Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Srácok, köszi a segítséget! Na szóval nem ilyen a kezdőképernyőm. A hang teljesen olyan, ahogy felvettem a mikrofonnal, ezt biztosíthatom. És a vinnyogás, ha meghallgatjátok, akkor két fajta vinnyogáss követi csak egymás és ez ismétlődik folyamatosan. Szóval 2 hosszabb csippanás. Az esetek nagy részében nem csinálja ezt a hangot, csak főleg akkor kezd el vinnyogni, ha egy játékot elindítok(pl. gta2).

Ez nagyon úgy néz ki, hogy procimelegedés.Valószínű, hogy nagyon porps a hűtő, vagy megy már tönkre.A meleg miatt gondolom és amiatt is ,hogy játékot indítasz el.A játékoknál teljes terheléssel megy a proci, emiatt jobban is melegszik ,mert iszonyú sok koordínátát kell neki kiszámolni.A másik amit megnézhetsz a videókártyán lévő hűtő.Lehet, hogy a GPU melegszik mert nem jól hűt a hűtője.Lényeg az, hogy szedd le az oldalát és sűrített levegővel(amit számtech boltokban lehet kapni) fújd ki alaposan a hűtőkröl és a gépből a port.A hangot 100 %, hogy az alaplap adja ki, más nem ad hangot.Ha valamilyen hardware-rel gond van akkor is az alaplap szól.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jaja, lehet hogy itt Leia üzenete mindjárt kitör belőle hogy Kenobi tábornok, maga az? :o

Plant tábornok. Évekkel ezelőtt Ön tervezőm oldalán harcolt a a Celeron-háborúban. Most kéri, küzdjön vele a Pentium ellen is. Sajnálom, hogy nem tolmácsolhatom tervezőm kérését személyesen, de szerveremet támadás érte, így nem mehetek önért, hogy elvigyem a Macintoshra. A felkelés számára létfontosságú információt tápláltam ennek a P2-es egységnek a memóriájába. Tervezőm érteni fogja. El kell juttatnia hozzá a PC-t a Macintoshra. Szorongatott helyzetben vagyunk. Segítsen, Coce Plant. Ön az utolsó reményünk.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Visszatértem! Azt a kálváriát nem ajánlom senkinek, amin átmentem. Eddig még soha nem volt gondom a PC-kel, de most kamatostul bepótoltam a dolgokat... Szinte egy új gépet kellett vennem, ráadásul az első helyen egy sz*r alaplapot adtak a sz*r helyett, szal' még balhézni is kellett. Lényegében a táp az örök vadászmezőkre küldte az egész cuccost, így vennem kellet új cuccokat rendesen.

 

De most már jó, az a lényeg. Hiányzott már a fórum közössége. :D

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó újra itt látni! :D (egyébként a winchester is oda lett?)

Köszi Bomarr! Igen a vinyót is kiütötte. Az összes anyagom oda lett. Többek között a készülő Geonosis elemzés is, ami igen csak pótolhatatlannak tűnik most... :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Eh, nehogy azt mondd, hogy nem megy egyedül másodszorra? :(

Pedig nem megy... Egyszer állítottam be veled, és az is már régen volt. Most nem akar tölteni, ezért gondolom, hogy valami baj van a beállításokkal.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.