Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Köszi mindenkinek, és gratula az illetékeseknek. Biológiából sztem nem nagyon van, hiszen ott inkább a latin a mérvadó, bár nem értek hozzá. Idegenforgalmi nyelvvizsga van még szakmai szempontból, meg amit én leraktam. Az közgazdasági, banki, meg mindenféle. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Továbbküldve kaptam, de egyetértek vele:

 

 

Szavazz a Lelencre a Soproni Budapestért akcióban!

 

A Brau Union Hungária Sörgyárak Nyrt. A SOPRONI BUDAPESTÉRT címen indított akciójában május 19 - június 30 között minden eladott 1 liter Soproni árából 2 Ft-ot jótékony célra fordít. Szavazatoddal Te is befolyásolhatod kit támogassanak!

 

A Lelenc pályázat adatlapja:

http://www.asopronibudapestert.hu/site.php?id=24

 

 

 

Nagyon jó lenne, ha megnernyé a Lelenc KME a versenyt, sok esélytelen kutyán segítenek, és adnak nekik újat!

 

Talán van, aki ismeri a tevékenyésgüket, de bizton állítom, egy hihetetlen jó csapat, fantasztikus rendszerrel, protokollal, okosan, meggondoltan és abszolút nem sötétzöld állatvédőként tevékenykednek!!!

 

Köszönöm!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kidobnakminket az utcára a házból. mert a szerződésunk lejárt. és aholmost vagyunk azt csak béreljuk mert apu halála miatt minden csúszik. Elvileg kedden kötnénk meg de az egsik fél dolgozik a másik nyaral. így jól kicsesztek velünk. és a szerződés addig lejár.éS nem tunk hova menni. ha keddig nem jön egyiksem ami nagyon úgy néz ki akkro költözunk a nagy semmibe. és se gép,se net,se áram. de még lehet hogy agyam se lesz.Lehet hogy szombaton már költöznunk kell. röviden ez a lényeg.

 

EDIT: Anyu zokog és telefonálgat hogy milegyen.De én nemtok mit csinálni csak félek.

Szerkesztve: - Derb
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.