Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Pont oda tenni, ahová került, csak összezárni két ferde hajlamú benga állattal, akik nem riadnak vissza a kegyetlen bánásmódtól. Úgy egy hétre - tovább úgy se húzná -, közös zuhany, közös étkezőhelyiség (két székkel), közös alvóhelyiség (két ággyal). Ha túléli az egy hetet, egye fene, a két benga megtarthatja további használatra.

És csak 19 évet kap? Aztán kijön és kezdhet mindent elölről? Hát de jó. Szerencse a szerencsétlenségben, hogy az ilyeneket nagyon szeretik a börtönökben is... mikor már nem lélegeznek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És csak 19 évet kap? Aztán kijön és kezdhet mindent elölről? Hát de jó. Szerencse a szerencsétlenségben, hogy az ilyeneket nagyon szeretik a börtönökben is... mikor már nem lélegeznek.

Gyakran gyerekgyilkosságokért is jóval kevesebbet kapnak, mint felnőttért. Pedig a gyerek még védekezni sem tud. Ez nálam halmozottan súlyosbító körülmény lenne. Ez a féreg négy gyerek életét mérgezte éveken át, és nem hiszem, hogy a lecsukása hozná meg nekik a megnyugvást. Érzelmileg sérültek, mire feldolgozzák... Lehet egy élet kevés lesz rá. Nem tudom, én nem hinném, hogy az ilyet kiengedném-e egyáltalán.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

"2010.09.11-én, szombat este a 17 éves lányom moziba ment a barátaival. Este fél 10-kor lett vége az előadásnak, majd haza indultak. 10 órára értek a Határ útra, felmentek a metróból a villamosmegállóba, ott még beszélgettek egy kicsit, majd 3 állat Fradi szurkoló hátulról a lányomat arcon ütötte, és lerohantak az aluljáróba. A gyerekek ezután értetlenül álltak, majd rájöttek, hogy mindez azért történhetett, mert Dórán egy lila színű fölső volt. Abban a pillanatban egy 6 főből álló részeg Fradi drukker banda esett neki a gyerekeknek, és elkezdték ütni őket. A lányomat az egyik úgy arcon fejelte, hogy eltört az orra. Próbáltak védekezni, de 6 állat verte őket. Senki nem segített, senki nem hívta ki a rendőröket. De miért is nem voltak rendőrök a metrónál, amikor Újpest-Fradi meccs volt????? A lányomat szinte vérbe fagyva találtam meg a Határ úton. Érdekes módon a rendőri intézkedés után azonnal kiérkezett 1 rohamkocsi tele rendőrökkel. Végül is a jó hírük ne sérüljön, Ők ott voltak, igaz már akkor amikor az állatok szétvertek boldog-boldogtalant!

Üzenem annak a két állatnak, hogy mindennap mondjon el egy imát azért, hogy ne találják meg őket, és kezdje el látogatni a "Láthatatlan kiállítást", hogy hozzá szokjon a sötétséghez, mert én kaparom ki a szemüket, és teszek róla, hogy a hátralévő életében a legnagyobb vágya az legyen, hogy újra láthassa a fű ZÖLD színét!

Kérdezem a Magyar Államtól, hogy ezt támogatjuk??? Tömjük a pénzt az eredményt el nem érő focistákba? Majd minden mérkőzés után fizetjük, a megrongált Metró, és a szétvert Budapest helyreállítását? Igen Magyarország, ebbe kell pénzt beletenni! A hírnevet hozó vízilabdások, kézilabdások, teniszezők, kajakosok (akiknek mellesleg kulturált, sportot szerető és tisztelő rajongó tábora van) azok le vannak szarva!!!!

Anyaként is, és magyar állampolgárként is mérhetetlenül fel vagyok háborodva"

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem is értem ezt a levelet. Elvégre bő öt hónapja a Sintér...izé, akarom mondani Pintér bácsi megmondta, két hét alatt rendet rak az országban. Szóval szerintem a lány anyja, ezt nagyon túlreagálta. Cigányok se vágnak már el torkokat, szurkolók se garázdálkodnak....totál értetlenül állok az ilyen esetek mellett. Valaki csúnyán hazudik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valaki magyarázza már meg nekem, hogy miért pont az "állat" "ösztönlény" stb kifejezéseket használja a (nem csak magyar) nyelv ezekre.... és most igazából mindkettőre gondolok, a focisra is meg a linkeltre is.

 

(A másik "kedvencem" meg az "embertelen" amit kizárólag emberekre használnak.... )

Szerkesztve: - Darth Krande
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mert a magyar nyelv az elmúlt pár ezer év alatt úgy alakult, hogy ezek a szavak fejezzék ki ezeket a tetteket. :) De tehetünk kísérletet nyelvújításra. Ezek a mocskos exkavátorlények, elemi késhajtotta mocskok. Szerintem nem az igaz :) Kérünk szavakat az "állati", "ösztönlény" és "embertelen" lecserélésére, nehogy sértsük szegény állatokat, akik amúgy is nagy ívben tojnak az általuk nem értett beszédünkre :D

Mondjuk az jól hangzik, hogy a oroszlán állattalanul elbánt a zebrával. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fizetős lesz az RTL Klub :)

http://borsonline.hu/news.php?op&hid=33998

 

1 csatornával kevesebb lesz fogható, na bumm, majd lesz valami helyette. A Forma-1 miatt kicsit aggódok, de mivel (szerintem) lecserélték Palikot arra az új kommentátorra, így már semmi sem köt arra, hogy magyarul nézzem, ott a német vagy az on-line angol :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

"2010.09.11-én, szombat este a 17 éves lányom moziba ment a barátaival. Este fél 10-kor lett vége az előadásnak, majd haza indultak. 10 órára értek a Határ útra, felmentek a metróból a villamosmegállóba, ott még beszélgettek egy kicsit, majd 3 állat Fradi szurkoló hátulról a lányomat arcon ütötte, és lerohantak az aluljáróba. A gyerekek ezután értetlenül álltak, majd rájöttek, hogy mindez azért történhetett, mert Dórán egy lila színű fölső volt. Abban a pillanatban egy 6 főből álló részeg Fradi drukker banda esett neki a gyerekeknek, és elkezdték ütni őket. A lányomat az egyik úgy arcon fejelte, hogy eltört az orra. Próbáltak védekezni, de 6 állat verte őket. Senki nem segített, senki nem hívta ki a rendőröket. De miért is nem voltak rendőrök a metrónál, amikor Újpest-Fradi meccs volt????? A lányomat szinte vérbe fagyva találtam meg a Határ úton. Érdekes módon a rendőri intézkedés után azonnal kiérkezett 1 rohamkocsi tele rendőrökkel. Végül is a jó hírük ne sérüljön, Ők ott voltak, igaz már akkor amikor az állatok szétvertek boldog-boldogtalant!

Üzenem annak a két állatnak, hogy mindennap mondjon el egy imát azért, hogy ne találják meg őket, és kezdje el látogatni a "Láthatatlan kiállítást", hogy hozzá szokjon a sötétséghez, mert én kaparom ki a szemüket, és teszek róla, hogy a hátralévő életében a legnagyobb vágya az legyen, hogy újra láthassa a fű ZÖLD színét!

Kérdezem a Magyar Államtól, hogy ezt támogatjuk??? Tömjük a pénzt az eredményt el nem érő focistákba? Majd minden mérkőzés után fizetjük, a megrongált Metró, és a szétvert Budapest helyreállítását? Igen Magyarország, ebbe kell pénzt beletenni! A hírnevet hozó vízilabdások, kézilabdások, teniszezők, kajakosok (akiknek mellesleg kulturált, sportot szerető és tisztelő rajongó tábora van) azok le vannak szarva!!!!

Anyaként is, és magyar állampolgárként is mérhetetlenül fel vagyok háborodva"

Ilyenkor elgondolkodok, azon, hogy talán nem ártana, ha jó pár Punisher-hez hasonló alak is járna az utcákon és irtaná a bűnözőket.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is itt ülök megtörten. Most mi lesz?! :)
És gondolj bele, ha majd a TelaViv 2 is követni fogja. Tömeges öngyilok lesz ebből én mondom :) A nézők rá lesznek szorulva a műveltető csatornákra. Te jeszusom, belegondolni is szörnyű :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mivel a kábelszolgáltatóknál aligha teheti meg bárki is, hogy egy ennyire nézett csatornát kivegyen az alapcsomagból, igy valszeg minden marad a régiben és "csak" annyi változik, hogy a kábelcsomagok egy picit többe fognak kerülni. Senki nem fog bekopogtatni azért, hogy tessék kifizetni az RTL Klubot. A földi sugárzás fizetőssé tétele már neccesebb.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mivel a kábelszolgáltatóknál aligha teheti meg bárki is, hogy egy ennyire nézett csatornát kivegyen az alapcsomagból, igy valszeg minden marad a régiben és "csak" annyi változik, hogy a kábelcsomagok egy picit többe fognak kerülni. Senki nem fog bekopogtatni azért, hogy tessék kifizetni az RTL Klubot. A földi sugárzás fizetőssé tétele már neccesebb.

 

 

Pontosan. Parasztvakítás az egész.

 

Na egy találos kérdés is van mára. Vajon egy olyan embert aki csak azért üt meg egy lányt mert lilla ruhában van embernek lehet-e tartani?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem, de állatnak sem....

 

Akik fizetnek valamit, azt értem. Ha már többet fizet, nézhet mást is. De aki nem fizet, csak fogja amit tud? Nagyanyámnál pl elvileg csak az M1 a TV2 és a RTL klub jön be (elvileg.... az előző tévén a TV2 nem volt jó ezen meg az RTL) ha az egyik kiesik, elvész a műsor harmada (fele).

 

 

Amúgy ma tölti be a 89 -et :). Csináltam almás halavát, mindjárt viszem át neki. 10 dkg dara 10 dkg vajban pirítva + 3 deci vízben 20 deka cukor az almával felforralva. Ezt a kettőt összeraktam, aztán főtt még amíg az egész össze nem állt. Remélem, szerinte is jó lett :)

Figyelem, vaj kell hozzá, nem étolaj és pláne nem margarin!!!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát, én négy nagyobbfajtát tettem bele. Igen, masszaféle. "Darapuding". De annyira beszélt, hogy megkóstolni már nem jutott ideje.

 

 

Más. A keleti fűszerek boltjában fél kiló pálmaolaj 1800 Ft. Tesco-ban a fritőzolajból kerül két liter kb ennyibe. Hogy mi a vicc? Hogy a fritőzolaj 100% pálmából készül :)

Szerkesztve: - Darth Krande
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amúgy ma tölti be a 89 -et :). Csináltam almás halavát, mindjárt viszem át neki. 10 dkg dara 10 dkg vajban pirítva + 3 deci vízben 20 deka cukor az almával felforralva. Ezt a kettőt összeraktam, aztán főtt még amíg az egész össze nem állt. Remélem, szerinte is jó lett :)

Figyelem, vaj kell hozzá, nem étolaj és pláne nem margarin!!!

Nagymamádnak jó egészséget! :) Az enyém már 97 éves és még aktív, amennyire ebben a korban lehet az ember: föz, takarít, rendben tartja a házát. :D

 

Sütibe pedig már én is régóta csak vajat használok, vagy legfeljebb étolajat, ha olyan a recept. A margarint száműztem a konyhából, mert annyi rosszat olvastam róla, hogy ha csak a fele igaz, az is régen rossz. A vaj pedig már évszázados találmány, abból bajunk nem lehet, arról nem is beszélve, hogy finomabb is vele készítve a sütemény.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Más. A keleti fűszerek boltjában fél kiló pálmaolaj 1800 Ft. Tesco-ban a fritőzolajból kerül két liter kb ennyibe. Hogy mi a vicc? Hogy a fritőzolaj 100% pálmából készül :)

Nem a pálmaolaj az egyik legrosszabb fajta olaj? :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.