Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

A GYU-ban csak egyre emlékszem, pedig nem eggyel találkoztam. A kérdést már nem tudom, de a válasz Earendil lenne, csak éppen ilyen nincs oda írva :clap: Azt hiszem, szólnom kellett volna, csak lusta voltam hozzá.

Na mindegy. SW nem rémlik, pedig annak idején biztos láttam.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én meg a SWban. Jelentettem is és ki is javították, de meg ne kérdezd hogy mi volt az mert már nem emléxem... :)

Egy SW-set már én is találtam, de nem jelentettem, mert kicsöngettek óráról. Lehet ugyan azt találtuk, mert én sem emlékszem már rá, mi volt az :rock:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Darth Fuge. Találkoztam egy másik Dath Fugevel. Csak gondoltam szólok. Épp egy szerveren játszottam és ráköszöntem, az meg csak nézett gondolom nagyokat és mondta hogy még soha nem járt SW fórumon. Szal vigyázz mert lopják a neved. :)

Én meg nagyot koppantam... :hmm:;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És még egy Csabai Donát? ;)

 

 

Donát

Hát még egy Csabai Donáttal még nem találkoztam.

 

Különben a másik nevem, Priem Ryeest a saját nevemből lett összerakva Rog! -kicsit átalakítva- szal hasonló módon :hmm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem a ciki, mert az Obi1 sok helyen foglalt volt.

Egyébként az az érdekes e nickel kapcsolatban, hogy ugye a sw.hu-n regeltem ezzel a névvel azért, mert az Obi-Wan, Obi meg társai foglaltak voltak, így hozzá írtam egy 1est, csak késöbb jöttem rá hogy angolul ez Obi-One. :hmm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem elképzelhetetlen hogy mást is hívnak így.

Kizárt, mert az egész országban jó ha 100 Donát van. Hidd el, nincs még egy Csabai Donát az országban :hmm:

 

Javítás: Maradjunk inkább 500ban ;)

 

Donát

Szerkesztve: - Csabai Donát
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Há'l istennek, amíg nem adják ki egyetlen művem sem, addig nem fog az a veszély fenyegetni, hogy rajtam kívül még egy Dzséjt felbukkanjon :hmm:

Szóval akkor te vagy az az ember akire véletlen félrekattintás után "ráakadtam" a Goldengate videószekciójában? ;):) :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hm... Oldfighter, hogy te hova el nem keveredsz a net szövevényes dzsungelében :hmm: De ezek szerint Dzséjt is... és ha találsz egy regisztrált Bomarr felhasználót: na az nem én vagyok ;)

:) :)

Figyelem! Nem minden Oldfighter öregharcos! :D Bár ha mondjuk grupenbe találnátok..mondjuk két bombanő tapadna rám valahol előlről és hátulról akkor szóljatok :D Megölöm a fickót és beugrok a helyére :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az eredeti nevemből nem hiszem, hogy még egy lenne az országban :hmm: Ellenben a nick nevem akár még lehet is (attól, hogy még nem taliztam vele, lehet), főleg ha más is gondolkodik úgy, mint én :) Mert ugyebár a név maga egy férfi nemű EU karaktert takar, a félreértések elkerülése miatt került oda a Miss :) Meg éppen jobb nem jutott eszembe akkor ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.