Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Köszönöm mindenkinek a névnapi üdvözleteket én azon kivételek közé tartozom akik most tartották :D:D

Vajon honnan vettem akkor, hogy nem most tartod? :o A fene....(Azt hiszem, onnan, hogy márciusban felköszöntöttelek.)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elmentünk a Múzeumok éjszakájára Krandéval és Derbbel (őt rábeszéltük, hogy jöjjön el velünk, egyébként egy darabig nem igazán tud fórumozni, mert most nincs netjük). Egyrészt remek volt, nagyon jól éreztem magam, másrészt volt, ami nem igazán volt jó: a BKV-s közlekedés enyhén szólva is hagyott kívánnivalót maga után :D Felszabadult, kellemes este volt. Három helyen jártunk: Szépművészeti, Mezőgazdasági, Közlekedési. Ezek egy rakáson vannak, azért voltunk mindháromban (nem kell közötte tömegközlekedni). A Szépművészetibe nagyon szerettem volna eljutni és megnézni a Tiziano kiállítást (nagyon szép az a T kép, ami köré ez a kicsiny kiállítás szerveződött). Kész szerencse volt, hogy már hat előtt ott voltunk. Simán bejutottunk és megnéztük, kifelé jövet már hosszú sor állt a terem előtt. Később, ahogy elhaladtunk a múzeumnál, láttuk, hogy tömegek állnak. Mekkora mákunk volt, hogy időben mentünk. A másik két hely is jó volt, találkoztunk Vaderrel, egy lázadó pilótával és egy lépegetővel a Közlekedésiben :o A fő probléma a közlekedéssel volt. Ugyanis elvileg volt különjárat, gyakorlatilag azt sem lehetett tudni, hogy pontosan honnan és mikor. Elég sokat mászkáltunk, hogy valahogy megtaláljuk a megállót, és a végén meg is lett (valószínűleg). Közben telós fényképeket is csináltunk (ez jó volt :o ), stb. Ide-oda futkostunk a Dózsa Gy. úton, szóval volt minden. Krande megkérdezte egy tévés ürgétől, hogy hol van a megálló. Meg is mondta, de azt is közölte, hogy már rég nem jött egy busz sem. A vége az lett, hogy egy jó kis kitérővel metróval mentünk el a Deákra, ahonnan a járatok indultak (szívem vágya volt még a Galéria). Ott persze tömeg, stb. Kész káosz volt. Közben arra is gondolnunk kellett, hogy haza is kell majd jutni. Végül a Nyugatiba mentünk vissza és mindenki haza vette az irányt. És egy elég nagy horderejű dolog történt. Derbet beráncigáltam egy antikvárba még az indulás előtt (hehe, könyvesnél folyton megálltunk), ahol ő, mint szemfüles, meglátta, hogy van az epI gyári, eredeti dvd-n!!!! Kiderült, hogy ott szokott lenni ez is, meg az epII is. Most már csak az utóbbi hiányzik. Ezer hála és köszönet neki a jó meglátásért :o

Szóval összességében pozitív a mérleg, nagyon jó este volt.

Jövőre majd megyünk máshova (és jó előre felkészülünk tömegközlekedésből) :D

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ennek örülök :D Szerencsére a legutóbbi menetrend változtatásnál visszarakták hétvégére is a 11:25-ös vonatot, így nem kellett várnom a 00:25-ösre. Így aztán 3/4 1-re haza is értem :D

Hogyne, el tudom küldeni, már fenn vannak a gépen :o

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igazság szerint ez úgy jön össze, hogy az ember szülinapját követő első névnap a "hivatalos". :D

Erről még nem hallottam, de ezek alapján tényleg most volt a névnapod. Még jó, hogy nekem csak egyszer van egy évben :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszönöm szépen mindenkinek a születésnapi köszöntést!!! Nagyon jól esik.. nem is tudom mit mondjak még, hogy ennyien megemlékeztetek róla... fasza ez a társaság! Köszönöm szépen még 1x!!! :)

 

Jaja... csütörtökön lesz nálunk a 2. saját rendezésű Star Wars maraton... nagyon jónak ígérkezik... :) :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.