Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Nálunk egész éjszakára még fülledt meleget mond itt keleten :45:

 

 

Pesten már ömlik az eső jó hideg szél fúj. Túléltem Belzebub támadását.

 

Elevenítsük fel kinek milyen élményei voltak a borzalmas hőség idején. Én már röhögtem komolyan mikor tegnap este(ugye a legdurvább napon mikor Újpesten 40 fokot mértek, és én hol lakom?) mosogatni kezdtem. A hideg víz olyan volt mint egy meleg fürdő. Azaz a hideg vizzel mosogattam. Ami még durva volt. Minden, a bútor a mikro a hűtő olyan meleg volt mint az atom. Hazaértem szerdán. beleültem a fotelembe és olyan meleg volt maga a bútordarab, mintha alám gyújtottak volna, vagy előmelegítették volna. Kivettem a szekrényből egy pólót és holt meleg volt.

5 és fél éve lakom itt de ilyen borzalom meleget még nem éltem itt át. Hálistennek vége.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálunk csak az utóbbi pár napban volt gáz a helyzet, de hajnalban mindig frissült a levegő. Ennek ellenére én is várom a jó kis hűsítő záporokat!

 

Nekem is az volt az óriási szerencse hogy ezen a héten reggeles voltam. Reggel azért jobb idő volt és mire durva lett jöttünk is haza. Szegény délutános kollégák szívták meg, na meg az az ember akit elküldtek ilyenkor szabira. Ilyenkor szabin lenni maga a pokol, ha nem vízparton vagy. A lakásban lenni maga a pokol.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Karrde: Utólag is boldog születésnapot!

Köszönöm :)

 

Ebben a dögmelegben? Nem semmi.

Ilyenkor lehet a legkönnyebben egy náthát összeszedni, nekem időnként szokásom.

 

Üdv az allergiások táborában, Miss.

Nem vagyok allergiás. Ezt most a leamortizált szervezet és a vén p*** miatt túl alacsony főfokra állított légkondi okozhatta együtt.

 

Valóban pokol volt, ráadásul a 10-en lakom, bár ehhez már hozzászoktam. :) Alig várom már az őszt.

A meleg ellenére nem igazán várom az őszt, mert utána a tél jön :) Maradjon tovább a nyár, hosszú világos nappalokkal és a többi (én már attól agybajt kapok, amikor 6-kor sötétedik, nem hogy 4-kor tél idején :pfff: ) :) Bár ez a majdnem 40 fok nem hiányzik, de a magyar állapotoknak megfelelő nyár maradhatna még.

 

Nálunk egy szolid viharocska volt az éjjel, most is fúj a szél, az idő kellemes :) Kitámasztottuk az összes ajtót, hogy ne vágja be őket a huzat, minden tárva-nyitva volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én falun lakok, jó kis tégla/kő házban, a szobámban nem nagyon ment 26 Celsius fölé a hőmérséklet, de kint tényleg elképesztő meleg volt. Kíváncsi leszek az őszre, lehet lesz egy hét, mint a tavasz. Hiába, van valami ebben a klímaváltozásban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én teljesen tél-tavasz pártai vagyok, rühellem az erős napsütést, pláne ezt az Infernót ami az elmúlt napokban itt volt. Ez a villámlós-esős hidegfront most minden vágyam volt, ugyanis a szobámban átlagosan 32-34 fok volt napközben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálam mindenképpen a tél a nyerő, 30 fok fölé megy a hőmérő én már a halálomon vagyok, nem északi embernek van ez teremtve :D Lehet hülye vagyok de a téli korán sötétedésben van valami ami nekem bejön, bár tény, hogy sz*r dolog hajnal fél 6-kor buszmegben ácsorogni, de inkább az mint a 40 fok. Persze sokáig azt sem lehet bírni, ezért szeretem még a tavaszt azt is a napsütés meg a sok zöld miatt, többi évszak nem is kellene, még az ősz maradhatna. Én mindig is jobban szerettem valamiért a viharos időt, szél hangjában van valami számomra nyugtató.

 

Amúgy ahhoz képest hogy 200 év leghidegebb nyarát jósolták a francia kollegák, nem fáztunk. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.