bulizós(ott pedig jócskán ivós) rockzenét kedvelő ember elolvadok egy arctól és lélektől.Normális vagyok?

Sok szerencsét, Frenkie! :D És igen, tökéletesen normális vagy. Épp annyira, mint én. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt hiszem szerelmes vagyok.Egy lány jár egész nap a fejemben.Kedden megy Belgiumba de megőrülök már attól, hogy repülőre száll.Nagyon féltem.Legszívesebben egész nap vele lennék és simogatnám, vagy nézném ahogy alszik.Egy szavára minden piát kiöntenék itthon és a jövőben csak üditőt fogyaszatnék.Én a bulizós(ott pedig jócskán ivós) rockzenét kedvelő ember elolvadok egy arctól és lélektől.Normális vagyok?

Nagyon merészen leírtad, honnan tudod, hogy Ő nem sw rajongó? És hogy nem nézi az swsagat? És hogy nem Én vagyok az? :D :D

 

Most nem leszek egy ideig amúgy, mert holnap megyek Belgiumba :D

Spoiler:

Remélem nem tiportam a lelkedbe, csak vicces akartam lenni :o

Szerkesztve: - Jinx Lumos Joke
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszönöm mindenkinek.Szilveszterkor taliztam vele, már akkor is tetszett, de inkább buliztam, meg van is barátja.Aztán egy hete felhívott, hogy nézzem meg a számítógépét.A palija külföldön dolgozik aztán ritkán van itthon.Elmentem hozzá és akkor zúgtam bele.Nagyon jól elbeszélgettünk szórtam a bókpkta, 20-ezerszer mondtam neki hogy kár hogy van udvarlója.Talán az fogtt meg benne hogy természetesen viselkedett, nagyon kedves volt.Holnap meg megy Belgiumba a sráchoz, és még nem ült repülőn aztán kicsit félt.Én meg vigasztalom.Azóta állandóan rajta jár az eszem.Ő egy olyan hölgy akivel el tudnám képzelni az együttlétet.Ja és megkinált sörrel is. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon merészen leírtad, honnan tudod, hogy Ő nem sw rajongó? És hogy nem nézi az swsagat? És hogy nem Én vagyok az? :D :D

 

Most nem leszek egy ideig amúgy, mert holnap megyek Belgiumba :D

Spoiler:

Remélem nem tiportam a lelkedbe, csak vicces akartam lenni :o

 

 

Dehogyis, értem én a viccet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.