Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Rog, szerintem ne érdekeljen, hogy mások mit gondolnak rólad és te ezért legyél ilyen csöndben. Értelmesebbje úgyis jobban becsüli azt aki olykor követi azt, hogy "ami a szívén az a száján". Okoskodni, kotnyeleskedni nem kell, de hogy totál elfalazd magad az se tesz jót. :D
Azért az se mindegy hogy mit mond az akit követnek. Nem árt ha jogosan hangzanak el a dolgok amik az "ami a szíven az a szájon" elv alapján hagyják el az ember száját mert ellenkező esetben a követők könnyen becsapva érezhetik magukat és fel is lázadhatnak. :D

Az a bibi hogy olyannak eleve nem tud szerintem senki könnyen vagy sehogy se elnézni dolgokat akire már eleve neheztel és Dzséjtre én eléggé neheztelek egy ideje és ezzel nincs itt egyedül.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért az se mindegy hogy mit mond az akit követnek. Nem árt ha jogosan hangzanak el a dolgok amik az "ami a szíven az a szájon" elv alapján hagyják el az ember száját mert ellenkező esetben a követők könnyen becsapva érezhetik magukat és fel is lázadhatnak. :D

Az a bibi hogy olyannak eleve nem tud szerintem senki könnyen vagy sehogy se elnézni dolgokat akire már eleve neheztel és Dzséjtre én eléggé neheztelek egy ideje és ezzel nincs itt egyedül.

Tök mindegy mi az, csak saját gondolat, vélemény legyen. Az se baj ha oltári hülyeség illetve tévedés, de legalább mond ami az eszedbe....vagy szívedbe jut. Csak maradjon távol a sértődéstől, megsértéstől és a többi hasonlótól :D

Dzséjtre meg ne neheztelj, vékony dongájú gyerek még, először fel kell hizlalni, hogy "neheztelj" rá és túl is élje. :D :D

Amúgy most merre kószál? Csak nem valami Lego táborban van? :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdemes elmenni gólyatáborba, hisz egyrészt az iskola előtt jól kibulizza az ember magát, másrészt megismerkedhetsz a többiekkel.
Ez így igaz, viszont annak, aki munka mellett tanul, már nem a bulizásról szól a felsőfokú oktatás. :D Ismerkedni pedig később is lehet, bár kétségtelen, hogy buli közben jobban megy a dolog.

 

Egyébként minden minden tiszteletem a munka mellett tanulóké. A követelmény csaknem ugyanaz, az embernek alig lesz hétvégéje, vizsgára készülni is jóformán csak esténként, meg hétvégén lehet, ami vastagon az egyéb szabadidő rovására tud csak menni. Arról már nem is beszélve, hogy a buli része pedig teljesen kimarad. :D

Viszont, hogy valami pozitívat is említsek :D, aki úgy tanul szakmai dolgokat, hogy azokkal foglalkozik a napi munkája során is, annak sokkal könnyebb átlátni az összefüggéseket, valamit azt is, hogy mi az, amit csak annyira kell tudni, hogy a vizsgán átmenjen, mert az életben nem lesz szüksége rá. :D Érett fejjel más szemmel nézi már az ember az ilyen dolgokat is. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért az se mindegy hogy mit mond az akit követnek. Nem árt ha jogosan hangzanak el a dolgok amik az "ami a szíven az a szájon" elv alapján hagyják el az ember száját mert ellenkező esetben a követők könnyen becsapva érezhetik magukat és fel is lázadhatnak. :D

Az a bibi hogy olyannak eleve nem tud szerintem senki könnyen vagy sehogy se elnézni dolgokat akire már eleve neheztel és Dzséjtre én eléggé neheztelek egy ideje és ezzel nincs itt egyedül.

Rog Te még mindig itt tartasz? Ne szítsuk már a hangulatot. Dzséjt úgy is elnézést fog kérni a tévedéséért. Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjtre meg ne neheztelj, vékony dongájú gyerek még, először fel kell hizlalni, hogy "neheztelj" rá és túl is élje. :D :D
Ez felesleges bár biztos viccnek szántad. :D Főleg, hogy Te is ebben a cipőben jársz. Egy keményebb kötésű fickó ott tör ketté ahol a legvastagabb vagy. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ismerkedni pedig később is lehet, bár kétségtelen, hogy buli közben jobban megy a dolog.
Persze, lehet, csak én azt tapasztaltam, hogy a GT alatt már kialakult a klikkesedés, így akivel már a suliban találkozunk, az nehezebben illeszkedik be az adott társulatba.

Persze ez csak ránk fiatalokra vonatkozik, a levelezősök nem találkoznak annyit, meg náluk már nincs ilyen klikkesedéses dolog :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát, én anno voltam gólyatáborban, szép volt jó volt, de kb fél év alatt elkopott a kapocs a szoba/csapattársakkal. Persze, nem tudom milyen lett volna, ha nem megyek. Legalább a neveket többé-kevésbé könnyen tanultam ott.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Voltam, én ajánlani tudom. Akiket ott megismertem, továbbra is jóban vagyunk, bár nálunk az évfolyam tanulás és egyetemi problémák szintjén nagyon összetartó! Hála az égnek! Táborban lehet bulizni, ismerkedni és nálunk csak egy szivatós feladat volt, a többi sport és iq tesztes.

:D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez így igaz, viszont annak, aki munka mellett tanul, már nem a bulizásról szól a felsőfokú oktatás. :D

Egyébként minden minden tiszteletem a munka mellett tanulóké.

Érett fejjel más szemmel nézi már az ember az ilyen dolgokat is. :D

Na igen, akkor már a buli kimarad, bár ahogy olvastam, az én sulimén tök durva dolgok mennek, nem lennék oda való, az is fix :D

Köszi :D

Jaja, teljesen más, ha már benne van az ember, szóval amiket írtál, az mind úgy van. Biztos nem fogok nekiállni bemagolni a mérleget pl., meg ilyenek, amiket a mérlegképesen megcsináltunk :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rog Te még mindig itt tartasz?
Szerintem te tartasz még ott mert én már lezártam ezt az esetet magamban és le is írtam már korábban hogy nem is akarok vele tovább foglalkozni.

 

Dzséjt úgy is elnézést fog kérni a tévedéséért.
Azért felesleges mert ez a mostani incidens nem igazán ér annyit. Viszont van más ami miatt másokkal karöltve már rég kérhetett volna bár nem biztos hogy kapott volna.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hazajöttem a Balatonról! Szokásos évi füredi borhetek látogatáson jártam, igaz, a szokott két haverból csak egy jött el - a másik most kicsit depis, hogy egyem a szívét - a másik meg emiatt (is) morcos volt. De legalább mikor lejött utánunk a húgom is, már volt, kivel jól érezzem magam. Hajókáztunk, kígyóztunk, boroztunk, jómagam ismerkedtem a borászleányokkal (és a borokkal, természetes :D). Mókás pillanat volt, mikor az egyikről kiderült, hogy voltaképpen nyolc évig voltunk osztálytársak, és vicces, hogy a húgomat ismerte fel, nem engem vagy a haverom. Hát ennyit változik az ember tíz év alatt :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hazajöttem a Balatonról! Szokásos évi füredi borhetek látogatáson jártam, igaz, a szokott két haverból csak egy jött el - a másik most kicsit depis, hogy egyem a szívét - a másik meg emiatt (is) morcos volt. De legalább mikor lejött utánunk a húgom is, már volt, kivel jól érezzem magam. Hajókáztunk, kígyóztunk, boroztunk, jómagam ismerkedtem a borászleányokkal (és a borokkal, természetes :D). Mókás pillanat volt, mikor az egyikről kiderült, hogy voltaképpen nyolc évig voltunk osztálytársak, és vicces, hogy a húgomat ismerte fel, nem engem vagy a haverom. Hát ennyit változik az ember tíz év alatt :D

Lehet, hogy találkoztunk, én is füreden voltam :D

 

Koczor pincészet? (Egyszer ott kajáltunk) Ismerős?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lassan vége a nyárnak, de még szeretnék idecsempészni egy kis nyári hangulatot néhány horvátországi képpel. :)

 

Murter sziget, Zadartól 50 km-re délre, egészen közel a szárazföldhöz, híd köti össze vele, így az egyik oldala nagyon védett, a másik pedig a nyílt tengerre néz:

Murter_sziget.jpg

Murter_sziget_tenger_fel__337_li_oldala.jpg

 

A környékbeli városok közös jellemzője, hogy területük nagyobb része jellegtelen, és még a délszláv háború nyomait bőven magán viseli, de a városmag gyönyörű ódon utcácskákat rejt:

 

Primosten

Primosten_óvárosa.jpg

 

Sibenik

Sibenik_óvárosa.jpg

Sibenik_óvárosa_2.jpg

Sibenik_óvárosa_3.jpg

 

A Plitvicei tavak lépcsős tórendszere ilyen látvánnyal ajándékozza meg az embert:

Plitvicei_tavak.jpg

Egy_kisebb_vízesés.jpg

Smaragd_tó.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon jó képek. Sibenikben és a Plitvicei tavaknál jártam én is valóban gyönyörű. Sibenikben van egy erőd/vagy vár, ahol az ember érzi a történelem súlyát. Szinte látja maga elött a középkori lovagokat a mellvérten, a talaj köve annyira kopott a sok talptól, hogy csúszik. Pildi, ebben a várban voltatok?

Az országot nagyon bírom én is, jó hangulata van. 2001-ben még kilött tankot is láttunk az út mellett. :) Sőt Zadarban egy olyan redőnyt fényképezett le a barátom, ahol átment egy sorozat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mi anno a '90-es években a két háború között voltunk Horvátországban. Már véget ért az egyik felvonás, de már lehetett sejteni, hogy jön a következő. Kaptunk egy olyan térképet, amin be volt jelölve hogy mely részeket érdemes elkerülni. A horvát tengerpart ugyanakkor gyönyörü volt már akkoris. Még azzal együtt is hogy nem volt éjszakai kivilágitás reflexből -hátha valaki bombázni akarna.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Horvátországban az a jó többek között, hogy nincs elérhetetlen távolban, sem km-ben, sem anyagilag. Bármilyen autó elzötyög odáig, s aki nem végig autópályán teszi meg az utat, hanem vállalja, hogy átkel a hegyek kis útjain, annak még az út is egy csoda lesz. Láthatja pl. a füves prérit, ahol Gojko Mitic híres indiánfilmjeit forgatták. :P (de biztos van, aki nem tudja, miről beszélek :)).

Lakni pedig kempingben is lehet, ezen az éghajlaton még az is nagyon jó. Huszonévesen még így nyaraltam én is. :)

 

Frenkie, voltunk a várban, dögmelegben, és igazad van, a helynek hangulata van. :P Szétlőtt házakat is látni még most is sokfelé, meg kiégett üres házszellemeket, amelyek eléggé szomorú látványt nyújtanak. Állítólag több nagyobb városban van szabadtéri kiállítás lövegekből, szétlőtt tankból és hasonlókból, mi a Karlovac-it láttuk. És olyan hihetetlen, hogy ez a háború ilyen közel volt hozzánk időben és térben egyaránt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.