Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Én a mamámékhoz mentem Újszilvásra, tehát rendes fő úton. ;) Kicsit se voltam röhejes a BMX -el, a műanyag nyergéről nem is beszélve. :D
Emlékszem, hogy akinek volt BMX-e az marha menőnek számított. :D Terepen mondjuk igen előnyös, de sík aszfalton alaposan magunk mögé utasítottuk ezeket a menő csávokat a rozsdás, zörgő sárhányós Csepel kerékpárokkal :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Emlékszem, hogy akinek volt BMX-e az marha menőnek számított. ;) Terepen mondjuk igen előnyös, de sík aszfalton alaposan magunk mögé utasítottuk ezeket a menő csávokat a rozsdás, zörgő sárhányós Csepel kerékpárokkal :D
Volt egy ilyne film, a BMX banditák. De akkor tényleg nagy szó volt! Főleg a botküllős. Abból csak egy volt a városba (csak úgy mint Kawasakiból). Szóval én is büszke voltam amikor megkaptam. Persze mindenki menni akart vele egy kört. :D Jó kis csepel BMX... 3500 FT -ért adtam el. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amint látom Rockenbauer Oldi újabb túrát tartott. Most kicsit irigykedem. :D

 

Nem, ez csak én voltam. Kipróbáltam valamit. ;)
Nem szép dolog mumusokkal ijesztgetni. :D

 

t1000.gif

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mi is mentünk volna kirándulni holnap, de sajnos a héten lebetegedtem, és még nem sikerült teljesen rendbe jönni. Pedig igazán szép idő lesz. ;)

 

A cirmosunk sincs jól, ő múlt héten kapott el valami hasmenéses macskabetegséget, 5-ször voltam vele állatorvosnál, kapta a szurikat, aztán már nem vittem, mert teljesen lelki beteg lett az egész procedúrától (hordozóba be, autózás, várakozás, lefogás, szurik, hordozóba be, autózás vissza) arról nem is beszélve, hogy ezen idő alatt nem jöhetett ki a garázsból, hogy ne fertőzzön más macskát, meg ne egyen máshol semmit (diétáznia is kell). Aztán szerdán már kiengedtem kicsit kergetőzni - azt látni kellett voln, hogy a tesójával hogy örültek egymásnak. :D Kergetőztek, hancúroztak. Akkor döntöttem úgy, hogy nem zárom be többet, csak adok neki diétás (riszes) kaját rendesen, hogy ne kóricáljon máshová enni. Ha ezek után elviszi a hasmenés, legalább boldogan haljon meg.

Nos, még mindig gondok vannak, de legalább a régi energiája visszatért, határozottan jókedvűnek tűnik, már csak a szemén látszik, hogy nem tökéletes az állapota. De szerintem most már meggyógyul szurik nélkül is. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha már egyéni rekordoknál vagyunk... Ma ünnepeljük Ortissal a 7 éves évfordulónkat! :D :D :D

Gratula ;)

 

Mi is mentünk volna kirándulni holnap, de sajnos a héten lebetegedtem, és még nem sikerült teljesen rendbe jönni. Pedig igazán szép idő lesz. :P

 

A cirmosunk sincs jól, ő múlt héten kapott el valami hasmenéses macskabetegséget, 5-ször voltam vele állatorvosnál, kapta a szurikat, aztán már nem vittem, mert teljesen lelki beteg lett az egész procedúrától

Jobbulást Neked meg a cicának is! Sajnos megviselik őket a procedúrák, kolléganőm szokott mesélni hasonlókat. Kutya-macska egyaránt lelki beteg lesz a dokizástól, és ráadásnak még a kocsiba is nehéz őket berakni, mert már előre tudják, hogy hova lesz a menet. No de csak helyre jön teljesen, ha már kicsit javult az állapota :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszönöm mindenkinek a jókívánságokat! ;) A cicának is átadom. :D

 

Sajnos megviselik őket a procedúrák, kolléganőm szokott mesélni hasonlókat. Kutya-macska egyaránt lelki beteg lesz a dokizástól, és ráadásnak még a kocsiba is nehéz őket berakni, mert már előre tudják, hogy hova lesz a menet.
Ne is mondd, a szerencsétlen össze is karmolt már. Pedig egyébként jóban vagyunk nagyon. :D

 

Pildi! Hol fáztál meg? :D
Tényleg érdekel? :P Csak annyi történt, hogy nem voltam jól felöltözve, és ez lett a vége. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oldie: jó képek, egy csajt is vigyél magaddal a susnyásba.Persze nem biciklizni. ;)

 

Dzséjt:Ne essünk már túlzásba. Milyen helyesírási hiba?Az összes suliban úgy adtam be a dolgozatomat, hogy nem volt szóköz a pont után. Nehogymár az helyesírási hiba legyen.Azt elismerem, hogy rosszabb olvasni(bár meg nem értem), erre figyelni fogok. Hisz papíron is ha irunk a pont után kezdjük a követlező mondatot.

Hogy miért rossz?Mert teljesen idegen az írásbeliségtől. Nem illik a kezemre. Ha pont van akkor egyből mehet a mondat. De majd figyelek.

Szerkesztve: - Frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt:Ne essünk már túlzásba. Milyen helyesírási hiba?Az összes suliban úgy adtam be a dolgozatomat, hogy nem volt szóköz a pont után. Nehogymár az helyesírási hiba legyen.Azt elismerem, hogy rosszabb olvasni(bár meg nem értem), erre figyelni fogok. Hisz papíron is ha irunk a pont után kezdjük a követlező mondatot.

Hogy miért rossz?Mert teljesen idegen az írásbeliségtől. Nem illik a kezemre. Ha pont van akkor egyből mehet a mondat. De majd figyelek.

Frenkie, vegyél le egy könyvet a polcról és lapozz bele :( Tényleg helyesírási hiba.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Frenkie, vegyél le egy könyvet a polcról és lapozz bele :( Tényleg helyesírási hiba.

 

 

Levettem.Van a mondat után szőköz.de ez nem helyesírási hiba.Márha nincs.

Sose kaptam érte egyest.Papíron senki nem hagy ki szóközt.Agyament is lenne.Monitoron ok, bár nem ismerem el. :D

Szerkesztve: - Frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha valaki szerint elszálltam magamtól(mert ezzel lettem megvádolva), vagy nem tetszik a stílusom az írja meg.Tudok rajta változtatni.
Szerintem csak józanságokhoz kellene kötni a fórumozást. Mondjuk olyan maradj a vonalak között a kurzorral játékot minden hozzászólás előtt. :(
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem csak józanságokhoz kellene kötni a fórumozást. Mondjuk olyan maradj a vonalak között a kurzorral játékot minden hozzászólás előtt. :(

 

Ja de Ody magára vette a marhaságot és ezután ki akart rúgni innen.Józanság?Ugyan már.Borzaszónak találom azt, hogy valaki a nagy isten Ody-t bírálja akkor mehet a francba.Persze övé az oldal, de akkor mondja meg, hogy ő az isten akinek nem lehet semmilyen döntését bírálni.Csakhogy ő nem ilyen volt.És ez szomorú.Mert személyesen mást sugallt.Nemhiába nem bízom senkiben.Végül mindenkiről kiderül, hogy rendes gyerek a maga módján.Csak nem mondj ellent neki.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ja de Ody magára vette a marhaságot és ezután ki akart rúgni innen.Józanság?Ugyan már.Borzaszónak találom azt, hogy valaki a nagy isten Ody-t bírálja akkor mehet a francba.Persze övé az oldal, de akkor mondja meg, hogy ő az isten akinek nem lehet semmilyen döntését bírálni.Csakhogy ő nem ilyen volt.És ez szomorú.Mert személyesen mást sugallt.Nemhiába nem bízom senkiben.Végül mindenkiről kiderül, hogy rendes gyerek a maga módján.Csak nem mondj ellent neki.
Nyilván nem akart innen senki se kirúgni téged, de azért tettél egy elég elhamarkodott és hülye kijelentést, ami megjegyzem nekem se tetszett volna Ody helyében. És azt ne mondd hogy az itteni összeszólalkozásaid nincsenek összefüggésben az ivászattal. :(
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.