Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Négy oldalon át érveltem amellett, hogy az elektronikus adathordozók nem küldik el a süllyesztőbe a könyveket :lol:

 

 

Donát

Nincs kedved (eh, hülye szó ez a kedv) írni róla valamilyen formában egy vázlatot? Ugyanis az én időmben ilyen érvelős cuccok nem voltak, és halvány fogalmam sincs, hogy lehet ebből legalább 3 oldalt írni :)

Mit csináljak, minket műelemzésre tanítottak leginkább :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bomarr, ez durva (Ody, a tied is) :lol:

Úgy látszik, szerencsém volt, mert soha nem jártam így, sőt inkább rendesek voltak a tanáraim. Kaptam ám kegyelemből jobb jegyet (na jó, nem lefelé kerekített a tanár, hanem egy erős jóindulattal felfelé) :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát töriből velem is ki lett cseszve amikor 2001-ben érettségiztem de ott a biztos volt a ludas.

Az én témámat faszául el is mondtam amire a tanár meg is adta volna az ötöst csak az volt a bibi hogy a vizsgabiztos meg annak a giminek volt az igazgatója ahonnan néhány állat miatt el kellett jönnöm. A rohadék felismert és hármast adott pedig ő tehetett arról hogy otthagytam a gimijét. Miért nem tartott rendet?

Akkor azt kívántam hogy dögölne meg, a sors meg úgy hozta hogy pár éve elpatkolt.

Nem mondhatnám hogy sajnáltam.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megy innen is a drukk az éreCCSégizőknek :P:lol:

 

Ez az adathordozó vs. könyv összehasonlítás tetszik :) Asszem Révai Nagylexikonni anyagot írnék a DVD vs. Blu-Ray vs. HD-DVD hordozókról ha ez lenne éppen irodalmi téma :D

Szerkesztve: - Oldfighter
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerencsémre én sem lettem ennyire megszivatva érettségin, pedig adtam rá okot bőven a tanároknak, különösen a német tanáromnak (aki uccsó évben az offő is volt, ezért nem érettségiztethetett mázlimra). Az utolsó nap engedett át németből azzal a feltétellel, hogy leérettségizem, mert ha nem, felpofoz (és még benne volt az alkuban, hogy magyarból, fizikából és matekból is meg kell legyen a 2-es év végén, de azt addigra már lerendeztem). Szóval őt megúsztam, ellenben a töri tanár annyi leckét adott a négy éven át tartó semmittevésemért, hogy a honfoglalást (ami akár hányszor került terítékre, mindig 1-est kaptam) hiába mondtam fel 5-ösre, akkor is a 4-est varta be. A bizonyítvány kiosztása után meg odajött, és közlte velem, hogy mivel egy szarházi büdös lusta dög vagyok, ezért nem kaphattam ötöst. Az offő meg bizonyítvány osztása közben egyedül az enyémhez fűzött kommentett.

 

A mostaniban ez az adathordozó vs könyv meglepett, mert nekem sincs fogalmam erról, hogyan kéne emellett/ellen "védőiratot" írni.

 

Az érettségizőknek meg további szerencsét.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi!

Nekem általában nagyon rendes tanáraim vannak, ami nagyon furcsa, mert az órán kívül nem dumálok és nem megyek oda nyalizni hozzájuk, mint néhány társam. Mégis szeretnek, talán azért, mert készülök és csendben vagyok...... :lol:

 

Érvelés, hát Kardee többféle van, ami a szerkesztést illeti. Pölö lineáris az érvek egyforma ütősek vagy piramisos felépítés, ahol az elejére meg a végére írsz egy jó érvet.......azt hiszem. Pont ezért nem választottam, mert nem vagyok tisztában a formai követelményekkel. Inkább Sánta Feri...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én meg fizikát választottam az egyik felhasználhatóból, gondoltam tanulni nem kell rá, jó is voltam belőle és ott a függvénytáblázat amiben benne avn minden képlet.A többiek mondták, hogy ne azt válasszam, mert nagyon szivatós feladatok vannak, de én nem hallgattam rájuk.Eljöt a nap, megláttam a feladatokat aztr hittem ott hagyom és inkább a kocsma.Valamit firkáltam, számolgattam, beadtam.Végül kettes lett de úgy, hogy a fizikatanár belejavított.Rendes volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én pont azért választottam a fizikát (a régi rendszerben), mert nem volt belőle szóbeli.

Csak ha kampó az írásbeli, mint a mateknál. Majdnem 4-es lett, kevés hiányzott.

Fizika tanárom azzal húzott, nem mondta meg a jegyet, ha kérdeztem, hányas csak annyit mondott: 3-as plussz minusz 2 jegy. :lol:

 

Szóbelin én voltam a legirigyeltebb a 2 nyelvvizsgások után. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálunk a szakközépben nem volt választási lehetőség, adott volt minden tárgy: magyar, matek, angol, töri, közgáz. Matekból csak írásbeli, töriből és közgázból csak szóbeli.

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekünk volt szóbeli magyar nyelv és irodalomból, töriből és angolból... irásbeli ugyanezekből plusz matek és a választott tárgy: nekem a számítástechnika. Emlékszem pár héttel az érettségi elött bejött pár egykori végzős és mondták, hogy ne parázzunk az érettségitől, mert a fősulin egy átlagos vizsgaidőszak is sokkal durvább, mint ez... akkor azt hittem túloznak... pedig nem :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na készen vagyik. Teljesen. Ezt a matekot, had idézek egy klasszikustól: "Elkúrtam"

 

Az utolsó 3 feladatnál a sírás környékezett. :):)

Miért, mi volt a gond? Milyen feladatok voltak?

 

Donát, neked ment rendben?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én emeltet tettem, szerintem Orki közepet (de lehet, hogy nem). Nálam az első hat nagyon könnyű volt, az utolsó 3-ból pedig csak kettőt kellett kiválasztani (nem pont így működik, de a lényeg ez volt), abból valszeg másfél feladat jó, szóval a kötelező nyolcból olyan hét és fél jó lett, 80-100 közé várom, és nagyon örülök, hogy ilyen jól sikerült (bár szerintem az emelt most nagyon könnyű volt). Már csak a holnapi törinek kellene nagyon jónak lennie, aztán a földrajzot majd csak megcsinálom valahogy, és jöhetnek a szóbelik :)

 

Köszi mindenkinek a bíztatást.

 

Orki, fel a fejjel!

 

Donát

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én emeltet tettem, szerintem Orki közepet (de lehet, hogy nem). Nálam az első hat nagyon könnyű volt, az utolsó 3-ból pedig csak kettőt kellett kiválasztani (nem pont így működik, de a lényeg ez volt), abból valszeg másfél feladat jó, szóval a kötelező nyolcból olyan hét és fél jó lett, 80-100 közé várom, és nagyon örülök, hogy ilyen jól sikerült (bár szerintem az emelt most nagyon könnyű volt). Már csak a holnapi törinek kellene nagyon jónak lennie, aztán a földrajzot majd csak megcsinálom valahogy, és jöhetnek a szóbelik :)

 

Köszi mindenkinek a bíztatást.

 

Orki, fel a fejjel!

 

Donát

Közepet tettem, a teszt az ment és a 3 kötelező is. Viszont volt egy rész ahol kettőt lehetett megcsinálni, na azt elrontotta. Statisztika volt és koordináta geometria.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ó, koordináta geometria, azt hogy szerettem (és ugye a régi rendszerben majdnem minden évben volt az érettségin) :P És nem is voltam rossz belőle, mert ugye nekem a geometriás témák mentek jobban :)

Orki, ez azért már szép :)

 

Donát, gratula :o Biztos meg is lesz a megfelelő %, ha ennyire biztos vagy benne.

Törihez még megy a nagy drukk :o

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ó, koordináta geometria, azt hogy szerettem (és ugye a régi rendszerben majdnem minden évben volt az érettségin) :P És nem is voltam rossz belőle, mert ugye nekem a geometriás témák mentek jobban  :)

Orki, ez azért már szép :)

 

Donát, gratula  :P Biztos meg is lesz a megfelelő %, ha ennyire biztos vagy benne.

Törihez még megy a nagy drukk :o

Na látszik, hogy anyja fia vagyok :o Nekem is nagy kedvencem volt a geometria :o

Szerkesztve: - Oldfighter
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.