Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Én csak találgatok, hova lehet elvonulni egy étteremben. :)

Hát ha igazán forró hangulatot akar akkor mehetnek a konyhára is akár, a sütők mellé...alá...fölé :D

 

De tényleg nem értem miért pont ott akarja ő "elkapni"? :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem meg úgy értette, hogy a lány eljön oda, és majd hamar lelépnek, mert akkor lesz alkalom :P Az elvonulás szó szerinti fordítása a lelépés :D

nem éppen.- Szószerint akár a szemetek láttára fogjuk majd megenni egymást. :D

majd vagy WC lesz vagy majd egy kis sötét sarok. :P:P nem tom. de az biztos ghogy el nem eresztem.

Amúgy meg ismertek Taliról sem előbb sem későnbb nem lépek le főleg nem párosan. :D Végsőkik maradok. :D Vagyis most Maradunk. Vagy nem de az biztos hogy aznap még elmegyek. :P:P:)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na, ha már így elmerültünk a szex rejtelmeibe... ezt még tavaly írtam, egy kis poénos novella, nem muszáj reagálni rá, de témába illő:

 

Laci kissé félszegen, ám annál határozottabban kopogtatott az iroda ajtaján. Csak nyugodtan ? morogta az orra alatt, és megigazította nyakkendőjét az ajtó előtt. Mivel választ egyelőre nem kapott, gyorsan odalépett a szemközti falhoz, s hátat fordítva főnöke irodájának, megnézte magát a tükörben. Ebben a kritikus pillanatban nyílott mögötte az ajtó, s egy középkorú, ám felettébb csinos titkárnő dugta ki a fejét a szűk nyíláson.

- Te vagy az, Laci? ? mosolygott csábosan a nő hősünkre, mire az, mint akit villámcsapás ért, gyorsan visszafordult az ajtó felé.

- A frászt hozta rám, Rita ? mondta egy kissé remegve, mire a nő még jobban elmosolyodott, és kitárta az ajtót.

- A főnök már várja magát ? jegyezte meg cinikusan a titkárnő. ? Remélem, ezúttal sikerül kiabálás nélkül megúsznia?

Laci egy lemondó pillantással honorálta a gunyoros megjegyzést, majd elhaladt a titkárnő asztala mellett. Egy másodpercre szemügyre vette annak rendezett íróasztalát, majd tekintete lesiklott az asztal mellett lévő teljesen üres szemetes kosárra, majd az amellett heverő kibontatlan pezsgősüvegre. Mi a fenét ünnepel ez a ribanc? ? kérdezte magában Laci, miközben agyában ellentmondást nem tűrően bontakozott ki egy ágyjelenet közte és a titkárnő között, melyben igen nagy szerephez jutott az említett alkoholos üvegnek. ? Koncentrálj ? szorította össze a fogát hősünk, és elhessegette az erotikus képeket agyából.

Pár szilárd, határozott, mindent elsöprő lépés után elérte a főnöke ajtaját, s már épp kopogni készült, amikor?

- Gyere csak be! ? hallatszott egy mikrofonból felettese hangja. Laci meglepetten nézett körül, majd a titkárnő felé fordította tanácstalan arcát.

- Tudod, Laci, a kamerarendszer ? jegyezte meg kajánul a nő. ? Azóta szereltettük fel, mióta javasoltad, hogy így előzzük meg a munkahelyi szexet. Mikrofon is van ? kacsintott az alkalmazott, mire Laci égető melegséget érzett az arcán.

- Én nem is tudtam, hogy? ööö? a kamerákat már felszerelték ? nyögte hősünk, és kétségbeesetten pörgette vissza a pár nappal azelőtt történt eseményeket az agyában. Nem, az nem lehet?

- Pedig igen ? válaszolt negédesen a titkárnő. ? Már egy hete fent vannak. De szerintem ne várakoztasd meg a főnököt? elég rossz kedvében van?

Laci hihetetlen remegéssel igazította meg a nyakkendőjét, mert az most rendkívül szorítani kezdett nyak tájt. Lacinak valahogy nagyon rossz érzése támadt a dolgokkal kapcsolatban.

Belépett a főnöke irodájába ? az már ott ült az asztalánál, s szúrós szemmel méregette hősünket a székből.

- Üljön le ? morogta a férfi, és a szemközti székre mutatott. Laci leült. ? És most? hadd kérdezzem meg, nincs esetleg valami, amiről beszélni szeretne?

- Ööö ? Laci elkeseredetten malmozott az ujjával. Mit csináljon? Ha a felesége megtudja? ha ez kitudódik, az egész karrierje tönkremegy. ? Nincs, nincs semmi, amiről beszélni szeretnék.

- A kamerákkal kapcsolatban sem? Ne feledje, egy hete mindenről tudomásom van, ami itt történik, mindent látok és mindent hallok?

- De én? esküszöm ? Laci egyre látványosabban süllyedt a székben.

- Tehát? A beismerő vallomás enyhítené a körülményeket?

- Esküszöm, az nem az volt, aminek látszott ? mentegetőzött vörösödő fejjel hősünk.

- Igazán?! ? dörrent rá az igazgató. ? Akkor mi a fene volt?

- Az úgy kezdődött? hogy tudja nagyon? ööö? a feleségemmel már hetek óta nem? megvonta tőlem?

- És úgy gondolta, hogy majd itt enyeleg, a munkahelyén, otthona helyett?! ? fortyant fel a főnök, s a nagy indulatában felállt az asztaltól. ? Úgy gondolta, majd itt kielégíti a vágyait? egy kis munkahelyi szex, nem igaz, Jáksó Úr?!

- Nem? az nem úgy volt? esküszöm én soha? csak most az egyszer?

- Persze, Lacikám, te soha?

- Esküszöm, ez volt az első és utolsó alkalom, hogy?

- Hogy lefeküdtél a titkárnőmmel? ? szakította félbe a főnök Lacit, ám az zavartalanul folytatta?

- ? a munkahelyemen maszturbáltam ? fejezte be vehemensen Laci. Jó néhány pillanatig csend ereszkedett a szobára, majd az igazgató irgalmatlan erejű röhögése szakította félbe a némaságot.

- Kész átverés, Laci? nincs bekamerázva a székház? Csak poén volt? Rita, hozd be kérlek a pezsgőt?

 

 

Donát

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.