Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Intézőben, vagy Total Commanderben, vagy akármiben jobb klikk a fájlra, társítás és ott kiválasztod a Wordöt.

 

Megjegyzem, a BS playerben pl. manuális felirat csúsztatás is van, bár én még sosem használtam. A Wordös megoldással az a baj, hogy akkor az összes bejegyzést át kell írnod, ami nem kis munka.

 

Donát

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudom, hogy érdekel-e valakit, de adok myvipre meg milgramra meghívót akinek kell, írjon mailt a kisokosok@atw.hu-ra vagy a star-wars@atw.hu-ra.

Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megjegyzem, a BS playerben pl. manuális felirat csúsztatás is van, bár én még sosem használtam. A Wordös megoldással az a baj, hogy akkor az összes bejegyzést át kell írnod, ami nem kis munka.

Hát, ez az, hogy az nagy munka, azért kérdeztem a progit. Olyat tudok, ahol a filmet nézve soronként lehet az időzítést vezérelni, de az is nagy munka. Ellenben azt nem is tudtam, hogy a BSPlayerben van ilyen, köszi az ötletet :) Majd megkeresem. Időközben a sürgős feliratos problémám megszűnt, de legalább egy másikhoz tudom majd használni :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát, ez az, hogy az nagy munka, azért kérdeztem a progit. Olyat tudok, ahol a filmet nézve soronként lehet az időzítést vezérelni, de az is nagy munka.

Rossz hírem van, ilyen a legegyszerűbb program.

 

BSPlayerben a felirat csúsztatás meg CTRL + -> és CTRL + <-

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

MissKarrde: Én a felirat szereksztéshez a SUBManager nevű progit használom, abba van olyan opció, hogy csúsztatás. Akár egyenként, akár az egészet csúsztathatod. (azt hiszem Adjust a neve)

 

Link: http://www.origo.hu/szoftverbazis/multimed...manager105.html

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy kis segítséget kérnék.

Tud valaki olyan progit, ha van egyáltalán, amivel feliratot lehet átidőzíteni? Olyat, amivel két-három gombnyomásra meg lehet ezt csinálni :)

Karrde Ezzel a progival, ahogy szeretnéd kb 4 kattintás a teljes csúsztatása és szerkeztése a feliratnak.

Ez a divx-es is hasonlóan egyszerű.

A honlapról ahonnan le lehet szedni rövid leírás is van, bár már 2 éve nem frissítették a progik jók.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Égett szag jön Pikából, úgyhogy inkább kímélem.... nem tudom mikorra lesz megszerelve szeginy.

Na mielőtt bárki megkérdezné hogy mi van Pikával.... a kis ventillátora alatt centis por, úgyhogy a proci és környéke azért szaglott mert a por jól elszigetelte a friss levegőtől. A nagy ventillátor meg igen lustán működik....:)

 

Apci kiporszívózta, és most úgy dolgozik, hogy a fél fedele hiányzik. Még jó hogy nem olyan szégyenlős mint egyes protokolldroidok! :)

Szerkesztve: - Darth Krande
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

;) Szóval akkor rendben működik?

Működik, csak hát porosodik aktívan újra...

 

Amúgy megjegyzem, te voltál az első és ezidáig az egyetlen akit érdekel a gépem hogyléte. A többiek sajnálatos módon a fülük botját sem mozdították.... nekik amúgy azért sajnálatos, mert az előbb fogtam egy tükröt, egy polcot, meg a fotógépem időzítőjét.... :cry:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.